Klinika Urody Mada
OD 1990 ROKU WE WROCŁAWIU

Więcej o nas

Firmę MaDa stworzyliśmy w 1990 roku – była to  pierwsza we Wrocławiu perfumeria, która oferowała klientkom produkty renomowanych marek zagranicznych.

Naszym mottem przewodnim zawsze była jakość, dbałość o klienta i fachowe doradztwo.

Rozwijając firmę, sukcesywnie zapewnialiśmy swoim klientkom coraz szerszą opiekę, rozwijając ofertę o usługi kosmetyczne  i fryzjerskie.

W 2016 roku otworzyliśmy kompleksowo wyposażone miejsce, w którym spełniamy oczekiwania  i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Witamy więc w  Klinice Urody MaDa.

Dzisiaj możemy zapewnić Państwa, że jesteśmy miejscem, w którym szerokie portfolio z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, zaawansowanej kosmetyki pielęgnacyjnej oraz laseroterapii i fizjoterapii,  gwarantuje efektywność,  skuteczność i widoczne rezultaty w walce z  oznakami upływającego czasu, korekcie wszelkich niedoskonałości twarzy i ciała oraz profilaktyce.


Najlepszy Gabinet Kosmetyczny w Polsce
według magazynu Gala

galka

 • Starannie wyselekcjonowane marki

  na których opieramy swoją pracę w zakresie kosmetyki pielęgnacyjnej, takie jak: Payot, Diego Dalla Palma, Mediderma, PCA Skin, gwarantują efektywność wykonywanych zabiegów.

 • Deklaracje skuteczności usług

  które składamy naszym klientom, zapewniają również wysokiej klasy urządzenia i lasery, które cieszą się ogromnym uznaniem naszych gości.

 • Zabiegi Icoone

  wykorzystywany do modelowania sylwetki i redukcji blizn oraz poprawy jędrności skóry twarzy.

 • Zabiegi Ulverin i Ulverin R

  rewolucyjne rozwiązania z zakresu medycyny estetycznej – bezinwazyjny lifting twarzy. Zabiegi przy użyciu tych urządzeń pozwalają na poprawę jędrności i napięcia skóry, likwidację zmarszczek oraz poprawę kolorytu skóry zarówno na twarzy jak i wybranych partiach ciała.

 • Zabiegi Intraceuticals

  zabieg uwielbiany przez gwiazdy światowego formatu , który pozwala na natychmiastową poprawę stanu skóry, poprzez efekt napięcia, liftingu i ujędrnienia.

 • Zabiegi Plasmage

  wykorzystywane między innymi w celu plastyki górnych powiek, likwidacji zmarszczek palacza, likwidacji blizn potrądzikowych oraz rozstępów.


Specjaliści


Renata

Mimo tylu lat w zawodzie, nadal pasjonuje mnie on tak, jak dawniej. Nieustająco rozwijam swoje kompetencje i poszerzam wiedzę z zakresu kosmetologii i najnowocześniejszych metod pielęgnacji skóry. Jestem zwolenniczką aktywnego trybu życia, a przede wszystkim spływów kajakowych i wycieczek rowerowych oraz nordic walking, zimą natomiast jazdy na nartach. Pasjonuje mnie również fotografia, muzyka filmowa i dobra książka. Jestem mamą dwójki dorosłych już dzieci.Alicja

Poza Kosmetologią ukończyłam również Psychologię Zarządzania. Specjalizuję się w połączeniu nowoczesnej aparatury z zabiegami pielęgnacyjnymi. Lubię kino, podróże i dobrą książkę. Cieszy mnie również rozwijanie swoich umiejętności kulinarnych. Jestem mamą 9 letniej córki, którą wspieram w rozwoju pasji, takich jak gra w tenisa, nauka języka angielskiego oraz występy z grupą mażoretek.Liliia

Jestem absolwentką dwóch kierunków: kosmetologii  i fizjoterapii.  Kierunki wybrałam świadomie, kierując się swoją pasją, która daje mi ogromną satysfakcję. Posiadam szereg przebytych kursów i szkoleń w branży kosmetologicznej potwierdzonych certyfikatami. W swojej pracy stawiam na bezpieczeństwo, profesjonalizm oraz przywiązuję szczególną uwagę do indywidualnego podejścia do klienta. Lubię aktywnie spędzać czas, podróżować. Interesuję się psychosomatyką, dietetyką oraz modą.Karolina

W zawodzie kosmetologa pracuję od 5 lat, ukończyłam kierunek Kosmetologia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie w 2013 roku. Moje zainteresowania to podróże, historia i dobra literatura, ale także praca kosmetologa jest moją wielką pasją. W codziennym życiu staram się używać swojej wiedzy i doświadczenia, aby móc doradzać wszystkim potrzebującym i zagubionym w świecie kosmetologii. Mimo, że praca w zawodzie nauczyła mnie już wielu ciekawych rzeczy, to ciągle chętnie się uczę i zdobywam wiedzę z dziedziny kosmetologii, która stale tak prężnie się rozwija. W pracy czuję się dobrze zarówno w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy jak i ciała, natomiast stylizacja paznokci jest dla mnie zajęciem, które bardzo mnie odpręża.Marika

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na kierunku kosmetologia. Stale poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w wydarzeniach kosmetologicznych takich jak kongres LNE, szkolenia i targi kosmetyczne. Największą satysfakcję w pracy przynosi mi zadowolenie Klienta i spełnienie jego oczekiwań. Moim ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu są podróże i dobra książka.


Lekarz – specjalista chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej


LEK. MED. ALEKSANDRA ŁUNIEWSKA

Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Od 2006 r. jestem związana zawodowo z Oddziałek Chirurgii Plastyczne we Wrocławiu, gdzie zdobyłam wiedzę i ukończyłam specjalizację pod kierownictwem dr Jacka Jarlińskiego i dr Marka Węgrzyna. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc regularnie w konferencjach specjalistycznych zarówno w kraju, jak i za granicą. Moje szczególne zainteresowania skupiają się na nowoczesnych technikach stosowanych w modelowaniu twarzy przeszczepem własnego tłuszczu oraz na operacjach piersi.


Fryzjer


Krzysztof

Emanuję pozytywną energią i optymizmem. Lubię wyzwania. Specjalizuję się w strzyżeniu damskim i męskim oraz koloryzacji. Pasjonuję się najnowszymi technikami fryzjerstwa. Inspirację czerpię od najlepszych fryzjerów na świecie podczas szkoleń. Śledzę nowinki modowe, jestem smakoszem dobrego jedzenia. Do tej pory preferowałem amerykański styl życia, związany z gotowością zmian miejsc zamieszkania w poszukiwaniu kolejnych wyzwań zawodowych. Pracowałem w Poznaniu, Warszawie i Łodzi. Kilka lat temu zafascynował mnie Wrocław i uznałem, że to jest moje docelowe miejsce.DARIA

Swoją przygodę z fryzjerstwem rozpoczęłam w 1995 roku i od tego czasu ciągle zdobywam nowe doświadczenia podczas szkoleń i pokazów, a moją ofertę dopasowuje do potrzeb Klientów i najnowszych trendów sezonu. Każdy Klient jest dla mnie inspiracją do kreatywności i jeszcze większej pasji do zawodu. Zawsze służę fachową poradą, a oferowane usługi dobieram indywidualnie.


Recepcja


Małgorzata – specjalista ds. marketingu

W 1999 roku złożyłam egzamin magisterski na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej  Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W roku 2000 ukończyłam studia podyplomowe z zakresu „ Finanse i Bankowość” na Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu na Wydziale Gospodarki Narodowej. Swoją wiedzę z zakresu ekonomii ugruntowałam m.in.: pracując 13 lat na różnych stanowiskach w Banku Gospodarstwa Krajowego we Wrocławiu. W trakcie pracy zawodowej podwyższałam swoje kwalifikacje z zakresu fizjoterapii, kosmetologii oraz zarządzania zespołem ludzkim. W latach 2013 – 2018 pracowałam jako menadżer w branży hotelarskiej i kosmetologicznej. Byłam laureatką konkursu „ Nietuzinkowy pracownik banku BGK”- wyłaniający ludzi z pasją, gdzie prezentowałam florystykę. W 2009 roku ukończyłam Mistrzowską Szkołę Florystyczną we Wrocławiu.  Brałam udział w Festiwalu Kwiatów i Sztuki na Zamku Książ w Wałbrzychu oraz prezentowałam swoje prace florystyczne w Galerii Browaru Mieszczańskiego we Wrocławiu.

Justyna

Jestem zwolenniczką zdrowego stylu życia, uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu. Miłośniczka zwierząt – mam psa Leona adoptowanego ze schroniska. Interesuje się kryminologią oraz kosmetykami i naturalną pielęgnacją. Ukończyłam 2 – letnią szkołę kosmetyczną. W przyszłości chciałabym zostać kosmetologiem.


Galeria zdjęć