Upięcie włosów to zabieg, który potrafi diametralnie odmienić wygląd klientki bez konieczności cięcia włosów. Piękne koki i  podpięcia kosmyków idealnie sprawdzają się podczas imprez okolicznościowych. Tworząc taką fryzurę dostosowujemy ją do charakteru imprezy, urody klientki oraz budowy i stanu jej włosów.

Upięcie to skomplikowana, ale bardzo efektowna fryzura, która zawsze robi ogromne wrażenie. Aby wytrzymała ona długo w idealnym stanie należy skorzystać z usług profesjonalnego fryzjera, który ma doświadczenie w upinaniu tego typu fryzur.

 • Cena zabiegu (90 min): 100 zł – 200 zł

Loki to jedna z najczęściej spotykanych fryzur u kobiet. Pomimo tego ciężko jest uzyskać domowym sposobem trwałe i efektowne loki, które zniosą każdą pogodę. Używając profesjonalnych kosmetyków jesteśmy w stanie sprawić, że Twoje loki wytrzymają cały intensywny dzień.

Cena zabiegu ( 90 min):  100zł – 200 zł

Lśniące, falowane włosy zawsze robią ogromne wrażenie. Fale sprawiają wrażenie większej objętości, nawet kiedy realnie włosów jest stosunkowo niewiele. Są one doskonałym kompromisem pomiędzy prostymi włosami, a intensywnymi lokami. Aby fale nie prostowały się po kilku godzinach konieczne jest zastosowanie profesjonalnych narzędzi i kosmetyków, którymi dysponujemy w naszym salonie.

 • Cena zabiegu ( 90 min): 100zł – 200 zł

Kok to klasyka damskich fryzur. Wykonywany jest on za pomocą sponek, którymi upina się włosy w charakterystyczny kształt. Zależnie od długości i grubości włosów, kok może przyjmować przeróżne formy i rozmiary. Kok może być fryzurą zarówno bardzo powściągliwą i elegancką, ale także może przyjąć bardzo fantazyjne, ekstrawaganckie formy.

 

 • Cena zabiegu ( 90 min): 100zł – 200 zł

Nieprawidłowe farbowanie, prostowanie, kręcenie czy układanie włosów prowadzi do dużych uszkodzeń w strukturze włosa. Na ratunek w takim przypadku przychodzi keratynowe prostowanie włosów. Jest to tak naprawdę zabieg głęboko odżywiający i odbudowujący włosy, a ich prostowanie jest tak naprawdę efektem ubocznym. Aby keratyna wniknęła głęboko w strukturę włosa konieczne jest użycie wysokiej temperatury (ok. 230°C). Efekt prostych włosów utrzymuje się około 6 miesięcy.

Keratynowe prostowanie włosów – True Keratin:

 • Cena zabiegu ( 180 min): 450zł – 850 zł

Modelowanie włosów w salonie fryzjerskim to praktyka coraz bardziej popularna. Przez modelowanie fryzury rozumiemy nadanie im odpowiedniego kształtu, tekstury czy połysku. Zabieg ten, choć z pozoru łatwy do wykonania w domu, często jest bardzo trudny do wykonania bez pomocy drugiej osoby. Wprawne oko i ręce fryzjera sprawią, że fryzura będzie wyglądała idealnie, a profesjonalne kosmetyki utrwalą fryzurę na cały dzień, dzięki czemu unikniemy niespodzianek w jego połowie.

Modelowanie (30 min- 45 min)

 • włosy krótkie:   40 zł – 50 zł
 • włosy średnie:  50 zł – 60 zł
 • włosy długie:    60 zł – 70 zł

Zadbane, dobrze obcięte włosy to wizytówka każdego dbającego o siebie mężczyzny. W naszym salonie fryzjerskim oferujemy strzyżenie męskie. Zajmujemy się doborem fryzury, strzyżeniem, układaniem, ale także odbudową i wzmacnianiem osłabionych, wypadających włosów. Oferujemy cięcie zarówno włosów krótkich, średnich jak i długich.

Strzyżenie męskie(30 min):

 • Cena zabiegu:  50 zł

Strzyżenie maszynką(30 min):

 • Cena zabiegu:  30 zł

Strzyżenie dziecięce(30 min):  ( chłopiec do lat 14 )

 • Cena zabiegu:  40 zł

W salonie fryzjerskim znajdującym się w naszej Klinice zajmujemy się strzyżeniem damskim wraz z doborem fryzury. Oferujemy pomoc naszych fryzjerów, który zaproponują fryzurę dopasowaną do urody noszącej ją kobiety. Strzyżemy wszystkie długości włosów, włosy proste, falowane i kręcone. Poza strzyżeniem oferujemy także wiele zabiegów pielęgnacyjnych, które odbudują zniszczone włosy

Strzyżenie damskie + modelowanie (60 min)

 • włosy krótkie:  70 zł
 • włosy średnie:  80 zł
 • włosy długie:    90 zł

Strzyżenie dziecięce ( dziewczynka do lat 7 )(30 min)

 • Cena zabiegu:  40 zł – 60 zł

Grzywka (15 min)

 • Cena zabiegu: 15 zł

Fryzjerzy w Klinice Urody MaDa zajmują się włosami na każdym poziomie pielęgnacji. Nasi styliści doskonale znają się na doborze fryzury i koloru włosów do urody i charakteru ich właścicielki lub właściciela. Jeśli wiesz, że chciałabyś/chciałbyś zmienić swój wygląd, ale nie masz pomysłu jak to zrobić – skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści spotkają się z Tobą, przeanalizują Twoje oczekiwania i dobiorą dla Ciebie idealną, odświeżoną fryzurę.

Cena zabiegu : od 60 zł

Zabiegi:

Image
Krzyszof
Fryzjer
Emanuję pozytywną energią i optymizmem. Lubię wyzwania. Specjalizuję się w strzyżeniu damskim i męskim oraz koloryzacji. Pasjonuję się najnowszymi technikami fryzjerstwa. Inspirację czerpię od najlepszych fryzjerów na świecie podczas szkoleń.