Intraceuticals

Informacje o marce
Zabiegi produktami

Intraceuticals

O MARCE INTRACEUTICALS.

Wywodząca się z Australii marka kosmetyczna Intraceuticals ma kilkuletnią tradycję, jednak dzięki innowacyjności zaoferowanych rozwiązań błyskawicznie stała się znana i ceniona na wszystkich rynkach.

Intraceuticals to połączenie innowacji na dwóch poziomach – w zakresie aplikacji substancji aktywnych oraz ich formule.

Zabiegi Intraceuticals oparte są na wykorzystaniu tlenu hiperbarycznego. W zaawansowanym technicznie urządzaniu wyselekcjonowany z powietrza za pomocą sita molekularnego tlen jest sprężany do pożądanej wartości, a następnie staje się nośnikiem substancji aktywnych do właściwych warstw skóry. Warto podkreślić, iż ta metoda aplikacji jest całkowicie nieinwazyjna, nie niesie ze sobą żadnych skutków ubocznych. Dlatego też może być z pełnym bezpieczeństwem stosowana u kobiet w ciąży oraz u osób po inwazyjnych zabiegach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Sam tlen posiada wiele właściwości terapeutycznych dla skóry.

Drugim obszarem innowacyjności opracowana specjalnie na potrzeby marki formuła kwasu hialuronowego, który jako składnik macierzy międzykomórkowej odpowiada za nawodnienie skóry. Poprzez połączenie dwóch postaci kwasu: niskocząsteczkowej (o zdolności przenikania do głębszych warstw skóry) oraz wielkocząsteczkowej, powstaje uzupełniająca się, podwójna warstwa kwasu wypełniająca naturalne ubytki i pełniąca funkcję magazynu wody dla komórek.

Niezwykle istotna dla metody Intraceuticals jest dodatkowa zdolność kwasu hialuronowego do przenoszenia w głąb skóry przeciwutleniaczy (wit. A, E, C, zielona herbata) oraz składników rozwiązujących – oprócz starzenia się skóry – inne jej problemy: przebarwienia, zmarszczki mimiczne, tłusta i wrażliwa skóra.

Klientów zabiegi Intraceuticals ujmują natychmiastowymi efektami i brakiem skutków ubocznych. W przeciwieństwie do wielu inwazyjnych zabiegów sprzętowych, poddana zabiegowi skóra natychmiast przyjmuje pożądaną formę. Reaguje młodszym, bardziej świeżym i wypoczętym wyglądem. Staje się zwarta i sprężysta. Oznaki jej problemów zdecydowanie zmniejszają się.

  • Intraceuticals Rejuvenate – infuzja tlenowa
    Cena: 500zł
  • Intraceuticals Atoxelen – infuzja tlenowa
    Cena: 350zł
  • Intraceuticals Opulence – infuzja tlenowa
    Cena: 500zł

 

Produkty marki Intraceuticals do domowej pielęgnacji dostępne są u Nas stacjonarnie lub online w naszej Perfumerii: www.perfumeriamada.pl