Zespół

Specjaliści

Marika
Specjalista

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na kierunku kosmetologia. Stale poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w wydarzeniach kosmetologicznych takich jak kongres LNE, szkolenia i targi kosmetyczne.

Karolina
Specjalista

W zawodzie kosmetologa pracuję od 5 lat, ukończyłam kierunek Kosmetologia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie w 2013 roku. Moje zainteresowania to podróże, historia i dobra literatura, ale także praca kosmetologa jest moją wielką pasją.

Liliia
Specjalista

Jestem absolwentką dwóch kierunków: kosmetologii  i fizjoterapii.  Kierunki wybrałam świadomie, kierując się swoją pasją, która daje mi ogromną satysfakcję. Posiadam szereg przebytych kursów i szkoleń w branży kosmetologicznej potwierdzonych certyfikatami.

Alicja
Specjalista

Poza Kosmetologią ukończyłam również Psychologię Zarządzania. Specjalizuję się w połączeniu nowoczesnej aparatury z zabiegami pielęgnacyjnymi. Lubię kino, podróże i dobrą książkę. Cieszy mnie również rozwijanie swoich umiejętności kulinarnych.

Renata
Specjalista

Mimo tylu lat w zawodzie, nadal pasjonuje mnie on tak, jak dawniej. Nieustająco rozwijam swoje kompetencje i poszerzam wiedzę z zakresu kosmetologii i najnowocześniejszych metod pielęgnacji skóry.

Lekarz – specjalista chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej

Dr Aleksandra Łuniewska
LEKARZ – SPECJALISTA CHIRURGII PLASTYCZNEJ I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Od 2006 r. jestem związana zawodowo z Oddziałem Chirurgii Plastyczne we Wrocławiu, gdzie zdobyłam wiedzę i ukończyłam specjalizację pod kierownictwem dr Jacka Jarlińskiego i dr Marka Węgrzyna.

Fryzjer

Krzysztof
Fryzjer

Emanuję pozytywną energią i optymizmem. Lubię wyzwania. Specjalizuję się w strzyżeniu damskim i męskim oraz koloryzacji. Pasjonuję się najnowszymi technikami fryzjerstwa. Inspirację czerpię od najlepszych fryzjerów na świecie podczas szkoleń.

Recepcja

Małgorzata
Specjalista ds. marketingu

W 1999 roku złożyłam egzamin magisterski na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W roku 2000 ukończyłam studia podyplomowe z zakresu „ Finanse i Bankowość” na Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu na Wydziale Gospodarki Narodowej. Swoją wiedzę z zakresu ekonomii ugruntowałam m.in.: pracując 13 lat na różnych stanowiskach w Banku Gospodarstwa Krajowego we Wrocławiu.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  kontakt@klinikamada.pl

  Cart