Banner image

Zabiegi wyszczuplące

To innowacyjne połączenie masażu podciśnieniowego ze światłem LED i laserem. W naturalny sposób rozkłada komórki tłuszczowe do glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowychoraz przyspiesza metabolizm komórkowy.

  • Czas trwania: 40-75min
  • Cena od: 150zł

Seria: 10-15 zabiegów minimum 2 razy w tygodniu

Więcej informacji o zabiegach Icoone Wrocław

Urządzenie medyczne wykorzystujące kriolipolizę kontrastową w celu zlikwidowania tkanki tłuszczowej. Działanie Tc Cryo polega na naprzemiennym podgrzewaniu i schładzaniu obszaru zabiegowego. Szok termiczny powoduję zmianę białego tłuszczu w brunatny, który zostaje spalony w trakcie następnego zabiegu oraz spowolni produkcję nowych, białych komórek tłuszczowych. Dzieje się tak na skutek uwolnienia do organizmu dwóch hormonów: iryzyny i FGF21. Dodatkowym plusem jest poprawa gęstości oraz jędrności skóry.

Zabieg jest bezbolesny, może dobywać się w pozycji siedzącej bądź leżącej.

Świetnie sprawdzi się w terapiach łączonych np. Icoone Laser.

  • Czas trwania: 55min
  • Cena od: 366zł

Polega na śródskórnym lub podskórnym wprowadzeniu dwutlenku węgla za pomocą cienkich igieł, w celu walki z defektami skórnymi i dermatologicznymi. Komórki tłuszczowe reagują na wprowadzony do tkanek dwutlenek węgla. Jego część wewnątrz skóry zmienia się w kwas węglowy, który następnie rozpuszcza komórki tłuszczowe. Te w wyniku procesu lipolizy rozpadają się i zostają wydalone. Uzyskuje się wyraźny efekt wyszczuplenia i wygładzenia skóry.

  • Czas trwania: 15-30min
  • Cena od: 64zł

Seria: 6-12 zabiegów co 7-10 dni

Więcej informacji o zabiegach Karboksyterapi Julie Wrocław

Opiera się na działaniu skoncentrowanej wiązki ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości, która kumuluje się w podskórnej tkance tłuszczowej i mięśniach.  Powoduje lokalne i kontrolowane uszkodzenia cieplne, dzięki czemu dochodzi do procesu lipolizy, czyli rozpadu komórek tłuszczowych i napięcia mięśni. Zabieg ten nieinwazyjnie modeluje sylwetkę.

  • Czas trwania: 45-120min
  • Cena: od: 990zł

Seria: 1-3 zabiegi co 2-3 miesiące

Więcej informacji o zabiegach Ulverin Wrocław

Bandaże wykonane są delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami. Podczas zabiegu aktywne składniki z bandaża uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. Wyszczuplają, stymulują proces rozkładu trójglicerydów, działają drenująco, pomagają wyrzeźbić sylwetkę.

  • Czas trwania: 60min
  • Cena od: 160zł

Seria: 4-8 zabiegów 1-2 dni w tygodniu

Więcej informacji o zabiegach Bandaże Arosha Wrocław

?
Potrzebujesz pomocy
Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego zabiegu.
+48 537 577 920 lub kontakt@klinikamada.pl

Zabiegi na ciało:

Zobacz również: