icoone laser klinika urody mada wroclaw

Zabiegi ICOONE LASER we Wrocławiu
ICOONE To jedyna technologia, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem. Najnowsza opatentowana technologia ICOONE pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej.

Urządzenie Icoone likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenie ścięgien, a także wszelkie objawy starzenia się skóry.

WIELKA REWOLUCJA, KTÓRĄ REPREZENTUJE ICOONE® TO NOWA METODA LECZENIA SKÓRY.

Jest to opatentowana technologia Roboderm, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami, posiadającymi liczne mikrootwory, tworzące multi mikrostymulację, która działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry, bez rozciągania jej czy powodowania urazów. Dzięki aspiracji skóra otrzymuje 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2 wraz z każdym pełnym ruchem głowicy. W konsekwencji otrzymujesz niezwykle dokładny, ale też wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni, przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry. Wielka rewolucja, którą reprezentuje ICOONE® to nowa metoda leczenia skóry.

Jest to także jedyne urządzenie medyczne na świecie, które oferuje zabiegi dla wszystkich pacjentów bez względu na rodzaj skóry oraz wiek. Jest to ogromna innowacja, w przeciwieństwie do innych urządzeń dostępnych na rynku, których praca oparta jest na zasadzie masażu podciśnieniowego.


 Base + 1 Focus - 30minBase + 1 Focus - 30minBase + 2 Focusy - 40minBase + 2 Focusy - 40minBase + 3 Focusy - 50minBase + 3 Focusy - 50minBase + 4 Focusy - 60minBase + 4 Focusy - 60minKostium
IcooneIcoone laserIcooneIcoone laserIcooneIcoone laserIcooneIcoone laser
1 zabieg180zł230 zł230 zł280 zł260 zł300 zł280 zł330 zł100 zł
5 + 2 ZABIEGI GRATIS900 zł1150 zł1150 zł1400 zł1300 zł1550 zł1450 zł1700 zł100 zł
10 + 4 ZABIEGI GRATIS1700 zł2200 zł2200 zł2700 zł2500 zł3000 zł2800 zł3300 złGRATIS

 • 3 RODZAJE PODCIŚNIENIA

  TYLKO W URZĄDZENIU ICOONE® MAMY 3 RODZAJE PODCIŚNIENIA (PATENT):

  Tylko poprzez mikrootwory umieszczone w rolkach (np. przy skórze naczyniowej, na świeżych bliznach, wręcz stanach zapalnych po liposukcji, po mastektomii, kiedy oddziaływanie na problem jest niezbędne niemal natychmiast po zabiegu co jest możliwe dzięki Icoon z możliwością zamknięcie podciśnienia w komorze głównej i zostawienia tylko na mikrootworach).

  W głowicy głównej (np. przy pracy na starych bliznach i w medycynie sportowej)

  Poprzez głowicę główną i mikrootwory umieszczone w rolkach jednocześnie, np. przy modelowaniu sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, cellulicie (zwiększając moc rozmasujemy mocniej fałd skóry bez jej rozciągania, ponieważ mikrootwory w rolkach podtrzymują po zewnętrznych stronach fałd skóry i chronią przed rozciągnięciem.

 • ZABIEG SYMETRYCZNY

  ICOONE® WPROWADZA KOLEJNĄ, NIESAMOWITĄ INNOWACJĘ: ZABIEG SYMETRYCZNY!

  Dwie głowice ROBOTWINS do leczenia całego ciała w naturalny sposób, podwajają korzyści i oszczędzają czas zabiegu. Dostarczają wysoce przyjemnych doznań z gwarancją szybkich i zadowalających efektów. ICOONE®daje nam możliwość wyboru pomiędzy 7 specjalnymi głowicami zabiegowymi:

  • Głowica Robosolo jest przeznaczona do pracy na dużych obszarach ciała, na głęboko zlokalizowanych złogach tłuszczu. Głowice Robotwins przeznaczone są do pracy oburącz i przeprowadzenia masażu symetrycznego.
  • Głowica Robomini to najmniejsza na świecie zmotoryzowana głowica przeznaczona do pracy na twarzy, szyi i dekolcie oraz na trudno dostępnych obszarach na ciele. Wykorzystywana bardzo często przy pracy na bliznach, przykurczach, zapaleniu ścięgien.
  • Głowica Robomikro z 3 różnymi mikro końcówkami przeznaczona jest do pracy na twarzy, bezpośrednio na powiekach (jedyne urządzenie na rynku, które daje możliwość pracy bezpośrednio na powiece górnej i dolnej), ustach, zmarszczkach a dzięki zastosowaniu multi mikrostymulacji mamy gwarancję efektów zabiegowych z zachowaniem ogromnego szacunku dla skóry.Robomikro – z trzema różnymi mikrokońcówkami
 • DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ICOONE?

  DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ICOONE® ?

  Zabiegi ICOONE® skierowane są do wszystkich osób, które pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów terapeutycznych i estetycznych, ale bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry w menu ICOONE® znajdziemy programy medyczne i kosmetyczne, które optymalnie dostosują się do indywidualnych potrzeb pacjenta.

  ICOONE® JEST IDEALNYM ROZWIĄZANIEM DLA OSÓB:

  • z problemami naczyniowymi i obrzękami
  • pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd, bez interwencji chirurga
  • bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, trudnym do likwidacji za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych
  • mających problem z luźną skórą
  • walczących z nadwagą i cellulitem
  • po liposukcji
  • cierpiących na blizny pooperacyjne, a także pooparzeniowe, które z różnych względów nie chcą lub nie kwalifikują się do zabiegów chirurgicznych
  • mających bóle mięśni, bóle placów i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała
  • cierpiących na zaparcia
  • przed i po zabiegach chirurgicznych
  • kobiet po porodach,
  • uprawiających wyczynowo lub choćby amatorsko sport
  • które żyją intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało, a także umysł
 • PROGRAMY KOSMETYCZNE ICOONE

  PROGRAMY KOSMETYCZNE ICOONE®

  Przeznaczone do redukcji cellulitu, modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, ujędrniania, stymulacji fibroblastów do syntezy elastyny, ale też kolagenu. Do dyspozycji terapeuty przeznaczonych jest wiele programów w zależności od rodzaju cellulitu, skóry pacjenta, problemów naczyniowych i celu terapeutycznego. Programy na twarz działają liftingująco, poprawiają owal twarzy, redukują złogi tłuszczu na podbródku, redukują zmarszczki, stymulują fibroblasty do syntezy elastyny i kolagenu. Poprawiają kontur ust, ujędrniają skórę, poprawiają koloryt.

  Cennik:

  icoone tabela 4 600x275

 • PROGRAMY MEDYCZNE ICOONE

  PROGRAMY MEDYCZNE ICOONE®

  przeznaczone są do eliminacji problemów związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu limfatycznego, układu krążeni, a także układu mięśniowego. Tutaj znajdują się programy przygotowane specjalnie dla pacjentów po liposukcji, programy na blizny poparzeniowe i pooperacyjne. Program na obrzęki likwiduje problemy po zabiegach chirurgicznych, szczególnie u kobiet po mastektomii. Mamy również program na stare blizny, program przeznaczony dla kobiet po porodach a także likwidujący zaparcia oraz poprawiający perystaltykę jelit. Druga grupa programów medycznych jest przeznaczona przede wszystkim do pracy na ścięgnach i mięśniach.

  Są tutaj programy likwidujące bóle mięśniowe (zarówno nagłe jak i długo występujące), programy na przykurcze, przygotowujące sportowców do zawodów, relaksujące po wysiłku fizycznym, likwidujące stany zapalne ścięgien a także stosowane przy złamaniach, skręceniach oraz zwichnięciach. Po pierwsze, każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjenta, stanu i kondycji jego skóry oraz rodzaju cellulitu (zastój wody, cellulit włóknisty, tłuszczowy, skóra naczyniowa, delikatna, luźna). Następnie stosujemy 10 minutowe programy lokalne, które ukierunkowane są na konkretny problem terapeutyczny pacjenta i konkretna strefę zabiegową (brzuch, plecy, wewnętrzna strona ud, zewnętrzna strona ud, dekolt, biust, twarz, (redukcja złogów tłuszczowych, ujędrnianie skóry, redukcja cellulitu i wiele innych). Łącznie mamy do dyspozycji 22 podstawowych programów kosmetycznych oraz 16 medycznych.

 • BADANIA KLINICZNE

  Badania kliniczne przeprowadzane na prestiżowych uniwersytetach, bez wątpienia potwierdzają nadzwyczajną efektywność zabiegów ICOONE®. W szczególności badania Profesora Scuderi wykazały ogromna przewagę skuteczności stymulacji mikrostrukturalnej w porównaniu do innych podciśnieniowych zabiegów, polegających na masażu mechanicznym. Bezinwazyjna metoda, która daje niezwykłe wyniki nawet w najtrudniejszych przypadkach.

  KONSTRUKTOREM ICOONE®

  jest Gianfranco Tudico były projektant i manager generalny LPG Systems®, twórca wielu urządzeń i technologii tej firmy. W 2006 roku Gianfranco Tudico wraz z międzynarodowym zespołem lekarzy i inżynierów, opracował urządzenie oparte na najnowszych badaniach naukowych dotyczących skóry, przeprowadzonych w 2005 roku przez Profesora J.C. Guimberteau. Dzięki połączeniu wiedzy technicznej i najnowszych badań klinicznych powstał ICOONE®, który jest urządzeniem dynamicznie budującym pozycję światowego lidera masażu mechanicznego stosowanego w medycynie estetycznej.

 • DANE TECHNICZNE

  ICOONE LASER® Łączy ze sobą zarówno technologię masażu podciśnieniowego niezależnie pracujących rolek wraz z energią biostymulującego lasera i światła LED.Połączanie energii światła i lasera w głowicy Robosolo powoduje efekt fotochemiczny w tkankach powodując nastepnie większą przepuszczalność komórek. Fala 915 nm lasera diodowego przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez lipidy w adipocytach. Powoduje to podwyższenie ich temperatury oraz rozpad.

  Światło o długości fali 650nm oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu. Wpływa także na przepuszczalność błony komórkowej, powodując otwarcie porów w obrębie błony komórkowej, co umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego bez uszkodzenia komórek. Dodatkowo masaż dwoma niezależnymi rolkami odprowadza także nadmiar płynów do głównych splotów limfatycznych.

  ŚWIATŁO LED 650 NM (MOC 50MW)

  WPŁYW NA TKANKI:

  • Stymuluje odbudowę komórkową poprzez produkcję kolagenu i elastyny.
  • Poprawia mikrokrążenie krwi i dotlenia tkanki.
  • Przyspiesza metabolizm komórkowy.
  • Stymuluje pracę układu limfatycznego, zmniejsza obrzęki i stany zapalne.

  ZALETY:

  • Minimalne ryzyko wystąpienia niepożądanych efektów ubocznych.
  • Fototerapia LED 650 nm nie jest zabiegiem ablacyjnym w związku z czym nie powoduje uszkodzeń termicznych tkanek.
  • Brak ograniczeń jeśli chodzi o fototyp skóry, możliwość wykonywania zabiegów o każdej porze roku.
  • Po zabiegu pacjent od razu wraca do aktywnego trybu życia.
  • Zabiegi są szybkie i efektywne.

  LASER 915 NM (MOC 1 W)

  WPŁYW NA TKANKI:

  • W naturalny sposób rozkłada komórki tłuszczowe do glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych
  • Redukuje cellulit poprzez zmniejszenie objętości adipocytów
  • Przyspiesza metabolizm komórkowy.
  • przyspiesza metabolizm.

  ZALETY:

  • Nie niszczy błony komórek tłuszczowych, lecz jedynie redukuje w sposób znaczny i kontrolowany ich zawartość i objętość.
  • Mocne działanie na głęboko zlokalizowany tłuszcz.
  • Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych.
  • Zabieg jest bezbolesny.
 • ICOONE LASER OFERUJE NIEINWAZYJNE ZABIEGI MODELUJĄCE CIAŁO

  DZIĘKI POŁĄCZENIU TRZECH TECHNOLOGII ICOONE® LASER OFERUJE NIEINWAZYJNE ZABIEGI MODELUJĄCE CIAŁO:

  • Wzmocnienie drenażu limfatycznego
  • Przyspieszenie krążenia
  • Zwiększenie produkcji włókien kolagenowych i elastynowych
  • Redukcja obrzęku i stanu zapalnego
  • Działanie przeciwbólowe
  • Przyspieszenie procesu gojenia
  • Skrócenie czasu rekonwalescencji
  • Działanie przed i pooperacyjne podczas liposukcji
  • Ustabilizowanie działania komórek
  • Polepszenie struktury skóry i wymodelowanie sylwetki
  • Zmniejszenie napięcia mięśniowego
  • Redukcja cellulitu
 • PRZECIWWSKAZANIA

  • ciąża
  • epilepsja
  • choroby nowotworowe
  • stosowanie ziół i leków światłouczulających
  • metalowe, silikonowe implanty bezpośrednio w miejscu zabiegu
  • problemy dermatologiczne skóry
  • problemy z układem krążenia, np. zakrzepica
  • choroby autoimmunologiczne
  • porfiria