joico klinika urody mada wroclaw 2

Świadomość ochrony środowiska jest w firmie JOICO na bardzo wysokim poziomie. Wszyscy staramy się brać odpowiedzialność za nasze działania i dokonywać wyborów zgodnych z wymogami dzisiejszego świata. JOICO także dokonało wyboru i od lat stawia na ochronę środowiska poprzez wdrażanie jednego z największych programów zrównoważonego rozwoju i produkcji.

Według nas nie ma na świecie nic piękniejszego niż zdrowe, zadbane włosy, co nieodłącznie wiąże się z intensywnym połyskiem, czystym kolorem i wspaniałą strukturą.
Każdego dnia nasi styliści na całym świecie sprawiają radość kobietom i mężczyznom oraz ich włosom. My bowiem wiemy, że szczęśliwe włosy wpływają na dobre samopoczucie.
W JOICO od lat dbamy o to, aby każdy kosmetyk odpowiadał na określone potrzeby włosów i gwarantował im konkretne rezultaty. I tak jest, bo my zawsze dotrzymujemy obietnic i nie chdzimy na kompromisy. Radość jest sednem naszej pracy, ponieważ wiemy, jak sprawiać radość, jak tę radość tworzyć i jak się nią dzielić.

Misją naszej firmy jest dzielenie się radością zdrowych i pięknych włosów oraz zyskiwanie kolejnych zadowolonych fanów. Ale to nie wszystko. Robimy wszystko, aby sprawiać radość także naszej planecie. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom JOICO przyczynia się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla, co czyni naszą planetę miejscem jeszcze bardziej przyjaznym do życia.

W JOICO korzystamy wyłącznie z najlepszych, cenionych na całym świecie składników, takich jak masło shea, afrykański olejek Manketti, azjatycki olekek z magnolii i wiele innych. Dla nas żadne miejsce nie jest nieosiągalne, jeśli możemy w nim znaleźć odpowiednie dla nas składniki. Dlatego jesteśmy liderem w dziedzinie innowacji.

Nie składamy pustych obietnic bez pokrycia. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zarówno styliści w swoich salonach, jak i kobiety i mężczyźni w swoich domach korzystali z produktów do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów najwyższej jakości. Zawsze oferujemy wsparcie i nie pozostawiamy pytań bez odpowiedzi.

JOICO zawsze patrzy w przyszłość, jeśli chodzi o środowisko natrualne. JOICO to pierwsza w branży marka, która wprowadziła nowy rodzaj opakowań, które nie zanieczyszczają środowiska, ponieważ wykonane są z termoplastycznego tworzywa pochodzącego z recyklingu roślin. Co więcej opakowania te w 100% ulegają biodegradacji.
Wynikiem takich działań jest fakt, że JOICO przyczyniło się do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych o ponad 75%. Oprócz tego firma używa papieru i kartonów w 100% pochodzących z recyklingu oraz rozpoczęła prodces nadrukowywania informacji na tych opakowaniach zamiast wykorzystywania dodatkowego papieru naklejanego na kartony.
Jesteśmy w czołówce firm, które produkują opakowania przyjazne środowisku. Stale dążymy do znalezienia nowych sposobów na udoskonalenie tych procesów, bo troszczymy się o losy obecnych i przyszłych pokoleń. Nasze opakowania zawierają do 70% surowców z odzysku, a druki realizujemy w 100% na papierze ekologicznym.

JOICO chce być firmą, której synonimem jest troska o środowisko, więc zobowiązała się do jeszcze większej redukcji emisji dwutlenku węgla.

Energia wiatrowa jest jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin energii naturalnej w Stanach Zjednoczonych. JOICO właśnie dlatego zaczęło korzystać z tych możliwości, aby przyczynić się do widocznej poprawy stanu środowiska naturalnego.
Firma zainstalowała dwie turbiny wiatrowe w fabrykach w Genewie i Nowym Jorku, co zapewniło jej obecność na liście 20 firm najbardziej dbających o środowisko (EPA – Environmental Protection Agency). JOICO otrzymało duże uznanie dzięki przyczynianiu się do poprawy stanu środowiska naturalnego.
JOICO obniżyło również ogólny poziom emisji CO2 o 50% w 2011 roku i w 2012 w 100% korzystało z energii pochodzącej z odnawialnych źródeł.

Produkty JOICO nie są testowane na zwierzętach w celu potwierdzenia ich bezpieczeństwa. Laboratoria JOICO działają zgodnie z prawem i gwarantują bezpieczeństwo składników oraz procesów używanych podczas produkcji kosmetyków.
Dokładamy wszelkich starań, aby chronić zdrowie i życie zwierząt, dlatego nie przeprowadzamy testów z ich udziałem. Dla nas każde zwierzę to powód do radości i chcemy troszczyć się o nie jak tylko możemy.


 • Odbudowa włosów Joico

  Nieprawidłowo przeprowadzone zabiegi chemiczne oraz pielęgnacja prowadzą do licznych zniszczeń włosów i powodują ubytki kluczowych składników, zwłaszcza keratyny. Produkty Joico skutecznie uzupełniają braki keratyny, ponieważ zawierają dokładnie takie same sekwencje 19 aminokwasów jak we włosie ludzkim. Wyłącznie keratyna posiadająca na początku lub na końcu łańcucha polipeptydowego cesteinę lub argininę jest w stanie włączyć się w uszkodzoną strukturę włosa i zagwarantować jego kompleksową odbudowę,

  Mamy patent na zdrowe włosy.

  Bio Advanced Peptiole Complex i Quadiamine Complex zawierają keratynę i dzięki temu wnikają w uszkodzone miejsca  i skutecznie je odbudowują. Technologia ta jest zawarta we wszystkich produktach firmy Joico przeznaczonych do pielęgnacji włosów. Już od pierwszego zastosowania kosmetyki te regenerują włosy i wytwarzają wokół nich ochronną tarczę molekularną , która utrzymuje się do 25 myć.

  Efekty, które możesz zobaczyć i poczuć.

  -zdecydowanie silniejsze, zdrowsze włosy już po pierwszym użyciu,

  -długotrwałe efekty odbudowy włosów,

  -niesamowity połysk.

  Cena zabiegu:

  -jako dodatek do usługi strzyżenia lub farbowania – 80 – 140 zł

  -regeneracja z modelowaniem 100 – 160 zł