Banner image

Czym są Bandaże Arosha

Arosha to europejski lider w kategorii produktów do modelowania sylwetki. Efekty pozabiegowe są spektakularne i widoczne w bardzo krótkim czasie. Aby zagwarantować najlepsze wyniki pozabiegowe, Arosha zwraca szczególną uwagę na dobór wyselekcjonowanych składników aktywnych, które są również bezpieczne dla naszej skóry.

Spersonalizowane protokoły Arosha potwierdzone są długoletnim doświadczeniem. Bandaże nasączone aktywnymi składnikami to nasza recepta na piękno. Wystarczy zaledwie 4 tygodnie aby wymodelować ciało.

Strefy zabiegowe:
  • Biust
  • Nogi
  • Brzuch
  • Pośladki
Zestawy zabiegowe:
  • Lipofit – zestaw o działaniu lipolitycznym, intensywnie wyszczuplający, polecany na okolice brzucha. Dzięki koncentratom zawierającym syntezę molekularną, w sposób szybki i ukierunkowany działa na adipocyty, pozwalając skutecznie wymodelować i zredukować tkankę tłuszczową.
  • Oedemacel – zestaw stworzony do walki z cellulitem obrzękowym. Kombinacja składników aktywnych działa synergicznie i zwalcza pierwotne przyczyny powstawania cellulitu, tj. rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz międzykomórkowe gromadzenie płynów.
  • Adipocel – zestaw przeznaczony do walki z cellulitem włóknistym w zaawansowanym stadium. Adipocel to połączenie składników mających na celu walkę ze wzrostem adipocytów oraz deformacją włókien kolagenowych.
  • Firming – zestaw stworzony aby modelować sylwetkę, nadać skórze sprężystość i zapewnić odpowiednie nawilżenie. Zalecany jako kuracja po odchudzaniu, okresie ciąży i karmienia piersią. Doskonale sprawdza się na problemy z rozstępami oraz jako kuracja antystarzeniowa.
  • Push-up – zabieg widocznie poprawiający wygląd biustu, modelujący jego kształt, a także powiększający nawet o jeden rozmiar. Zabieg skutecznie zwalcza objawy opadania, utraty jędrności i elastyczności biustu.

Przed każdym zabiegiem wykonujemy brushing, tzw. „suchy peeling” oryginalną szczotką Arosha. Brushing to bardzo stara technika, dająca duże korzyści dla układu limfatycznego. Włosie szczotki wykonane jest z roślinnych włókien, zwanych Tampico, pozyskiwanych z Agawe Lechuguilla. Systematyczne szczotkowanie pobudza mikrokrążenie, wygładza, uelastycznia, powoduje redukcję cellulitu, złuszcza martwy naskórek, dzięki czemu skóra jest przygotowana do przyjęcia składników aktywnych i kolejnych etapów zabiegu.

Bandaże Arosha:

Zobacz również: