Powiększanie i modelowanie ust

Medycyna Estetyczna Klinika Mada Wrocław

Powiększanie i modelowanie ust

Zmysłowe usta są wizytówką naszego wyglądu, dlatego często marzymy o zmianie ich kształtu, zarysowaniu konturów, nawilżeniu i nadaniu im większej objętości , efekt ten można uzyskać za pomocą kwasu hialuronowego.

Powiększenie i modelowanie ust bywa czasami procesem wieloetapowym. Kwas hialuronowy, który w sposób naturalny występuje w naszym organizmie, ulega stopniowemu zanikowi, co powoduje, że usta stają się w sposób widoczny mniej nawodnione, tracą jędrność i objętość, kąciki ust zaczynają opadać, a brzegi ust ulegają zwiotczeniu.

Wraz z wiekiem nasze usta wymagają więc skutecznego skorygowania przy użyciu preparatów z kwasem hialuronowym.

Tym mało inwazyjnym zabiegiem można powiększyć usta, skorygować zbyt wąską lub niewystarczająco rozwiniętą wargę górną i dolną, nadać wyraźny kontur ustom oraz ujędrnić je i nawilżyć.

 1. 1
  Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:
  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy, lidokainę lub inne środki miejscowo znieczulające
  • infekcje skórne w miejscu planowanej iniekcji ( stany zapalne, opryszczka)
  • jeżeli mamy skłonność do opryszczki poinformować o tym lekarza przed zabiegiem
  • zaburzenia odporności
  • choroby o podłożu autoimmunologicznym
  • niewyrównana cukrzyca
  • ciąża i okres karmienia piersią
  •  
 2. 2
  Zalecenia po zabiegu:

  Bezpośrednio po zabiegu należy utrzymywać miejsca iniekcji w szczególnej czystości. Przez 2-3 dni po zabiegu należy unikać nadmiernej mimiki, masażu okolicy poddanej leczeniu, dużego wysiłku fizycznego. Po zabiegu nie powinno narażać się na duże wahania termiczne otoczenia, a więc przez następne kilka dni zaleca się niekorzystanie z sauny, łaźni parowych, solarium czy komór zimna. Niewskazana jest też dłuższe przebywanie w temp. poniżej 0 st. C i nie opalanie się. Przez około 4 tyg. po zabiegu nie wykonuje się zabiegów laserowych w okolicach podania wypełniaczy, gdyż mogą one spowodować szybszą degradację podanego preparatu.

  W trakcie zabiegu można spodziewać się lekkiego bólu, pieczenia lub szczypania. Niekiedy obserwuje się obrzęk lub niewielką opuchlizną, czy zasinienie związane z iniekcją.

  W przypadku jakichkolwiek wątpliwości po zabiegu należy skontaktować się z lekarzem.

 3. 3
  Cena zabiegu:

  Ampułka 1ml – 700-1200 zł*

  Powiększanie i modelowanie ust – 700-1200 zł

  *w zależności od zastosowanego preparatu

dr Aleksandra Łuniewska

Zabiegi medycyny estetycznej w Klinice Urody Mada wykonuje specjalista Chirurg Plastyczny Aleksandra Łuniewska – absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach na Wydziale Lekarskim. Od 2006 roku związana zawodowo z Oddziałem Chirurgii Plastycznej we Wrocławiu, gdzie zdobywała wiedzę i ukończyła specjalizację z chirurgii plastycznej pod kierownictwem dr Jacka Jarlińskiego i dr Marka Węgrzyna.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  kontakt@klinikamada.pl

  Cart