tccro-modified
 • Kriolipoliza kontrastowa TC Cryo
  Wrocław
 • Kriolipoliza kontrastowa

  Wrocław

Kriolipoliza kontrastowa

Kriolipoliza kontrastowa  - Urządzenie medyczne wykorzystujące kriolipolizę kontrastową w celu zlikwidowania tkanki tłuszczowej. Działanie Tc Cryo polega na naprzemiennym podgrzewaniu i schładzaniu obszaru zabiegowego. Szok termiczny powoduję zmianę białego tłuszczu w brunatny, który zostaje spalony w trakcie następnego zabiegu oraz spowolni produkcję nowych, białych komórek tłuszczowych. Dzieje się tak na skutek uwolnienia do organizmu dwóch hormonów: iryzyny i FGF21. Dodatkowym plusem jest poprawa gęstości oraz jędrności skóry.

Świetnie sprawdzi się w terapiach łączonych np. Icoone Laser.

checked-5

Wskazania

Modelowanie ciała i redukcja tkanki tłuszczowej w obszarach:

brzuch, talia, plecy, uda, łydki, ramiona, przedramiona, pośladki, podbródek (opcjonalnie)

traffic-signal

Przeciwwsazania

zakrzepica, zapalenie żył, choroba niedokrwienna serca, choroba rayanauda, alergia na zimno, krioglobulinemia, ciąża i karmienie piersią

Czym jest TC Cryo?

Aparat TC Cryo to certyfikowane medycznie urządzenie wykorzystujące kriolipolizę kontrastową, ze wskazaniem do objętościowego redukowania tkanki tłuszczowej. W czasie terapii obszar zabiegowy zostaje poddany kilku cyklom schładzania i podgrzewania. Wywołany w ten sposób szok termiczny skutkuje znacznym zwiększeniem procesu spalania nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Dzieje się tak na skutek uwolnienia do organizmu dwóch hormonów: iryzyny oraz FGF21.

W czasie zabiegu obszar poddany naprzemiennemu schładzaniu i podgrzewaniu powoduje powstanie łańcucha reakcji prowadzących do uwolnienia hormonów: iryzyny z mięśni oraz FGF21 z wątroby.

IRYZYNA odpowiada za:

 • przemianę nagromadzonego tłuszczu białego w brązowy oraz zahamowanie tworzenie się tkanki tłuszczowej.
 • zmniejszenie insulinooporności
 • hamowanie syntezy cholesterolu
 • obniżenie poziomu trójglicerydów we krwi
 • zwiększenie mineralizacji kości potrzebnej przy osteoporozie
 • poprawę funkcji mózgu oraz zapobieganie demencji

FGF21 odpowiada za:

 • wzrost ilości fibroblastów
 • zwiększenie wydatku energetycznego organizmu
 • wzrost zużycia tłuszczu i wydalania lipidów
 • zmniejszenie popędu do alkoholu i słodyczy
 • obniżenie poziomu glukozy i trójglicerydów we krwi

Zabieg jest bezbolesny, nie zamraża skóry i nie wymaga stosowania przyssawek. Może odbywać się w pozycji siedzącej bądź leżącej i trwa 55 minut. Podczas niego, wybrana przez pacjenta część ciała będzie poddawana kilkukrotnie zmianom temperatury, wahającym się między 6 a 41 stopni Celsjusza.

Innowacyjna mata zabiegowa, która przekazuje temperaturę na ciało charakteryzuje się największą na rynku powierzchnią roboczą – 1700 cm2. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskujemy jednorodne, duże pole zabiegowe (np. powierzchnia całego brzucha) lub możliwość leczenia obu kończyn w tym samym czasie.

Efekty

Kriolipoliza kontrastowa

Cennik

1 zabieg 4 zabiegów 6 zabiegów
Cena: 450 zł 1600 zł 2200 zł

Tc Cryo – kriolipoliza kontrastowa w Klinice Urody Mada - skuteczne pozbycie się tkanki tłuszczowej oraz poprawa wyglądu skóry.

Klinika Urody Mada oferuje najnowocześniejsze rozwiązania w celu poprawy wyglądu Twojego ciała. Jednym z nich jest Tc Cryo – innowacyjna kriolipoliza kontrastowa. Zabieg ten pozwala na skuteczne pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej poprzez proces naprzemiennego schładzania i podgrzewania partii objętej zabiegowi. Dzięki tej nowoczesnej technologii, nasz zespół specjalistów jest w stanie zaproponować kompleksową i bezpieczną metodę walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Czym jest Tc Cryo i jak działa?

Tc Cryo jest to innowacyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej. Wykorzystuje proces kriolipolizy kontrastowej poprzez naprzemienne schładzanie i podgrzewanie tkanki tłuszczowej. Wywołana w ten sposób reakcja powoduje zmianę białego tłuszczu w brunatny, który od tego momentu jest systematycznie usuwany z organizmu, a każdy kolejny zabieg wykonany w serii terapeutycznej intensyfikuje efekt redukcji obwodów. Klient nie tylko traci centymetry w obwodzie, ale również zyskuje bardziej napiętą, jędrną skórę.

Jakie są korzyści zastosowania Tc Cryo?

Tc Cryo bazuje na naturalnych procesach odpowiedzi ludzkiego organizmu na działanie niskiej i wysokiej temperatury stymulując hormon zwany hormonem wysiłku fizycznego. Zabieg jest bezbolesny. Tc Cryo jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają problem z odkładającą się tkanką tłuszczową w trudno dostępnych miejscach, takich jak brzuch, boczki czy uda.

Jak przebiega zabieg Tc Cryo w Klinice Urody Mada?

Przed przystąpieniem do zabiegu specjalista przeprowadza dokładną konsultację z klientem, podczas której m.in. omówione zostają przeciwwskazania do zabiegu, oczekiwania klienta, wytłumaczenie działania zabiegu oraz wykonanie pomiarów. Specjalista umieszcza opatentowane maty zabiegowe na dany obszar, a następnie rozpoczyna się procedura zabiegowa, polegająca na naprzemiennym chłodzeniu i rozgrzewaniu. Zabieg trwa ok 75 min. Po zabiegu nie ma okresu rekonwalescencji.

Jakie są efekty stosowania Tc Cryo?

Zabieg TC CRYO ma wiele potencjalnych zastosowań, takich jak łagodzenie bólu i stanów zapalnych, redukcja obrzęków, poprawa krążenia krwi, zwiększenie elastyczności skóry i poprawa jej wyglądu. Może być stosowany w przypadku kontuzji, urazów sportowych, chorób reumatycznych, chorób skórnych oraz w celu poprawy kondycji fizycznej i redukcji tkanki tłuszczowej.

Czy Tc Cryo jest bezpieczne?

Wieloletnie badania kliniczne oraz praktyka wykazują, że metoda krioterapii kontrastowej jest bezpieczna i skuteczna. Przed wykonaniem Tc Cryo specjalista omawia dokładnie przeciwwskazania do zabiegu.

Jakie są koszty zabiegu Tc Cryo w Klinice Urody Mada?

Koszty zabiegu Tc Cryo w Klinice Urody Mada są uzależnione od obszaru, który ma być poddany zabiegowi, a także od liczby serii zabiegów. W celu uzyskania dokładnych informacji na temat kosztów, warto skontaktować się z naszym zespołem specjalistów, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Podsumowanie

Podsumowując, zabieg Tc Cryo ma wiele zastosowań, tj. łagodzenie stanów zapalnych, redukcja obrzęków, poprawa krążenia, zwiększenie elastyczności i poprawa wyglądu skóry oraz redukcja tkanki tłuszczowej i poprawa kondycji fizycznej i psychicznej. Zabieg przeprowadzany jest przez doświadczonych specjalistów, którzy dobierają odpowiednie parametry i serie zabiegowe indywidualnie do klienta. Skontaktuj się z nami i umów się na konsultację, a nasz zespół specjalistów doradzi Ci, czy zabieg Tc Cryo jest odpowiedni dla Ciebie.