Klinika Urody Mada jest wyjątkowym miejscem na mapie gabinetów kosmetycznych w Polsce. Dzięki wysokiej klasy aparaturze, doświadczonemu zespołowi specjalistów, a także używanym przez nas kosmetykom wiodących marek, nasz salon kosmetyczny Wrocław stał się rozpoznawalnym w całym kraju i zdobył nagrodę dla Najlepszego Miejsca Beauty 2018 w plebiscycie magazynu Gala. To wyjątkowe wyróżnienie to dla nas ogromny zaszczyt, ale też dodatkowa motywacja do dalszego rozwoju naszego salonu.

Jako jedni z nielicznych możemy pochwalić się tak długą listą specjalistycznych, najnowocześniejszych urządzeń medycznych i kosmetycznych. Ulverin, Ulverin R, Plasmage, Icoone Laser, Intraceuticals czy X-Lase Plus – to dopiero początek listy.

Salon kosmetyczny Wrocław

Klinika Urody MaDa to miejsce, w którym kompleksowo zadbasz zarówno o doskonały wygląd, jak i świetne samopoczucie. Wyjątkowość naszego salonu oraz jego przewaga nad konkurencją to przede wszystkim zasługa wyjątkowo szerokiej oferty zabiegów pielęgnacyjnych.

Zabiegi z użyciem aparatury, rytuały SPA, mani- i pedicure, epilacja laserowa, ujędrnianie i usuwanie cellulitu – to jedynie mała część naszej szerokiej oferty.

Masz problem, z którym nie wiesz jak sobie poradzić? Nie masz pomysłu jak poprawić swój wygląd? Nasz zespół ekspertów zbudowany z wykształconych kosmetologów, fryzjerów, a nawet lekarza medycyny estetycznej pomoże Ci znaleźć odpowiedź na każde pytanie!

Pełna oferta z opisem każdego zabiegu oraz cennik dostępne są na naszej stronie internetowej. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantkami.

Salon fryzjerski Wrocław

W Klinice Urody MaDa, poza salonem kosmetycznym, mieści się także salon fryzjerski. Pracują w nim ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem w strzyżeniu, koloryzacji czy modelowaniu. Chętnie doradzą w doborze idealnej fryzury pasującej do naszego wyglądu oraz oddającej nasz charakter.

Na liście zabiegów fryzjerskich naszego salonu znaleźć można także specjalistyczne zabiegi na włosy. Są to m.in. sauna na włosy, keratynowe prostowanie włosów, rozjaśnianie Olaplex czy rekonstrukcja Joico dla włosów zniszczonych przez złe traktowanie lub nieprzyjazne warunki atmosferyczne czy nieudane zabiegi pielęgnacyjne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą salonu fryzjerskiego.

Serdecznie zapraszamy także do zapoznania się z ofertą naszej perfumerii!

Salon kosmetyczny Wrocław MaDa