Joico

zabiegi, kosmetyki Joico Wrocław

Joico

Według nas nie ma na świecie nic piękniejszego niż zdrowe, zadbane włosy, co nieodłącznie wiąże się z intensywnym połyskiem, czystym kolorem i wspaniałą strukturą.

Każdego dnia nasi styliści na całym świecie sprawiają radość kobietom i mężczyznom oraz ich włosom. My bowiem wiemy, że szczęśliwe włosy wpływają na dobre samopoczucie. W JOICO od lat dbamy o to, aby każdy kosmetyk odpowiadał na określone potrzeby włosów i gwarantował im konkretne rezultaty. I tak jest, bo my zawsze dotrzymujemy obietnic i nie chdzimy na kompromisy.

Radość jest sednem naszej pracy, ponieważ wiemy, jak sprawiać radość, jak tę radość tworzyć i jak się nią dzielić.

 1. ODBUDOWA WŁOSÓW JOICO

  Nieprawidłowo przeprowadzone zabiegi chemiczne oraz pielęgnacja prowadzą do licznych zniszczeń włosów i powodują ubytki kluczowych składników, zwłaszcza keratyny. Produkty Joico skutecznie uzupełniają braki keratyny, ponieważ zawierają dokładnie takie same sekwencje 19 aminokwasów jak we włosie ludzkim. Wyłącznie keratyna posiadająca na początku lub na końcu łańcucha polipeptydowego cesteinę lub argininę jest w stanie włączyć się w uszkodzoną strukturę włosa i zagwarantować jego kompleksową odbudowę,

  Mamy patent na zdrowe włosy.

  Bio Advanced Peptiole Complex i Quadiamine Complex zawierają keratynę i dzięki temu wnikają w uszkodzone miejsca  i skutecznie je odbudowują. Technologia ta jest zawarta we wszystkich produktach firmy Joico przeznaczonych do pielęgnacji włosów. Już od pierwszego zastosowania kosmetyki te regenerują włosy i wytwarzają wokół nich ochronną tarczę molekularną , która utrzymuje się do 25 myć.

  Efekty, które możesz zobaczyć i poczuć.

  -zdecydowanie silniejsze, zdrowsze włosy już po pierwszym użyciu,

  -długotrwałe efekty odbudowy włosów,

  -niesamowity połysk.

  Cena zabiegu:

  -jako dodatek do usługi strzyżenia lub farbowania – 80 – 140 zł

  -regeneracja z modelowaniem 100 – 160 zł

 1. 1
  MISJA
  Misją naszej firmy jest dzielenie się radością zdrowych i pięknych włosów oraz zyskiwanie kolejnych zadowolonych fanów. Ale to nie wszystko. Robimy wszystko, aby sprawiać radość także naszej planecie. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom JOICO przyczynia się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla, co czyni naszą planetę miejscem jeszcze bardziej przyjaznym do życia.
 2. 2
  SKŁADNIKI
  W JOICO korzystamy wyłącznie z najlepszych, cenionych na całym świecie składników, takich jak masło shea, afrykański olejek Manketti, azjatycki olekek z magnolii i wiele innych. Dla nas żadne miejsce nie jest nieosiągalne, jeśli możemy w nim znaleźć odpowiednie dla nas składniki. Dlatego jesteśmy liderem w dziedzinie innowacji.
 3. 3
  ODPOWIEDZIALNOŚĆ
  Nie składamy pustych obietnic bez pokrycia. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zarówno styliści w swoich zalonach, jak i kobiety i mężczyźni w swoich domach korzystali z produktów do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów najwyższej jakości. Zawsze oferujemy wsparcie i nie pozostawiamy pytań bez odpowiedzi.

Marki w Klince Mada

Poznaj marki dostępne w Klinice Urody MaDa. 

W naszej ofercie znajdziesz wiodące marki kosmetyków do skóry twarzy, ciała oraz włosów.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  kontakt@klinikamada.pl

  Cart