Montibello

zabiegi, kosmetyki Montibello Wrocław

Montibello

O MARCE MONTIBELLO

Korzenie marki Montibello sięgają 1967 roku. Rodzinna firma będąca jej właścicielem powstała w Barcelonie. Przez lata konsekwentnie wypracowywała ona wiodącą pozycję w branży kosmetyków profesjonalnych w Hiszpanii.

Wieloletnie doświadczenie, znakomita baza szkoleniowa, a także niepodważalna jakość produktów w połączeniu z ich profesjonalną dystrybucją stanowią kluczowe elementy sukcesu firmy.

O PRODUKTACH

Produkty Montibello przygotowywane są w profesjonalnych laboratoriach, w oparciu o najnowsze technologie oraz badania.

Marka oferuje różnorodne linie kosmetyków do pielęgnacji włosów. Po pierwsze – TREAT, która jest odpowiedzią na oczekiwania i problemy związane z każdym typem włosów. W ofercie znajdziesz także trzy serie do stylizacji – HDs, Finalstyle i Finalfine, które pomogą Ci stworzyć wymarzoną fryzurę.

KOLEKCJA HYPERREAL

Kolekcja, która łączy maestrię koloru i precyzyjne cięcia z intrygującą wizją artystyczną. W ramach kolekcji powstały 3 elektryzujące linie fryzur – Boost, Trance i Haloo – inspirowane energią wielkiego miasta i impresyjnym charakterem kobiecego piękna.

KOLEKCJA IRIDESCENT

Myślenie o kolekcji Wiosna/Lato jest jak podróż ku światłu, ku pierwszym promieniom słońca w idealnej harmonii z letnimi odcieniami.

Marki w Klince Mada

Poznaj marki dostępne w Klinice Urody MaDa. 

W naszej ofercie znajdziesz wiodące marki kosmetyków do skóry twarzy, ciała oraz włosów.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  kontakt@klinikamada.pl

  Cart