Zabiegi na ciało

Zabiegi kosmetyczne na ciało proponowane przez  Klinikę Urody MaDa to zabiegi, z których korzystają nawet największe gwiazdy światowego showbiznesu.

Icoone Laser, X-Lase Plus, Ulverin, Ulverin R czy Plasmage. Jest to tylko część listy aparatury, którą dysponujemy w naszej nowoczesnej klinice. Dzięki takiemu wyposażeniu możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy najlepiej zaopatrzoną placówką tego typu na Dolnym Śląsku. 

Jeśli chcesz zadbać o nienaganną figurę, pozbyć się cellulitu, ujędrnić swoje ciało, pozbyć się blizn czy rozstępów – sprawdź naszą ofertę i wybierz zabiegi kosmetyczne na ciało, które spełniają Twoje wymagania. Jeśli jednak nie wiesz który zabieg będzie dla Ciebie najlepszym wyborem – przejdź do zakładki kontakt .Poproś naszych specjalistów o pomoc w doborze idealnego zabiegu dla Ciebie.

Nasza firma powstała już w 1990 roku, kiedy to otworzyliśmy pierwszą we Wrocławiu perfumerię. Oferuje ona do dziś kosmetyki najbardziej prestiżowych i znanych na świecie marek. Słuchając potrzeb naszych klientek i klientów, w 2016 roku postanowiliśmy otworzyć miejsce, w którym klienci będą mogli nie tylko nabyć najlepsze kosmetyki pielęgnacyjne, ale także skorzystać z zabiegów kosmetycznych oraz zabiegów medycyny estetycznej, dzięki którym trwale pozbędą się niedoskonałości oraz zadbają o właściwą profilaktykę.

Tak właśnie powstała Klinika Urody MaDa, w której nasz zespół sprawi że Twoja twarz oraz ciało odzyskają świetny wygląd. Składa się on z wykształconych specjalistów – kosmetologów, fizjoterapeutów, fryzjerów, a także współpracującego z nami na stałe lekarza specjalisty chirurgii plastycznej. Pozbądź się problemu, z którym inne salony kosmetyczne nie były w stanie sobie poradzić.