montibello klinika urody mada wroclaw 2

O MARCE MONTIBELLO

Korzenie marki Montibello sięgają 1967 roku. Rodzinna firma będąca jej właścicielem powstała w Barcelonie. Przez lata konsekwentnie wypracowywała ona wiodącą pozycję w branży kosmetyków profesjonalnych w Hiszpanii.

Wieloletnie doświadczenie, znakomita baza szkoleniowa, a także niepodważalna jakość produktów w połączeniu z ich profesjonalną dystrybucją stanowią kluczowe elementy sukcesu firmy.

O PRODUKTACH

Produkty Montibello przygotowywane są w profesjonalnych laboratoriach, w oparciu o najnowsze technologie oraz badania.

Marka oferuje różnorodne linie kosmetyków do pielęgnacji włosów. Po pierwsze –  TREAT, która jest odpowiedzią na oczekiwania i problemy związane z każdym typem włosów. W ofercie znajdziesz także trzy serie do stylizacji – HDs, Finalstyle i Finalfine, które pomogą Ci stworzyć wymarzoną fryzurę.

KOLEKCJA HYPERREAL

Kolekcja, która łączy maestrię koloru i precyzyjne cięcia z intrygującą wizją artystyczną. W ramach kolekcji powstały 3 elektryzujące linie fryzur – Boost, Trance i Haloo – inspirowane energią wielkiego miasta i impresyjnym charakterem kobiecego piękna.

KOLEKCJA IRIDESCENT

Myślenie o kolekcji Wiosna/Lato jest jak podróż ku światłu, ku pierwszym promieniom słońca w idealnej harmonii z letnimi odcieniami.