payot klinika urody mada wroclaw 3

HISTORIA KOBIET

Firma PAYOT zrodziła się z niesamowitej wizji wyjątkowej kobiety – Nadii Payot. Nadia, należąca w roku 1913 do pierwszych lekarek swojego pokolenia, postanowiła wykorzystać swoją wiedzę i ekspertyzę medyczną w służbie kobiecemu pięknu.

Spotkanie z primabaleriną Anną Pawłową zainspirowało Nadię do badań nad znaczeniem ruchu w pielęgnacji skóry. Jeżeli ciało wyrzeźbione przez nieustanne ćwiczenia może pozostać młode i giętkie, dlaczego nie mogłoby się dziać podobnie z twarzą? Jako jedna z pierwszych, rozumie, że piękna kobieta musi czuć się dobrze w swoim ciele. Tak więc opracowuje zestaw ćwiczeń na mięśnie twarzy o działaniu naprawczym i zapobiegawczym, które prezentuje swoim klientkom. W roku 1920 powstaje słynna technika modelowania mięśni twarzy, zainspirowana choreografią tańca, składająca się z 42 gestów. Do chwili obecnej pozostaje ona podstawą wszystkich profesjonalnych, firmowych zabiegów pielęgnacyjnych.

W SŁYNNYM SŁOICZKU PAYOT

Nadia nie poprzestaje na ćwiczeniach i opracowuje gamę wyjątkowych produktów pielęgnacyjnych do twarzy i ciała. PAYOT podkreśla swoją oryginalność i śmiałość, oferując kremy w opakowaniu przypominającym kobiecą talię, słynnym słoiczku, w którym sprzedawane są legendarne już produkty: Crème n°2, Nutricia…


 • LIFT ABSOLU - SKÓRA BARDZO DOJRZAŁA

  Payot – zabieg Lift Absolu, przeznaczony dla skóry bardzo dojrzałej z widocznym spadkiem jędrności. Zawarty w preparatach ekstrakt z owsa, konjak i wyciąg z tapioki, zapewnią skórze gładkość, poprawę jędrności, poprawę owalu twarzy oraz napięcia skóry.

  Czas trwania: 75 min

  Cena zabiegu: 280 zł

 • TECHNI LISS - SKÓRA DOJRZAŁA

  Payot – zabieg Techni Liss dla skóry szarej, wiotkiej z drobnymi zmarszczkami.  Formuła preparatów oparta o kwas hialuronowy, glikolowy i ekstrakt z hibiskusa, rozjaśni szarą cerę, zredukuje drobne zmarszczki i wygładzi jej strukturę.

  Czas trwania: 90 min

  Cena zabiegu: 290 zł

 • SUPREME EXPERENCE - SKÓRA DOJRZAŁA

  Payot –  Supreme Experence – zabieg multisensoryczny, przeciwstarzeniowy dla skór ze zmarszczkami, wiotczejących, narażonych na zanieczyszczenia. Zawarty w preparatach ekstrakt z brązowej algi, olej z rokitnika i kwas hialuronowy, usuną objawy zmęczenia skóry, nadadzą jej rozświetlający blask oraz jedwabistość (satynowa gładkość).

  Czas trwania: 90 min

  Cena zabiegu: 290 zł

 • PAYOT - MASAŻ TWARZY - SKÓRA DOJRZAŁA

  Payot-masaż twarzy –podstawowy skrócony zabieg regenerująco – odprężający opierający się na masażu twarzy.  Krótki zabieg pielęgnacyjny dla osób, które dysponują niewielką ilością czasu i potrzebują relaksu oraz odprężenia.

  Czas trwania: 30 min

  Cena zabiegu: 80 zł