Banner image

Czym jest karboksyterapia

Karboksyterapia jest obecnie jedną z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod stosowanych w kosmetologii i medycynie estetycznej. Jej wyjątkową skuteczność potwierdzają liczne badania kliniczne. Julié jako jedyny aparat na rynku korzysta z podwójnego podgrzewania gazu – zabieg karboksyterapii jeszcze nigdy nie był tak komfortowy. Przekonaj się sama!

Julié została wyposażona w wiele systemów zabezpieczających. Jednym z nich jest system odpowiadający za oczyszczenie podzespołów urządzenia z zalegającego w nim powietrza, które podane śródskórnie powoduje utrzymujące się obrzęki.

Za kontrolę najistotniejszych parametrów zabiegu – przepływu oraz dawki gazu, odpowiada moduł PFC®, który reguluje przepływ w przedziale 1-150cc/min. PFC® to gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa.

Julié to certyfikowane urządzenie, które do pracy wykorzystuje medyczny dwutlenek węgla LAPAROS. Gaz ten charakteryzuje unikalna sterylność oraz czystość na poziomie 99,5 %.

W aparacie zastosowano HFS® – jest to dwuetapowy system filtrowania CO2 Istotny dla zachowania najwyższej sterylności aplikowanego gazu.

Karboksyterapia:

Zobacz również: