Zabiegi Diego dalla PalmaDiego dalla Palma jest linią w której dermo-kosmetyczna pielęgnacja skóry oraz włoski kult piękna i urody łączą się w Trzeci Wymiar Piękna. Skuteczna i bezpieczna pielęgnacja niesie ze sobą zaspakajanie potrzeby pięknego wyglądu i dobrego samopoczucia. Sercem tej nowoczesnej hiper-aktywnej formuły  jest 51+3 HYALU COMPLEX. To szczególny makro-kompleks (aż 57 elementów aktywnych) o bio-rewitalizującym działaniu.

Aby umówić się na zabieg prosimy o kontakt
pod numerem telefonu: 71 750 09 20 lub poprzez e-mail: kontakt@klinikamada.pl

ZABIEG CELL DETOXIUM - odtruwanie komórkowe - 150 -180 zł ( kliknij aby dowiedzieć się więcej )

We współczesnej kosmetyce sam demakijaż to zdecydowanie za mało. Przed produktami zmywającymi tej ekskluzywnej linii postawiono o wiele trudniejsze zadanie: odtruwanie i zwiększanie witalności komórek. Toksyny wnikając głęboko w komórki -,,duszą je’’ograniczając ich aktywność i nie pozwalają na dobroczynne działanie składnikom aktywnym, obecnym w stosowanych codziennie kosmetykach. Produkty zmywające uaktywniająodtruwanie komórek skóry i stymulują proces ich regeneracji. Siłą tych produktów jest Cell Detoxium – składnik aktywny, który niszczy oraz eliminuje toksyny i inne zanieczyszczenia. W efekcie takiego oczyszczania skóra może znów swobodnie oddychać, powraca do równowagi i przyjmuje wszystkie składniki aktywne z preparatów domowych. 

Wskazania: Zabieg przeznaczony jest dla skóry zanieczyszczonej, poszarzałej, zmęczonej i pozbawionej witalności.

Efekt: Cera wygładzona, rozświetlona. 

Częstotliwość: 1 raz miesięcznie i/lub w razie potrzeb, tzn. zawsze przed rozpoczęciem intensywnej kuracji.

ZABIEG ANTI AGE -zagęszczanie skóry dojrzałej - 230 zł ( kliknij aby dowiedzieć się więcej )

By rzeczywiście opóźniać starzenie się skóry, kosmetyka musi zająć się przede wszystkim strukturami wspomagającymi skórę, czyli kolagenem i elastyną. Ich włókna z upływem czasu twardnieją, tracą giętkość i sprężystość.  Nowoczesna pielęgnacja przeciwstarzeniowa musi pobudzać produkcję kolagenu i elastyny, chronić je przed wolnymi rodnikami oraz procesem twardnienia. Powinna stymulować komunikację międzykomórkową oraz rozwijać i organizować skórę właściwą. Nowa ekskluzywna linia w części anty-starzeniowej podjęła to wyzwanie wprowadzając zupełnie nowe kompleksy i składniki aktywne wspomagające skórę, zagęszczające ją oraz przywracające napięcie i elastyczność.

Wskazania: Zabieg przeznaczony jest do skóry dojrzałej, poluźnionej, pozbawionej elastyczności i witalności.

Efekt: Napięcie, elastyczność, wygładzenie drobnych linii mimicznych. Cera nabiera blasku. 

Częstotliwość: Program kuracji obejmuje serię od 3 do 5 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu i taki cykl powinien być powtarzany dwa razy w roku w celu utrzymania optymalnego efektu. Tydzień przed rozpoczęciem serii wykonujemy zabieg oczyszczający.

ZABIEG PERFECTION - witaminowe napięcie - 270 zł ( kliknij aby dowiedzieć się więcej )

Szokowy zabieg przeciw-utleniający z dużą koncentracją składnikóaktywych, głównie astaksantyny, biotyny i witaminy C. Rozwiązanie dla skór pozbawionych życia z utratąnapięcia i przebarwieniami.

Wskazania: Zabieg przeznaczony jest dla każdej skóry szarej, zmęczonej, z przebarwieniami, szczególnie polecany dla osób pracujących w biurze i palaczy.

Efekt: Cera wygładzona, promienna, odżywiona ,nierówny koloryt zredukowany.

Częstotliwość:  Program kuracji obejmuje serię 3 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu. Polecane jest połączenie z programem domowym PERFECTION na 30 dni. Tydzień przed rozpoczęciem serii wykonujemy zabieg oczyszczający.

ZABIEG OXYGENATING O3 - dotlenianie komórkowe - 270 zł ( kliknij aby dowiedzieć się więcej )

Zabieg natleniający diego dalla palma professional podnosi poziom natlenienia i

witalności w skórze twarzy ponieważ ułatwia usuwanie toksyn, stymuluje lokalne mikro-krążenie oraz pomaga w natlenianiu tkanki, nadając skórze naturalną świeżość i promienność.

Działanie szokowe dla rozbudzenia skóry.

Wskazania: Szczególnie wskazany w przypadku szarej, matowej, pozbawionej życia skóry, zestresowanej przez zanieczyszczenie środowiska (dym, smog, słońce, wiatr) oraz zmianę pory roku.

Efekt: Skóra jest dotleniona, zrewitalizowana i rozświetlona.

Częstotliwość: Co najmniej dwie sesje zabiegowe wykonywane 3 lub 4 razy w roku.

YOUTH VENOM – jad młodości dla skóry dojrzałej z maską - 300 zł ( kliknij aby dowiedzieć się więcej )

Zabieg z wykorzystaniem śmiertelnego dla zmarszczek i oznak wieku jednego z najsilniejszego jadów na świecie- μ-KONOTOKSYNY III. Wynik unikalnego i rewolucyjnego odkrycia naukowego. μ-KONOTOKSYNA III to jedna z najsilniejszych trucizn na świecie produkowana przez muszle ślimaków „stożków”.

Innowacja naukowa: zainspirowana przez najnowsze odkrycia farmaceutyczne w zakresie nowych, silnych i skutecznych składników aktywnych. Odtworzona w laboratorium przy zastosowaniu nowoczesnych technologii genomowych: dobrze zdefiniowana molekuła, bez niepożądanych efektów i eksploatowania ekosystemu morza.

μ-KONOTOKSYNA III wykazuje się niewiarygodnym i natychmiastowym działaniem relaksującym na skórę. Dzięki 3-wymiarowemu działaniu relaksującemu pomaga zrelaksować mikro – skurcze i zredukować liczbę, objętość oraz głębokość zmarszczek, łącznie z tymi najgłębszymi i najbardziej utrwalonymi.

Wzbogacony w GlikanyPrekursory kwasu hialuronowego i posłańcy komórkowi. Chronią życiowe funkcje komórek i prawidłowy dialog między nimi w skórze. Stymulują produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, czyli budowę konstrukcji skóry – tak, by zapewnić znaczące działanie wypełniania zmarszczek statycznych.

Wskazania: Skóra dojrzała z widocznymi oznakami starzenia.

Efekt: Eliminuje oznaki starzenia, minimalizuje występowanie zmarszczek (także najgłębszych) i linii mimicznych.

Częstotliwość: Zalecamy wykonanie cyklu 4 profesjonalnych zabiegów raz w tygodniu.

LIFTING „V” – najlepsze rozwiązanie dla skóry dojrzałej - 350 zł ( kliknij aby dowiedzieć się więcej )

Lifting „V” to zabieg, który rozwiązuje problem utraty napięcia, elastyczności oraz pogorszenia się definicji konturów twarzy.
Ten aktywny zabieg zapewnia bio – rewitalizację komórkową, ujędrnia skórę, a także chroni struktury kotwiczące poszczególne warstwy skóry. Zapobiega wpływowi czasu na rysy twarzy.
Zabieg bazuje na 51 + 3 HYALU COMPLEX ze zwiększoną ilością aminokwasów , z których składa się kolagen i elastyna. W celu pobudzenia produkcji strukturalnych komponentów skóry Hyalu complex został wzbogacony o PEPTYD COLLAGEN LIFT ( stymuluje syntezę kolagenów kotwiczących, zwiększa napięcie skóry, chroni kształt twarzy ) i 3D INSTANT LIFT SYSTEM ( odpręża linie twarzy i wygładza powierzchnię skóry ).
​Efektem zabiegu Lifting „V” jest natychmiastowy młodszy wygląd. Po zabiegu skóra jest wygładzona, znikają mokro – zmarszczki powierzchniowe a linie twarzy są odprężone.