Marki

 • Image
  pHFormula Wrocław
  Kosmetyki pHFormula Wrocław

  Wszystkie preparaty pHformula zawierają unikalny kompleks dystrybucyjny o charakterze nośnika promotora przenikania substancji aktywnych, który gwarantuje optymalny (najkorzystniejszy i najbardziej efektywny) transport i uwalnianie substancji aktywnych w skórze.

  Więcej

 • Image
  PQ Age Evolution Wrocław
  Kosmetyki PQ Age Evolution Wrocław

  Innowacyjność peelingu PQ-Age Evolution polega na tym, że zapewnia głęboką stymulację bez naruszenia powierzchni skóry właściwej. To zabieg kosmetyczny, dający efekt podobny do mezoterapii. Gładsza i młodsza skóra widoczna jest natychmiast po zabiegu.

  Więcej

 • Image
  PRO XN Wrocław
  Kosmetyki PRO XN Wrocław

  Ksantohumol to wysoce aktywny flawonoid naturalnie występujący w kwitnącej roślinie chmielu. Wykazuje ponad 4-krotnie wyższy potencjał antyoksydacyjny od witaminy C oraz jest 200 razy silniejszy od resweratrolu. Korzyści z zastosowania Ksantohumolu opisywane są w literaturze naukowej od lat, jednak dopiero teraz udało się wykorzystać właściwości Ksantohumolu w formulacjach kosmetycznych.

  Więcej

 • Image
  PCA Skin Wrocław
  Kosmetyki PCA Skin Wrocław

  DODAJ OPIS

  Więcej

 • Image
  Diego Dalla Palma Wrocław
  Kosmetyki Diego Dalla Palma Wrocław

  Diego dalla palma professional stworzono, by dać każdej kobiecie szczyt autentycznego piękna, zrodzonego z czystej energii i witalności. Kosmetolodzy i naukowcy stworzyli bio-rewitalizujący program, który przywraca harmonię komórkom skóry. Ukierunkowane zabiegi i opatentowane składniki aktywne mają na celu przywrócenie dobrego samopoczucia dla długotrwałego piękna.

  Więcej

 • Image
  Payot Wrocław
  Kosmetyki Payot Wrocław

  Firma PAYOT zrodziła się z niesamowitej wizji wyjątkowej kobiety – Nadii Payot. Nadia, należąca w roku 1913 do pierwszych lekarek swojego pokolenia, postanowiła wykorzystać swoją wiedzę i ekspertyzę medyczną w służbie kobiecemu pięknu.

  Więcej

 • Image
  Mediderma Wrocław
  Kosmetyki Mediderma Wrocław

  Mediderma to innowacyjne, niezwykle skuteczne dermokosmetyki, wykorzystujące odkrycia światowej dermatologii, a także genokosmetyki. Firma powstała w Hiszpanii w 1989 r. z inicjatywy dr. Gabriela Serrano, wybitnego specjalisty w dziedzinie dermatologii. Marka może poszczycić się już ponad 25-letnim doświadczeniem i obecnością w blisko 60 krajach na całym świecie.

  Więcej

 • Image
  Intraceuticals Wrocław
  Kosmetyki Intraceuticals Wrocław

  Niezwykle istotna dla metody Intraceuticals jest dodatkowa zdolność kwasu hialuronowego do przenoszenia w głąb skóry przeciwutleniaczy (wit. A, E, C, zielona herbata) oraz składników rozwiązujących – oprócz starzenia się skóry – inne jej problemy: przebarwienia, zmarszczki mimiczne, tłusta i wrażliwa skóra.

  Więcej

 • Image
  Revitacare Wrocław
  Kosmetyki Revitacare Wrocław

  Francuskie laboratorium Revitacare od lat specjalizuje się w tworzeniu, badaniu i produkcji wyrobów medycznych i preparatów do mezoterapii igłowej. Laboratorium Revitacare pracuje na surowcach najwyższej jakości opartych na maksymalnie naturalnych i biodostępnych składnikach. Skuteczności preparatów potwierdzona jest o klasy badaniami klinicznymi.

  Więcej

 • Image
  Joico Wrocław
  Kosmetyki Joico Wrocław

  W JOICO od lat dbamy o to, aby każdy kosmetyk odpowiadał na określone potrzeby włosów i gwarantował im konkretne rezultaty. I tak jest, bo my zawsze dotrzymujemy obietnic i nie chdzimy na kompromisy. Radość jest sednem naszej pracy, ponieważ wiemy, jak sprawiać radość, jak tę radość tworzyć i jak się nią dzielić.

  Więcej

 • Image
  Revitalash Wrocław
  Kosmetyki Revitalash Wrocław

  Wszystko zaczęło się pewnego dnia, kiedy mąż postanowił ofiarować swojej żonie wyjątkowy prezent… Wynalazcą receptury Revitalash jest Doktor Michał Brinkenhoff. Był to specjalny prezent dla jego żony Gayle, która zachorowała na raka piersi. Agresywna chemioterapia uszkodziła jej piękne rzęsy, które stały się rzadkie i kruche.

  Więcej

 • Image
  Keune Wrocław
  Kosmetyki Keune Wrocław

  Fryzjerzy na całym świecie oczekują od marki Keune profesjonalizmu. Produkcja kosmetyków najwyższej jakości pozwoliła Keune Haircosmetics utrzymać się na rynku przez ponad 90 lat. Obecnie firma Keune rozwija się szybciej niż kiedykolwiek i jest obecna w ponad 70 krajach. W świecie fryzjerskim, jest jedną z kilku niezależnych rodzinnych firm, która wytwarza produkty wyłącznie dla profesjonalnych fryzjerów.

  Więcej

 • Image
  Montibello Wrocław
  Kosmetyki Montibello Wrocław

  Produkty Montibello przygotowywane są w profesjonalnych laboratoriach, w oparciu o najnowsze technologie oraz badania. Marka oferuje różnorodne linie kosmetyków do pielęgnacji włosów. Po pierwsze – TREAT, która jest odpowiedzią na oczekiwania i problemy związane z każdym typem włosów. W ofercie znajdziesz także trzy serie do stylizacji – HDs, Finalstyle i Finalfine, które pomogą Ci stworzyć wymarzoną fryzurę.

  Więcej

 • Image
  Olaplex Wrocław
  Kosmetyki Olaplex Wrocław

  Zaczęliśmy od zaangażowania do współpracy dwóch czołowych naukowców z tytułem doktora, specjalizujących się w materiałoznawstwie i chemii, którzy nigdy wcześniej nie pracowali nad produktami do włosów – dr Erica Presslya oraz dr Craiga Hawkera. Dzięki świeżemu spojrzeniu na sprawę zespół ten stworzył substancję zawierającą jeden składnik, wolną od sylikonu i olejków, która łączy zniszczone wiązania włosa w czasie zabiegu chemicznego i po jego zakończeniu, czyniąc włosy silniejszymi, niż były wcześniej.

  Więcej