ICOONE® to opatentowana technologia wykorzystująca podciśnienie, pozwalająca na bardzo precyzyjną pracę na skórze twarzy szyi i dekoltu. Dzięki mikrootworom zastosowanym na rolkach jesteśmy w stanie przestymulować każdy milimetr naszej skóry. Wymienne nakładki pozwalają opracować każdą zmarszczkę, nawet te najmniejsze w okolicy oka, gdzie skóra jest bardzo delikatna. Odpowiednio dobrane programy pozwalają  pracować również na głębokich bruzdach, a efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Ponadto uzyskujemy efekt liftu i ujędrnienia skóry.  Znakomite efekty otrzymujemy również w przypadku redukcji podwójnego podbródka oraz modelowania owalu twarzy. Zabieg Icoone jest uzupełnieniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej a efekty utrzymują się przez długi czas.

Aby umówić się na zabieg prosimy o kontakt
pod numerem telefonu: 71 750 09 20 lub poprzez e-mail: kontakt@klinikamada.pl

Głowice zabiegowe

  • Robomini
    ICOONE  jest wyposażony w najmniejszą na świecie zmotoryzowaną głowicę.  Jest ona zaprojektowana do pracy na małych obszarach ciała takich jak szyja, dekolt i twarz.  Wpływa bezpośrednio na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu i elastyny.
  • Robomikro
    Zestaw trzech wymiennych nakładek pozwala pracować na konkretnych bruzdach i zmarszczkach. Głowica jest  wysoce efektywna w pracy na delikatnych obszarach takich jak oczy. Dzięki tej głowicy możliwy jest precyzyjny drenaż dzięki czemu w łatwy i szybki sposób możemy zniwelować niechciane obrzęki.
    Technologia stworzona przez Gianfranco Tudico – konstruktora najpopularniejszych urządzeń do masażu próżniowego na świecie, jest oparta na najnowszych badaniach na tkance łącznej i jako jedyna oferuje zabieg zarówno skuteczny, jak i w pełni bezpieczny dla skóry.

Icoone na twarz (zabieg 40 min):

1 zabieg

250

5 zabiegów

1110

6 zabiegów

1340

10 zabiegów

2200

15 zabiegów

3000