Intraceuticals – Infuzja tlenowa

Czym jest technologia Intraceuticals?

Połączenie innowacji na dwóch poziomach

Zabiegi Intraceuticals oparte są na wykorzystaniu tlenu hiperbarycznego. W zaawansowanym technicznie urządzaniu wyselekcjonowany z powietrza za pomocą sita molekularnego tlen jest sprężany do pożądanej wartości, a następnie staje się nośnikiem substancji aktywnych do właściwych warstw skóry. Warto podkreślić, iż ta metoda aplikacji jest całkowicie nieinwazyjna, nie niesie ze sobą żadnych skutków ubocznych. Dlatego też może być z pełnym bezpieczeństwem stosowana u kobiet w ciąży oraz u osób po inwazyjnych zabiegach z zakresu dermatologii i . Sam tlen posiada wiele właściwości terapeutycznych dla skóry.
Kwas hialuronowy

Drugim obszarem innowacyjności opracowana specjalnie na potrzeby marki formuła kwasu hialuronowego, który jako składnik macierzy międzykomórkowej odpowiada za nawodnienie skóry. Poprzez połączenie dwóch postaci kwasu: niskocząsteczkowej (o zdolności przenikania do głębszych warstw skóry) oraz wielkocząsteczkowej, powstaje uzupełniająca się, podwójna warstwa kwasu wypełniająca naturalne ubytki i pełniąca funkcję magazynu wody dla komórek.

Niezwykle istotna dla metody Intraceuticals jest dodatkowa zdolność kwasu hialuronowego do przenoszenia w głąb skóry przeciwutleniaczy (wit. A, E, C, zielona herbata) oraz składników rozwiązujących – oprócz starzenia się skóry – inne jej problemy: przebarwienia, zmarszczki mimiczne, tłusta i wrażliwa skóra.

Klientów zabiegi Intraceuticals ujmują natychmiastowymi efektami i brakiem skutków ubocznych. W przeciwieństwie do wielu inwazyjnych zabiegów sprzętowych, poddana zabiegowi skóra natychmiast przyjmuje pożądaną formę. Reaguje młodszym, bardziej świeżym i wypoczętym wyglądem. Staje się zwarta i sprężysta. Oznaki jej problemów zdecydowanie zmniejszają się.

Oferta zabiegów

 1. Intraceuticals Boosters
  Intraceuticals Boosters

  Wzmocnione infuzje Intraceuticals Rejuvanate dla jeszcze silniejszego i bardziej zróżnicowanego opóźniania procesów starzenia się skóry.

  Intraceuticals Boosters to wzmocnione zabiegi Intraceuticals, wykorzystujące tzw. Boostery – cztery różne serum zawierające witaminę A, witaminę C, peptydy pobudzające kolagen do odnowy lub specjalny przeciwutleniacz (wyciąg ze śliwki Kakadu). W zależności od potrzeb skóry wykorzystuje się jeden z preparatów. Substancje – wtłaczane w skórę za pomocą hiperbarycznego tlenu – zyskują na efektywności powodując, że otrzymuje ona niezbędne witaminy zarówno od wewnątrz jak i zewnątrz.

 2. Booster Booster z witaminą C
  Działanie

  Intraceuticals Booster z witaminą C to zabieg rekomendowany dla skór przedwcześnie starzejących się, z widocznym brakiem witalności i promienności. Serum zawierające trzy formy witaminy C stymuluje produkcję kolagenu, zapobiega oznakom starzenia, rozjaśnia przebarwienia i plamy starcze, zwalcza wolne rodniki.

  Składniki aktywne serum Booster z witaminą C

  Składniki serum Rejuvenate oraz trzy synergiczne formy witaminy C.

 3. Booster z przeciwutleniaczem
  Działanie

  Intraceuticals Booster z przeciwutleniaczem to zabieg dla skóry młodszej, z pierwszymi oznakami starzeniaoraz dla cer zmęczonych, szarych i wrażliwych. Serum ze specjalnym składnikiem zwalczającym wolne rodniki spowalnia procesy starzenia, rewitalizuje, wzmacnia i przywraca witalność.

  Składniki aktywne serum Booster z przeciwutleniaczem

  Składniki serum Rejuvenate oraz wyciąg ze śliwki Kakadu, witamina P i witamina E.

 4. Booster z kolagenem
  Działanie

  Intraceuticals Booster z kolagenem to zabieg dla skóry dojrzałej, która straciła jędrność i napięcie. Serum dostarcza skórze silnych składników regenerujących oraz koktajl peptydów kolagenowych dla pobudzenia jej odmłodzenia. Zapewnia efekt liftingu i długotrwałej poprawy kondycji cery.

  Składniki aktywne serum Booster z kolagenem

  Składniki serum Rejuvenate oraz tetra- i oligopeptyd, wyciąg z kory brzozy afrykańskiej.

 5. Booster z witaminą A
  Działanie

  Intraceuticals Booster z witaminą A to zabieg dla skóry przekrwionej, z widocznymi porami, starzejącej się.Serum stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu oraz zwiększa objętość skóry, co przekłada się na jej gładszy i młodszy wygląd. Redukuje podrażnienia, koryguje głębokość porów, wyrównuje koloryt.

  Składniki aktywne serum Booster z witaminą A

  Składniki serum Rejuvenate oraz przeciwutleniacz EGCG z zielonej herbaty, a także witamina A z technologią uwalniania ?na żądanie? (w momencie aplikacji na skórze).

 1. Intraceuticals Opulence
  Zabieg dla każdego rodzaju skóry

  Skuteczna pielęgnacja cery z nierównomierną pigmentacją.

  Opracowany z myślą o usuwaniu przebarwień, plam i nierówności w kolorycie skóry.

  Formuła wzbogacona składnikami i działaniu nawilżającym, ujędrniających i odmładzającym.

  Zapewnia promienny, witalny i zdrowy wygląd cery.
  Zabieg dla każdego rodzaju skóry.
  Czas trwania: 60-90 minut

 2. Intraceuticals Atoxelene
  Zabieg dla każdego rodzaju skóry

  Precyzyjna metoda niwelowania zmarszczek mimicznych.

  Stworzona w celu anti-agingowej pielęgnacji delikatnych okolic oczu i ust, a także skutecznej redukcji linii i bruzd na czole.

  Znaczącą wzmacnia i przedłuża efekty zabiegów wypełniających z zakresu medycyny estetycznej.
  Zabieg dla każego rodzaju skóry
  Czas trwania: 60-90 minut

 3. Intraceuticals Clarity Sensitive
  Zabieg dla skóry z trądzikiem i odwodnionej.

  Zaawansowana pielęgnacji cery trądzikowej i problematycznej.

  Zmniejsza trądzik i redukuje stan zapalny, przynosi ukojenie i równowagę.

  Zapewnia wysoką skuteczność w likwidacji blizn potrądzikowych.

  Zabieg Clarity Sensitive przeznaczony jest do pielęgnacji cery trądzikowej, odwodnionej i problematycznej.
  Zabieg dla skóry z trądzikiem i odwodnionej
  Czas trwania: 60-90 minut

 4. Intraceuticals Rejuvenate
  Intensywny zabieg odmładzający.

  Widocznie redukuje zmarszczki, bruzdy i linie. Silnie nawilża, ujędrnia i znacząco poprawia teksturę cery.

  Przywraca energię i naturalną promienność skórze szarej, zestresowanej i niedotlenionej.

  Hamuje procesy starzenia poprzez redukcję wolnych rodników, zapewnia głęboką, długotrwałą równowagę wodną.
  Zabieg dla każdego rodzaju skóry
  Czas trwania: 60-90 minut

Wskazania

 • nadmierna wiotkość skóry
 • zmarszczki
 • chęć wymodelowania konturów twarzy
 • szary koloryt cery, cera pozbawiona blasku
 • przebarwienia
 • stany zapalne towarzyszące trądzikowi

Przeciwskazania

 • Zabiegów nie wykonuje się w przypadku chorób skóry o podłożu wirusowym, bakteryjnym lub grzybiczym oraz u pacjentów z przerwaniem ciągłości skóry w okolicy zabiegowej.

Pielęgnacja domowa

 1. Booster z witaminą C
  Działanie

  Przeznaczony dla skór przedwcześnie starzejących się, z uszkodzeniami od słońca. Zwalcza uszkodzenia spowodowane przez wolne rodniki i zapewnia foto-ochronę. Pomaga wygładzić, wzmocnić i chronić zdrową skórę trzema synergistycznymi formami witaminy C. Stymulując syntezę kolagenu wpływa na poprawę tekstury skóry. Poprawia barwę i wyrównuje koloryt, poprawia wygląd miejsc z nadmierną pigmentacją i plam starczych. Sprzyja zdrowemu blaskowi i świetlistości.

  Składniki

  Trzy formy witaminy C – fosforan sodowy askorbylu, tetroizopalmitynian askorbylu, glukozyd askorbylu.

  Stosowanie

  Nakładać rano i wieczorem, najlepiej z Daily Serum Rejuvenate. Umieścić na dłoni dozę Boostera i Daily Serum, a następnie zmieszać ze sobą. Rozprowadzić na twarzy, szyi i dekolcie. Dopełnić pielęgnację przy wykorzystaniu Żelu nawadniającego Rejuvenate oraz Kremu wiążącego wilgoć Rejuvenate.

 2. Booster z przeciwutleniaczem
  Działanie

  Przeznaczony dla skór pozbawionych życia, zestresowanych, wyczerpanych lub zmęczonych podróżą. Także na ciemne kręgi i obrzęki wokół oczu oraz zaczerwienienie, widoczne naczyoka i zestresowana skóra. Działa na skórę jak detox. Równoważy i rewitalizuje dzięki śliwce Kakadu, uznawanej za źródło najsilniejszego przeciwutleniacza. Rozbudza i pomaga przygotowad skórę dla wprowadzenia witaminy A, witaminy C i peptydów kolagenu. Pomaga zlikwidowad cienie i obrzęki wokół oczu. Usprawnia mikrokrążenie, wzmacnia naczynia i łagodzi zaczerwienienia.

  Składniki

  Wyciąg ze śliwki Kakadu (źródło witaminy C), hesperydyna glukozylowa, witamina E, zielona herbata.

  Stosowanie

  Nakładać rano i wieczorem, najlepiej z Daily Serum Rejuvenate. Umieścić na dłoni dozę Boostera i Daily Serum, a następnie zmieszać ze sobą. Rozprowadzić na twarzy, szyi i dekolcie. Dopełnić pielęgnację przy wykorzystaniu Żelu nawadniającego Rejuvenate oraz Kremu wiążącego wilgoć Rejuvenate.

 3. Booster z kolagenem
  Działanie

  Odnawia i napina skórę, przeciwdziała powstawaniu zmarszczek. Natychmiast redukuje widoczność cienkich linii i zmarszczek. Widocznie poprawia jakość, objętość i teksturę skóry. Głęboko nawadnia i daje widoczny efekt młodszej, napiętej i elastycznej skóry.

  Składniki

  Wyciąg z kory brzozy afrykańskiej, Antarcticine z Morza Antarktycznego oraz Palmitoyl Oligopeptide i Palmitoyl Tetrapeptide-7.

  Stosowanie

  Nakładać rano i wieczorem, najlepiej z Daily Serum Rejuvenate. Umieścić na dłoni dozę Boostera i Daily Serum, a następnie zmieszać ze sobą. Rozprowadzić na twarzy, szyi i dekolcie. Dopełnić pielęgnację przy wykorzystaniu Żelu nawadniającego Rejuvenate oraz Kremu wiążącego wilgoć Rejuvenate.

 4. Booster z witaminą A
  Działanie

  Zapewnia przenikanie maksymalnej ilości retinolu. Stymuluje regenerację komórek i syntezę kolagenu, by natychmiast zmniejszyć cienkie linie i zmarszczki oraz plamy starcze. Skutecznie nawadnia, widocznie napina i liftinguje. Pomaga minimalizować wielkość porów, niweluje skazy i plamy skór trudnych. Zagęszcza i wygładza skórę oraz nadaje jej młodszy wygląd.

  Składniki

  Palmitynian retinylu, wyciąg z zielonej herbaty, bisabolol, wyciąg z imbiru.

  Stosowanie

  Nakładać rano i wieczorem, najlepiej z Daily Serum Rejuvenate. Umieścić na dłoni dozę Boostera i Daily Serum, a następnie zmieszać ze sobą. Rozprowadzić na twarzy, szyi i dekolcie. Dopełnić pielęgnację przy wykorzystaniu Żelu nawadniającego Rejuvenate oraz Kremu wiążącego wilgoć Rejuvenate.

 5. Daily Serum Opulence
  Działanie

  Dostarcza skórze silnych składników rozjaśniających. Maksymalizuje nawodnienie skóry i minimalizuje jej nierównomierny koloryt. Odżywia skórę oraz niweluje cienkie linie i zmarszczki, dzięki czemu skóra wygląda zdecydowanie młodziej.

  Składniki

  Niskocząsteczkowe substancje hialuronowe, nonapeptyd-1, palmitynian retinylu/polipeptyd z marchwi, tetraizopalmitynian askorbylu, wyciąg ze szczawiu kanadyjskiego, fosforan sodowo-askorbylowy.

  Stosowanie

  Nakładać rano i wieczorem na twarz i szyję.

 6. Żel nawadniający Opulence
  Działanie

  Dostarcza skórze składników rozjaśniających, niweluje przebarwienia i plamy, jak również cienkie linie i zmarszczki. Zapewnia intensywne, długotrwałe nawodnienie, napina skórę i wyrównuje jej koloryt.

  Składniki

  Średniocząsteczkowe substancje hialuronowe, fosforan sodowo-askorbylowy, nonapeptyd-1, tetraizopalmitynian askorbylu, wyciąg z korzenia imbiru lekarskiego, fitosfingozyna.

  Stosowanie

  Stosować rano i wieczorem. 1-2 dozy żelu nałożyć na twarz i szyję.

 7. Nawilżający krem rozjaśniający Opulence
  Działanie

  Krem o podwójnym działaniu. Przywraca nawodnienie skóry i zmniejsza widoczność zmarszczek. Chroni, dostarcza niezbędnych przeciwutleniaczy oraz roślinnych rozjaśniaczy, dzięki czemu niweluje nadmierną pigmentację skóry oraz rozjaśnia i wyrównuje jej koloryt.

  Składniki

  Wysokocząsteczkowe substancje hialuronowe, nonapeptyd-1, palmitynian retinylu/polipeptyd z marchwi, tetraizopalmitynian askorbylu, wyciąg ze szczawiu kanadyjskiego, dwutlenek tytanu.

  Stosowanie

  Stosować rano i wieczorem. 1-2 dozy kremu nałożyć na twarz i szyję

 8. Zmywacz rozjaśniający Opulence
  Działanie

  Delikatny preparat oczyszczający. Rozjaśnia i poprawia promienność skóry, jednocześnie przywracając jej naturalną równowagę.

  Składniki

  Wyciąg z Citrus Unshiu [mandarynka satsuma], witamina E, betaina kokamidopropylowa.

  Stosowanie

  Zwilżyć twarz wodą, następnie nałożyć na dłonie 1-2 dozy żelu i utworzyć pianę. Masować twarz i szyję. Spłukać ciepłą wodą i osuszyć.

 9. Różdżka rozjaśniająca Opulence
  Działanie

  Preparat zawiera skoncentrowany kompleks rozjaśniający – został stworzony dla osób mających problem z przebarwieniami. Innowacyjny aplikator pozwala precyzyjnie działać tylko na zmienione pigmentacyjnie miejsca.

  Składniki

  Średniocząsteczkowe substancje hialuronowe, bisabolol, nonapeptyd-1, palmitynian retinylu/polipeptyd z marchwi, wyciąg z korzenia imbiru, wyciąg ze szczawiu kanadyjskiego, tetraizopalmitynian askorbylu.

  Stosowanie

  Aplikować na miejsca nierównomiernej pigmentacji skóry. Stosować dwa razy dziennie lub w razie wystąpienia problemu.

 10. Daily serum Atoxelene
  Działanie

  Serum o profesjonalnym działaniu odmładzającym. Niweluje linie mimiczne oraz zmniejsza widoczność zmarszczek, mniejszych bruzd i linii wokół fałd nosowych. Wypełnia okolice ust, widocznie podnosi okolice brwi, przywracając pogodny wyraz twarzy. Wzmacnia, nawilża i napina skórę.

  Składniki

  Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, peptydy roślinne (Acetyl Oktapeptiyd-3), hydrolizowany wyciąg z Hibiscus Esculentus.

  Stosowanie

  Nakładać na twarz rano i wieczorem, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc problematycznych (ze zmarszczkami, liniami etc.). Najlepsze rezultaty pielęgnacji zapewnia połączenie z kosmetykami Rejuvante lub preparatami Intraceuticals dostosowanymi do typu cery (Daily serum Atoxelene stosujemy wtedy jako drugi krok w budowie warstw hialuronowych).

 11. Różdzka Atoxelene
  Działanie

  Precyzyjny preparat do miejscowego redukowania linii mimicznych i drobnych zmarszczek. Niweluje cienkie linie i zmarszczki delikatnej okolicy oczu, zmniejsza bruzdy wokół ust, wypełnia zmarszczki na czole.

  Składniki

  Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, peptydy roślinne (Acetyl Oktapeptiyd-3), hydrolizowany wyciąg z Hibiscus Esculentus.

  Stosowanie

  Specjalny aplikator pozwala na precyzyjną aplikację we wskazanym miejscu. Różdżkę można stosować w ciągu dnia, w celu natychmiastowego wygładzenia wybranego obszaru twarzy.

 1. Daily serum Rejuvenate
  Działanie

  Bogate serum nawadniające do codziennej pielęgnacji. Ożywia i głęboko nawadnia skórę, daje widoczny efekt liftingu i poprawy napięcia skóry, dzięki czemu skutecznie niweluje cienkie linie i zmarszczki. Dostarcza silną dawkę przeciwutleniaczy.

  Składniki

  Niskocząsteczkowe substancje hialuronowe, witaminy A, C i E, wyciąg z korzenia imbiru.

  Stosowanie

  Nałożyć 1-2 dozy żelu na twarz i szyję. Stosować rano i wieczorem.

 2. Żel nawadniający Rejuvenate
  Działanie

  Lekki preparat nawadniający dostarczający skórze witamin i przeciwutleniaczy. Niweluje oznaki starzenia, wygładza cienkie linie i zmarszczki.

  Składniki

  Średniocząsteczkowe substancje hialuronowe, witaminy C i E, zielona herbata.

  Stosowanie

  Stosować rano i wieczorem. 1-2 dozy żelu nałożyć na twarz i szyję.

 3. Krem wiążący wilgoć Rejuvenate
  Działanie

  Odżywczy krem niwelujący oznaki starzenia się skóry. Ujędrnia, nawilża i zapewnia kompleksową ochronę. Stanowi doskonały podkład pod makijaż. Skutecznie chroni przed negatywnym wpływem wolnych rodników.

  Składniki

  Wysokocząsteczkowe substancje hialuronowe, olej z nasion jojoby, skwalan.

  Stosowanie

  Nałożyć 1-2 dozy kremu na twarz i szyję. Stosować rano i wieczorem.

 4. Żel myjący Rejuvenate
  Działanie

  Delikatny żelowy preparat do precyzyjnego oczyszczania skóry. Usuwa zanieczyszczenia, wygładza oraz odnawia teksturę skóry. Skutecznie usuwa makijaż, nadmiar tłuszczu i zanieczyszczenia.

  Składniki

  Kwas salicylowy, glukozyd decylowy, betaina kokamidopropylowa

  Stosowanie

  Zwilżyć twarz wodą, następnie nałożyć na dłonie 1-2 dozy żelu i utworzyć pianę. Masować twarz i szyję. Spłukać ciepłą wodą i osuszyć.

 5. Delikatny zmywacz Rejuvenate
  Działanie

  Delikatny, nie podrażniający, żelowy zmywacz, przeznaczony dla wrażliwej, suchej lub odwodnionej skóry. Łączy delikatne środki zmywające na bazie roślinnej z kojącymi składnikami botanicznymi. Nie jest agresywny i wspomaga zdrowe działanie bariery skórnej poprzez minimalizowanie utraty naturalnych lipidów.

  Składniki

  Kokoglukozyd, bisabolol, wyciąg z korzenia imbiru.

  Stosowanie

  Zwilżyć twarz wodą, następnie nałożyć na dłonie 1-2 dozy żelu i utworzyć pianę. Masować twarz i szyję. Spłukać ciepłą wodą i osuszyć.

 6. Peeling Rejuvenate
  Działanie

  Łagodnie złuszcza oraz zmywa skórę. Oczyszcza i odnawia skórę nadając jej promienności. Wygładza i rewitalizuje jej powierzchnię. Przygotowuje skórę do aplikacji preparatów Intraceuticals.

  Składniki

  Stabilizowana papaina, bromelaina, kuleczki z wosku karnauba i wosku pszczelego, kwas mlekowy, kwas salicylowy.

  Stosowanie

  1-2 razy w tygodniu. Nałożyć cienką, równomierną warstwę na czystą, mokrą twarz. Z lekkim naciskiem masować okrężnymi ruchami przez 30 sekund. Pozostawić na około 2 minuty. Spłukać ciepłą wodą i osuszyć.

 7. Żel na okolice oczu Rejuvenate
  Działanie

  Delikatnie chłodzi, uspokaja i ożywia zmęczoną skórę wokół oczu. Niweluje opuchliznę, cienie i ciemne kręgi. Regeneruje i odżywia delikatną skórę oraz natychmiastowo wygładza cienkie linie.

  Składniki

  Wysokie stężenie substancji hialuronowych, witamina C i E, zielona herbata, albuminę osocza, oleje z jojoby, makadamii i kiełków pszenicy.

  Stosowanie

  Jedną pompkę żelu nakładać na okolice oczu. Stosować rano i wieczorem.

 8. Mgiełka odświeżająca
  Działanie

  Natychmiast i długotrwale odświeża każdy rodzaj skóry, o każdej porze, w każdych warunkach. Rozjaśnia i poprawia napięcie. Pozostawia skórę z uczuciem nowej energii i nadaje jej promienny wygląd.

  Składniki

  Olej z kwiatów Rosa Damascena, hialuronian sodu,wyciąg z owoców śliwki kakadu, glukozyl- hesperydynę.

  Stosowanie

  Idealna pod/ na makijaż lub samodzielnie, dla odświeżenia i nawodnienia. Rozpylić lekką mgiełkę na twarzy i szyi według potrzeb.

 9. Żel myjący Clarity Sensitive
  Działanie

  Lekki żel z formułą precyzyjnego oczyszczania z zanieczyszczeń i nadmiaru tłuszczu. Delikatnie złuszcza skórę, zapewnia głębokie oczyszczenie przekrwionych porów i pomaga przywrócić skórze naturalną równowagę.

  Składniki

  glukozyd decylowy, betaina kokamidopropylowa, kwas salicylowy

  Stosowanie

  Zwilżyć skórę wodą, zaaplikować 1-2 dozy żelu i masować do uzyskania lekkiej piany. Spłukać ciepłą wodą i osuszyć.

 10. Żel pielęgnacyjny Clarity Sensitive
  Działanie

  Lekki żel dostarczający skórze przeciwutleniaczy oraz niezbędnych witamin. Pomaga skutecznie wysuszyć i złuszczyć powierzchnię skóry. Głęboko nawadnia, chroni skórę przed wolnymi rodnikami, łagodzi podrażnienia i redukuje zaczerwienienia skóry. Zapobiega również oznakom przedwczesnego starzenia się skóry.

  Składniki

  Substancje hialuronowe, fitosfingozyna, witaminy A, C i E, kwas salicylowy, kompleks Symrelief.

  Stosowanie

  Stosować rano i wieczorem. 1-2 dozy żelu nałożyć na twarz i szyję.

 11. Różdżka Clarity Sensitive
  Działanie

  Precyzyjny preparat do miejscowego redukowania plam i skaz na skórze. Poprawia wygląd skóry, łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia.

  Składniki

  Fitosfingozyna, olej z drzewa herbacianego, alantoina.

  Stosowanie

  Specjalny aplikator pozwala na precyzyjną aplikację we wskazanym miejscu. Różdżkę należy stosować dwa razy dziennie na miejsca z problemem. Zmieniać końcówkę po każdej aplikacji.

Rekomendacje zabiegów Intraceuticals

Dedykowany serwis dla zabiegów Intraceuticals Wrocław

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  kontakt@klinikamada.pl

  Cart