Skóra odwodniona

Zabiegi dla skóry odwodnionej Wrocław - Klinika Urody Mada

Skóra odwodniona jest często niepoprawnie mylona ze skórą suchą. Osoby z cerą odwodnioną mogą borykać się z wypryskami i uczuciem tłustości. Skóra odwodniona to problem, który dotyka wszystkich typów cery — suchej, tłustej, a nawet mieszanej. Jej objawy są bardzo specyficzne, czasem przypominają alergię, dlatego tak trudno ją rozpoznać.

O skórze odwodnionej mówimy wtedy, gdy cera jest szara, chropowata, łuszczy się, piecze i wygląda nieestetycznie. Jeżeli borykasz się z uczuciem ściągnięcia i łuszczeniem naskórka — zwłaszcza po myciu — bardzo prawdopodobne, że Twoja skóra jest odwodniona.

Do innych objawów skóry odwodnionej zaliczamy, występujące zaczerwienia, rozszerzone pory i brak elastyczności. Najważniejszą kwestią, o której muszą pamiętać posiadacze skóry odwodnionej, jest jej odpowiednie nawilżenie. Dobrze dobrane zabiegi pielęgnacyjne dla skóry odwodnionej znajdziesz w naszej Klinice Urody Mada we Wrocławiu. Jeżeli podejrzewasz, że Twoim problemem jest odwodnienie skóry — odstaw wszelkie środki myjące, które są produkowane na bazie detergentów.

Twojej skórze potrzebne jest delikatne oczyszczanie i odpowiednie nawilżenie. Postaw na substancję głęboko regenerujące i odżywiające.

Zabiegi na twarz dla skóry odowodnionej

Intensywne nawilżanie

 1. 1
  Intraceuticals Rejuvenate

  Intraceuticals Rejuvenate   –  skóra szara, niedotleniona z utratą jędrności

  ( opcjonalnie  z szyją ).

  Wskazania do zabiegów:

  • utrata jędrności,
  • niedotleniona, szara i zestresowana skóra,
  • zmarszczki, bruzdy i linie.

  Efekty: 

  • odmłodzenie cery, 
  • wygładzenie, redukcja zmarszczek i linii, 
  • widoczny lifting, poprawa konturów i owalu twarzy,
  • zwiększenie jędrności, 
  • przywrócenie promienności i witalności, 
  • głębokie nawodnienie i odżywienie skóry.

  Czas trwania: 60-90 min

  Cena: 500-900zł

 2. 2
  Ulverin R

  ULVERIN R – zabieg z urządzeniem oparty o radiofrekwencję  mikroigłową z funkcją podciśnienia. Zabieg działa w bardzo szerokim zakresie,  skierowany do osób, których skóra jest wiotka, posiada zmarszczki, rozszerzone pory, blizny potrądzikowe, zaburzony owal twarzy oraz rozstępy i cellulit. Po zabiegu skóra jest zliftingowana, owal twarzy wymodelowany, wygładzone zmarszczki i blizny.  Pierwsze efekty widoczne są po pierwszym zabiegu, a właściwe po 2 miesiącach od jego wykonania.

  Czas trwania: 60-90 min

  Cena:

 3. 3
  Plasmage

  Plasmage – urządzenie wykorzystujące zjawisko plazmy (łuku elektrycznego). Plasmage działa punktowo, celem zwiększenia komfortu klienta zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym.  Przeznaczony dla osób z opadającą górną powieką, wiotką dolną powieką, zmarszczkami palacza nad górną wargą, bliznami potrądzikowymi i rozstępami. Rezultaty widoczne są po wykonaniu jednego zabiegu, czasami wymaga on powtórzenia po 1-2 miesiącach.

  Czas trwania: 30-75 min

  Cena za jeden zabieg: od 100 zł za okolicę

 4. 4
  Icoone Laser

  ICOONE Laser – łączy ze sobą technologię masażu podciśnieniowego niezależnie pracujących rolek wraz z energią zimnego lasera i światła LED .Urządzenie to może być stosowane zarówno do modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, a także ujędrniania skóry ciała i twarzy. W przypadku skóry twarzy, po zabiegu następuje poprawa owalu twarzy, wymodelowanie linii żuchwy, zmniejszenie widoczności kurzych łapek i redukcja worków pod oczami. Zabieg powinien być wykonany w serii od 10 do 15 zabiegów.

  Czas trwania: 40 min

  Cena za jeden zabieg: (obejmujący twarz) 250 zł

  • 1 zabieg 250 zł /40 min
  • 5 zabiegów 1110 zł
  • 6 zabiegów 1340 zł
  • 10 zabiegów 2200 zł
  • 15 zabiegów 3000 zł
 5. 5
  Selvert Thermal Visage Line Zabieg Nawilżający

  Selvert Thermal – Visage Line – zabieg nawilżający

  Zabieg przywraca i zapewnia sprężystość  oraz miękkość skory a w warstwie hydro-lipidowej naskórka równowagę. Cera po zabiegu jest nawilżona i nie ma uczucia ściągania.

  Czas trwania: 75 min

  Cena zabiegu: od 170 zł – 230 zł

 6. 6
  Selvert Thermal Visage Line zabieg na okolicę oczu

  Selvert Thermal – Visage Line – zabieg na okolice oczu

  Ekskluzywny zabieg, który eliminuje oznaki zmęczenia, sińce i „worki” pod oczami. Usuwa przekrwienia oraz zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek mimicznych. Stymuluje aktywność krążeniową i limfatyczną. Pobudza produkcje kolagenu.

  Czas trwania: 45 min

  Cena zabiegu:  120 zł

 7. 7
  Selvert Thermal Zabieg z osmotycznymi maskami Cell Vitale

  Osmotyczne maski z Selvert Thermal – to rewelacyjne maski Peel Off, które dają natychmiastowe efekty i spektakularna poprawę skóry już po pierwszym zabiegu.

  4 maski – cztery różne problemy skóry:

  • Maska przeciwutleniająca antystarzeniowa ( czerwona ) – przeznaczona dla skór pozbawionych życia , z pierwszymi oznakami starzenia, skór miejskich. Składniki aktywne: wyciąg z żeń-szenia, żel osmotyczny.
  • Maska ujędrniajaca ( pomarańczowa ) – dla skór dojrzałych, poluźnionych z pigmentacją. Składniki aktywne: witamina C, komórki macierzyste różanecznika alpejskiego.
  • Maska nawadniająca ( zielona ) – dla każdego rodzaju skóry potrzebującej naprawy filmu hydro-lipidowego oraz przywrócenia równowagi. Składniki aktywne: aloes, wyciąg z komórek macierzystych różanecznika alpejskiego.
  • Maska kojąca ( niebieska ) – przeznaczona dla skór wrażliwych, reaktywnych i delikatnych. Składniki aktywne: bisabolol, płatki owsiane.

  Zabieg z osmotyczna maską Cell Vitale:

  • Czas zabiegu: 90 min
  • Cena zabiegu: 260 zł – 280 zł
 8. 8
  Mediderma Lactipeel

  Mediderma –  Lactipeel – zabieg dla skór odwodnionych, starzejących się, z melasmą. Zabieg oparty jest o kwas mlekowy. Efektem będzie redukcja zmarszczek i rozjaśnienie skóry.

  Czas trwania: 30 min
  Cena zabiegu: 170 zł

 9. 9
  PCA Skin Oxygenating Trio

  Oxygenating Trio trzystopniowy zabieg skierowany do szerokiej grupy klientów, jak np. skóra palacza (skóra szara, matowa), trądzik różowaty (z utrwalonym rumieniem), z tendencją do zmian trądzikowych, dla osób których skóra wymaga profilaktyki antystarzeniowej, regeneracji twarzy i okolicy oczu. Skóra po zabiegu jest odświeżona, odzyskuje blask, sprężystość i równomierny kolor. Główne składniki aktywne zawarte w preparatach, zapewniające odczuwalne efekty, to kwas fumarowy, olej z nasion dyni, i ekstrakt z kory dzikiej wiśni.

  Oxygenating Trio:

  Czas trwania:  30 min

  Cena zabiegu: 200 zł -  210 zł

 10. 10
  PCA Skin Oxygenating Trio wzmocniony

  PCA Skin – Oxygenating Trio trzystopniowy zabieg skierowany do szerokiej grupy klientów, jak np. skóra palacza (skóra szara, matowa), trądzik różowaty (z utrwalonym rumieniem), z tendencją do zmian trądzikowych, dla osób których skóra wymaga profilaktyki antystarzeniowej i regeneracji twarzy i okolicy oczu. Skóra po zabiegu jest odświeżona, odzyskuje blask, sprężystość i równomierny kolor. Główne składniki aktywne zawarte w preparatach, zapewniające odczuwalne efekty, to kwas fumarowy, olej z nasion dyni, i ekstrakt z kory dzikiej wiśni.

  Oxygenating Trio wzmocniony:

  Czas trwania:  40 min

  Cena zabiegu: 250 zł -  400 zł

 11. 11
  PCA Skin Oxygenating Trio z mikrodermabrazją

  PCA Skin – Oxygenating Trio trzystopniowy zabieg skierowany do szerokiej grupy klientów, jak np. skóra palacza (skóra szara, matowa), trądzik różowaty (z utrwalonym rumieniem), z tendencją do zmian trądzikowych, dla osób których skóra wymaga profilaktyki antystarzeniowej i regeneracji twarzy i okolicy oczu. Skóra po zabiegu jest odświeżona, odzyskuje blask, sprężystość i równomierny kolor. Główne składniki aktywne zawarte w preparatach, zapewniające odczuwalne efekty, to kwas fumarowy, olej z nasion dyni, i ekstrakt z kory dzikiej wiśni.

  Oxygenating Trio z mikrodermabrazją:

  Czas trwania:  60 min

  Cena zabiegu: 250 zł -  300 zł

 12. 12
  PCA Skin Ultra Peel I

  Peeling przeznaczony do skóry dojrzałej, odwodnionej. Jest skuteczny w niwelowaniu zaburzeń barwnikowych, zmarszczek oraz objawów fotostarzenia skóry. Po serii zabiegów Ultra Peel I obserwuje się poprawę gęstości i napięcia skóry oraz wzrost nawilżenia.

  Czas trwania: 30 min

  Cena zabiegu: 200 zł - 250 zł

 13. 13
  PCA Skin Ultra Peel I wzmocniony

  Peeling przeznaczony do skóry dojrzałej, odwodnionej. Jest skuteczny w niwelowaniu zaburzeń barwnikowych, zmarszczek oraz objawów fotostarzenia skóry. Po serii zabiegów Ultra Peel I obserwuje się poprawę gęstości i napięcia skóry oraz wzrost nawilżenia. Zabieg może być stosowany łącznie z maskami terapeutycznymi Oxygenating Trio lub retinolem Advanced Treatment Booster.

  Czas trwania: 30 min

  Cena zabiegu: 250 zł - 400 zł

 14. 14
  PCA Skin Maski terapeutyczne

  Maski terapeutyczne stanowią efektywną terapię alternatywną dla złuszczania. PCA Skin posiada pięć masek terapeutycznych. Zostały one stworzone dla klientów ze złożonymi problemami skórnymi, jak również dla tych, którzy nie mogą poddać się kuracji z zastosowaniem peelingów chemicznych.

  W zależności od rodzaju, maski wykazują efekt antyoksydacyjny, przeciwzapalny, silnie nawilżający i odżywczy.

  Maska Hydrate – stworzona w celu uspokojenia i nawilżenia każdego rodzaju skóry z zaburzoną barierą hydrolipidową.

  Maska Revitalize – posiada właściwości antyoksydacyjne, dotlenia skórę, nawilża. Maske stosuje się w przypadku każdego rodzaju skóry potrzebującej rewitalizacji, rozświetlenia, nadaje skórze zdrowy wygląd.

  Maska Retuxturize –  charakteryzuje się silnym działaniem odżywczym, keratolitycznym, antybakteryjnym i antyoksydacyjnym. Nadaje sprężystość skórze zniszczonej działaniem promieni UVA i UVB.

  Maska Clarity – Formuła maski stworzona z myślą o skórach trądzikowych. Wykazuje działanie antybakteryjne i przeciwzapalne, szybko i efektywnie oczyszcza skórę, zapobiega powstawaniu rozszerzonych ujść gruczołów łojowych.

  Maska Detoxyfing – Zadaniem tej maski jest absorpcja nadmiaru sebum oraz zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Maska najlepszy efekt przynosi w przypadku cer przetłuszczających się, tłustych i zaskórnikowych. Zapobiega ponownemu zanieczyszczeniu się skóry.

  • Czas zabiegu:  30 min - 40 min
  • Cena zabiegu: ( 1 maska ) –  100 zł
  • Cena zabiegu: ( 2 maski )  – 180 zł
 15. 15
  Mezoterapia Igłowa pod oczy

  Podstawą mezoterapii igłowej są tzw. mikronakłucia za pomocą których są wprowadzane substancje aktywne. Nawet najlepszy stosowany  krem  nie zapewni tak skutecznego pokonania bariery naskórkowej , a jest to niezbędne do tego,aby substancje aktywne dotarły w głąb warstw skóry i zaczęły ją regenerować. Zabieg jest dedykowany dla osób, które chcą zniwelować worki i opuchnięcia pod oczami, poprawić gęstość skóry, wygładzić zmarszczki i rozjaśnić cienie. Zabieg jest wykonywany przy znieczuleniu miejscowym. Już po pierwszym zabiegu widać efekt poprawy kondycji skóry. Zabieg należy powtórzyć ok.  4 razy w odstępach 2-3 tygodniowych.  Kolejno zaleca się zabiegi przypominające raz na 2-3 miesiące.

  Mezoterapia igłowa pod oczy - DERMAHEAL

  • Czas zabiegu: 60 min
  • Cena zabiegu: 300 zł 
 16. 16
  Mezoterapia Igłowa Cytocare 516

  CYTOCARE 516 Gotowy koktajl do mezoterapii zawierający kwas hialuronowy, kompleks CT50  mikro i makroelementy, witaminy, aminokwasy , koenzymy, kompleks antyoksydantów z putrescyną.

  Działanie Cytocare 516: intensywnie nawilża, koryguje zmarszczki, uelastycznia i poprawia napięcie, stymuluje naprawę uszkodzeń skóry oraz spowalnia procesy naturalnego starzenia.

  Czas trwania: od 70 min

  Cena zabiegu: od 400 zł

  twarz – 70 min, cena:  400 zł

  twarz i szyja – 75 min, cena:  500 zł

  twarz, szyja i dekolt 90 min, cena:  650 zł

  UWAGA! Ceny za zabieg mezoterapii igłowej mogą się różnić, w zależności od pola zabiegowego i ilości wykorzystanego preparatu.

 17. 17
  Mezoterapia Igłowa Cytocare 532, kompleks ct50 oraz kompleks anyoksydantów z putrescyną

  CYTOCARE 532, kompleks CT50 oraz kompleks antyoksydantów z putrescyną.

  Działanie: głęboko i długotrwale nawilża , redukuje zmarszczki, przywraca gęstość i jędrność skóry, odbudowuje jej strukturę, wygładza, napina, uelastycznia i rozświetla cerę. Cera nabiera zdrowy promienny wygląd.

  Czas trwania: od 70 min

  Cena zabiegu: od 450 zł

  twarz – 70 min, cena: 450 zł

  twarz i szyja – 75 min, cena: 550 zł

  twarz, szyja, dekolt 90 min, cena: 700 zł

  UWAGA! Ceny za zabieg mezoterapii igłowej mogą się różnić, w zależności od pola zabiegowego i ilości wykorzystanego preparatu.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  kontakt@klinikamada.pl

  Cart