Karboksyterapia UNIQUE TECHNOLOGIE™ JULIE

Karboksyterapia Julié – Inteligentny system samodzielnie dobiera parametry zabiegowe nie tylko do danego wskazania, ale również do jego stadium i stopnia zaawansowania.

Zanim wykonasz zabieg – aparat wskaże Ci miejsca iniekcji, określi pożądany przepływ i ilość gazu na jedno wkłucie, odpowietrzy układ urządzenia, a nawet wyświetli kluczowe informacje dotyczące wykonania zabiegu w określonym wskazaniu.


 • Air Clean System - odpowietrzanie systemu

  Zadaniem programu ACS® jest całkowite pozbycie się powietrza atmosferycznego  ze wszystkich podzespołów urządzenia. największy nacisk położony jest na oczyszczenie układu pompy infuzyjnej aparatu. ACS© to jeden z najbardziej innowacyjnych systemów zabezpieczających, który został wykorzystany w aparaturze estetycznej. Zastosowanie ACS® minimalizuje prawdopodobieństwo wystąpienia komplikacji pozabiegowych o blisko 84,6%.

 • Double Heating System - podwójne podgrzewanie gazu

  Double Heating System to innowacyjny tryb podwójnego podgrzewania dwutlenku węgla. Jest to opatentowane połączenie zewnętrznego oraz wewnętrznego systemu grzewczego, które mogą działać jednocześnie lub zupełnie niezależnie od siebie.

  Synchronizacja obu systemów grzewczych umożliwia uzyskanie wysokiej temperatury gazu, który podawany jest wysokim przepływem dwutlenku węgla nawet do 100-150 cc/min. Jest to przepływ wymagany przy zabiegach na ciało, takich jak cellulit, rozstępy, czy zlokalizowana tkanka tłuszczowa. DHS® pozwala na pełną regulację temperatury, a dzięki zastosowaniu wysokiej jakości podgrzewacza zewnętrznego, mamy pewność, że gaz CO2 faktycznie osiąga temperaturę, którą widzimy na wyświetlaczu.

 • Precision Flow Control - precyzyjna kontrola przepływu dwutlenku węgla

  Karboksyterapia Julié jest wyposażona w inteligentny system PFC®, który pozwala na precyzyjną regulację przepływu dwutlenku węgla od 1 do 150 cc/min.

  Dzięki dokładnej kontroli przepływu gazu, możliwe jest właściwe zastosowanie się do ogólnoświatowych protokołów zabiegowych, które w warunkach klinicznych potwierdziły efektywność oraz bezpieczeństwo karboksyterapii.

  Inżynierowie odpowiedzialni za projektowanie urządzenia Julié dołożyli wszelkich starań, aby moduł PFC® gwarantował najwyższe standardy pracy zarówno pod kątem precyzji dawkowania jak i bezpieczeństwo iniekcji.

 • Hybrid Filtering System

  Julie to jedyna karboksyterapia na rynku wykorzystująca zaawansowany system filtracji gazu – Hybrid Filtering System.

  HFS® to złożony z dwóch niezależnych filtrów układ zapewniający izolację gazu od cząsteczek stałych.

  Pierwszy z filtrów znajduje się bezpośrednio przy butli CO2, gwarantując transport oczyszczonego gazu do układu podawania.

  Drugi filtr jest filtrem sterylnym i znajduje się bezpośrednio u wylotu podajnika, dzięki czemu uzyskujemy 100% pewność najwyższej czystości gazu.

  To innowacyjne rozwiązanie maksymalizuje bezpieczeństwo pacjenta i daje pewność poprawnie wykonywanego zabiegu.