Zabiegi technologią plazmy Plasmage Wrocław
 • Plasmage technologia plazmy Wrocław
 • Zabiegi technologią plazmy Plasmage
  Wrocław

Technologia plazmy

Plasmage wykorzystuje zjawisko plazmy (zjawisko łuku elektrycznego ) w trybie frakcyjnym do całkowicie bezinwazyjnych zabiegów. Jego skutkiem jest „odparowanie” zmian z powierzchni skóry. Dzięki temu, że plazma działa punktowo,nie wpływa ona szkodliwie na zdrowe tkanki otaczające zmienione chorobowo miejsce.

Zabiegi wykonywane tym urządzeniem są prawie bezbolesne – dla zwiększenia komfortu pacjentów wykonujemy je w znieczuleniu miejscowym kremem p/bólowym.

Bezpośrednio po zabiegu występuje niewielki obrzęk leczonego miejsca, zaczerwienienie oraz są widoczne strupki utrzymujące się na skórze do 10 dni. Okres rekonwalescencji po zabiegu jest bardzo krótki. Większość pacjentów na drugi dzień po zabiegu powraca do czynności dnia codziennego.

Plasmage może być wykonany na wszystkie problematyczne partie ciała. Ze względu na bezpieczeństwo, jest on niezwykle często stosowany na delikatne partie skóry – m.in. okolice oczu.

checked-5

Wskazania

opadające powieki, zmarszczki, bruzdy, skóra z bliznami potrądzikowymi, brodawki, włókniaki, kępki żółte, znamiona, plamy soczewicowate, zabiegi anti-aging

traffic-signal

Przeciwskazania

infekcje i stany zapalne w miejscu zabiegowym, ciąża, karmienie piersią, choroby autoimmunologiczne (względnie), choroby skóry, skłonność do bliznowców, keloidów

Czym jest Plasmage?

Odtwórz wideo
Plasmage wykorzystuje zjawisko plazmy (zjawisko łuku elektrycznego) w trybie frakcyjnym do całkowicie bezinwazyjnych zabiegów. Jego skutkiem jest „odparowanie” zmian z powierzchni skóry. Dzięki temu, że plazma działa punktowo, nie wpływa ona szkodliwie na zdrowe tkanki otaczające zmienione chorobowo miejsce.
Zabiegi wykonywane tym urządzeniem są prawie bezbolesne – dla zwiększenia komfortu pacjentów wykonujemy je w znieczuleniu miejscowym kremem p/bólowym. 
Bezpośrednio po zabiegu występuje niewielki obrzęk leczonego miejsca, zaczerwienienie oraz są widoczne strupki utrzymujące się na skórze do 10 dni. Okres rekonwalescencji po zabiegu jest bardzo krótki. Większość pacjentów na drugi dzień po zabiegu powraca do czynności dnia codziennego.
Plasmage może być wykonany na wszystkie problematyczne partie ciała. Ze względu na bezpieczeństwo, jest on niezwykle często stosowany na delikatne partie skóry – m.in. okolice oczu.

Efekty

plasmage5-1024x907-3-1
plasmage4-1021x1024-3
1e19684f5465aaf554ab9b4a32f7bbc4.plasmage2-3-900x600

Cennik

 • Lifting powiek górnych
  Cena: 990zł 500zł
 • Lifting powiek dolnych
  Cena: 990zł 500zł
 • Lifting powiek górnych i dolnych
  Cena: 1550zł 700zł
 • Lifting kurzych łapek
  Cena: 600zł
 • Redukcja zmarszczek palacza
  Cena: 440zł
 • Pojedyncze włókniaki, plamy soczewicowate
  Cena od: 99zł
 • Blizny
  Cena od: 200zł