Masaż relaksacyjny całego ciała

Celem masażu relaksacyjnego jest  ukojenie organizmu i wprowadzenie go w stan relaksu. Ten rodzaj masażu pozwala na: zredukowanie napięcia mięśniowo – nerwowego i uzyskanie uczucia pełnego odprężenia. Doskonale zmniejsza poziom stresu i relaksuje umysł. Sprawdza się zarówno w stanach zmęczenia fizycznego np. po długotrwałym wysiłku sportowym  jak i w stanach zmęczenia umysłowego.  Masaż jest bardzo delikatny. Odbywa się w spokojnej, wyciszającej atmosferze, która przynosi efekt rozprężenia i relaksu. Masaż korzystnie wpływa na wiele aspektów pracy organizmu : niweluje dolegliwości bólowe, poprawia metabolizm i ukrwienie ciała, stymuluje układ limfatyczny wspomagając usuwanie toksyn z organizmu.

W trakcie wykonywania masażu ruchy są płynne i powolne. Podczas tego zabiegu stosowane są techniki: głaskania, ugniatania , delikatnego rozcierania oraz  oklepywania kantem dłoni lub całą dłonią.

Zabieg polecany jest  wszystkim osobom, które zmagają się z problemami: długotrwałego stresu, bezsenności, chronicznego zmęczenia, nerwowością oraz nadpobudliwością. Odpowiednio przeprowadzony zabieg pozwala oczyścić umysł i ciało i przywrócić spokój wewnętrzny.

 

Aby umówić się na zabieg prosimy o kontakt
pod numerem telefonu: 71 750 09 20 lub poprzez e-mail: kontakt@klinikamada.pl

Masaż relaksacyjnym ujędrniającym masłem Acai Refirm  pozwoli na całkowite odprężenie. Masło Acai ma przyjemny bardzo delikatny zapach. Jest przeznaczone do ciepłego, odprężającego masażu. Jego  formuła oparta jest na naturalnych składnikach roślinnych, takich jak: olej Pernilla, masło mango, masło Thea, olej kokosowy które skutecznie ukoją podrażnioną skórę i wzmocnią barierę ochronną skóry.

Masaż relaksacyjny odżywczym olejkiem Aromatic Honey spodoba się każdemu kto lubi zapach miodu i wanilii. Zawarte w olejku oleje makadamia i słonecznikowy w widocznie zmiękczą, odżywią i przywrócą równowagę nadmiernie zrogowaciałej skórze. Dodatkową intensywnie ją nawilżą i poprawią kondycję.

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi bazaltowymi kamieniami jest zabiegiem głęboko relaksacyjnym, rewitalizującym i regeneracyjnym. Wykorzystując różne techniki masażu kamieniami, uzyskuje się efekt głębokiego relaksu dzięki przepływowi pozytywnej energii i kreowaniu uczucia równowagi.

Masaż kamieniami jest połączeniem kilku rodzajów terapii:

  • termoterapii – gorące kamienie głęboko rozgrzewają organizm, rozluźniają napięcia mięśniowe
  • drenażu – ciepło pobudza krążenie przyśpieszając wydalanie produktów przemiany materii i wchłanianie substancji odżywczych
  • akupresury – ucisk kamieni powoduje rozluźnienie i odprężenie
  • aromaterapii – olejki eteryczne użyte do masażu odprężają i działają odżywczo na skórę

 

Masaż kamieniami jest formą oddziaływania na organizm, która wykorzystuje bodźce mechaniczne w postaci ucisku na tkanki w celu wywołania fizjologicznych odczynów. Dodatkowo masaż ciepłymi kamieniami wpływa na rozszerzanie się naczyń krwionośnych, a co za tym idzie, zwiększa przepływ krwi przez mięśnie, przyspieszając dostarczanie substancji odżywczych i równocześnie powoduje sprawniejsze wydalanie produktów przemiany materii.

Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka, relaksując i regenerując całe ciało.

 

  • Masaż gorącymi kamieniami pleców – 30 min – 60 zł
  • Masaż gorącymi kamieniami – 60 min – 120 zł
  • Zabieg regenerująco – odżywczy Aromatic Honey + masaż gorącymi kamieniami – 90 min – 240 zł