Banner image

Zabiegi regeneracji

Regeneracja

Strzyżenie nie musi być jedynym ratunkiem dla twoich osłabionych włosów. Salon Fryzjerski w Klinice Urody Mada oferuje szereg zabiegów dla twoich włosów.Regeneracja włosów polega na wprowadzeniu ampułki z substancjami aktywnymi wraz z odpowiednio dobraną odżywką, czy maską.

Regeneracja + modelowanie  / Czas trwania: 60min / Cena od: 150zł

Regeneracja + strzyżenie + modelowanieCzas trwania: 90min / Cena od: 200zł

Joico – rekonstrukcja włosów

Zabieg rekonstrukcji JOICO K-PAK Hair Repair System to przeznaczony dla każdego typu włosów profesjonalny 4-etapowy zabieg wykonywany wyłącznie w salonach fryzjerskich. Zabieg odbudowuje i wzmacnia zniszczone włosy, zwiększa ich blask, przywraca optymalne nawilżenie.
Wykonany przed koloryzacją sprawi, że włosy będą właściwie przygotowane do zabiegu i odpowiednio chronione oraz staną się podatne na stylizację, ich kolor będzie trwalszy i bardziej nasycony. Zabieg rekonstrukcji włosów JOICO polecany jest wszystkim, którzy marzą o jedwabistych, gładkich i zdrowych włosach.

Czas trwania: 90min / Cena od: 140zł

Infuzja tlenowa skóry głowy z ampułką

Zabieg polega na dotlenianiu skóry głowy, wraz z wtłoczeniem odpowiednio dobranych preparatów, co ma powodować lepsze odżywienie skóry głowy oraz jej nawilżenie.
Jest skierowany do osób borykających się z: przetłuszczającą się skórą głowy, wypadającymi nadmiernie włosami, przesuszoną skóra głowy, osłabionymi włosami
Zaczyna się od mycia oczyszczającego, kolejno wykonywany jest peeling skóry głowy, dostosowany do problemów skórnych, następnie działamy hiperbarycznymtlenem wraz z ampułkami, po czym na końcu modelujemy włosy.

Czas trwania: 105min / Cena od: 250zł

?
Potrzebujesz pomocy
Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego zabiegu.
+48 537 577 920 lub kontakt@klinikamada.pl

Fryzjerstwo

Zobacz również: