Payot

Informacje o marce
Zabiegi produktami

Payot

Firma PAYOT zrodziła się z niesamowitej wizji wyjątkowej kobiety – Nadii Payot. Nadia, należąca w roku 1913 do pierwszych lekarek swojego pokolenia, postanowiła wykorzystać swoją wiedzę i ekspertyzę medyczną w służbie kobiecemu pięknu.

Spotkanie z primabaleriną Anną Pawłową zainspirowało Nadię do badań nad znaczeniem ruchu w pielęgnacji skóry. Jeżeli ciało wyrzeźbione przez nieustanne ćwiczenia może pozostać młode i giętkie, dlaczego nie mogłoby się dziać podobnie z twarzą? Jako jedna z pierwszych, rozumie, że piękna kobieta musi czuć się dobrze w swoim ciele. Tak więc opracowuje zestaw ćwiczeń na mięśnie twarzy o działaniu naprawczym i zapobiegawczym, które prezentuje swoim klientkom. W roku 1920 powstaje słynna technika modelowania mięśni twarzy, zainspirowana choreografią tańca, składająca się z 42 gestów. Do chwili obecnej pozostaje ona podstawą wszystkich profesjonalnych, firmowych zabiegów pielęgnacyjnych.

Na ciało:

  • Rytuał Elixir Payot (peeling + maska)
    Cena: 180zł
  • Rytuał Elixir Payot (peeling + masaż + maska)
    Cena: 220zł

Produkty marki Payot do domowej pielęgnacji dostępne są u Nas stacjonarnie lub online w naszej Perfumerii: www.perfumeriamada.pl