Banner image

Zabiegi przeciwzmarszkowe

To profesjonalny zabieg o globalnym działaniu, który koryguje zmarszczki, redukuje obrzęki i cienie pod oczami, poprawia napięcie skóry i rozjaśnia przebarwienia w okolicach oczu. Łączy kilka kategorii terapeutycznych w celu efektywnego działania i osiągnięcia jak najlepszych rezultatów.

 • Czas trwania: 75min
  Cena od: 350zł

To profesjonalny zabieg przeciwstarzeniowy nowej generacji. W zabiegu wykorzystuje się epigenetyczne składniki aktywne o synergistycznym działaniu anti-aging. Dzięki tym składnikom przedłużamy żywotność komórek, aktywujemy proteiny młodości i wspomagamy mechanizmy regeneracji. Mesoestetic Age Element ® to w 100% spersonalizowany zabieg. Łączy w sobie elementy eksfoliacji, silnego masażu liftingującego i intensywnego odżywienia skóry.

 • Czas trwania: 75min
  Cena od: 400zł

Zabieg przeciwstarzeniowy o działaniu liftingującym i wypełniającym. Stworzony z myślą o zwalczaniu każdego rodzaju zmarszczek. Poprawia owal, nadaje jędrność, gęstość i promienność skórze twarzy.

 • Czas trwania: 75min
  Cena od: 320zł

Zabieg poprawiający funkcje barierowe skóry, wzmacnia płaszcz lipidowy skóry, dzięki czemu staje się ona elastyczna, jędrna i odporna na działania czynników zewnętrznych.

 • Czas trwania: 75min
  Cena od: 280zł

To innowacyjny zabieg przeciwstarzeniowy inspirowany medycyną estetyczną i wschodnią o potrójnym działaniu: remodelującym, wypełniającym i wygładzającym. Bazujący na elementach masażu KOBIDO oraz KO-KOBIDO, mającego na celu poprawę konturów twarzy. Dla bardziej witalnej, zregenerowanej, natychmiastowo ujędrnionej i wymodelowanej twarzy.

 • Czas trwania: 75min
  Cena od: 420zł

Pobudza aktywność komórek i stymuluje do tworzenia się nowego kolagenu i elastyny. Przeznaczony do skór dojrzałych. Zabieg dostarcza skoncentrowaną dawkę energii dla wzmocnienia skóry. Przywraca jej witalność. Pozostawia skórę jędrną i wygładzoną.

 • Czas trwania: 75min
  Cena od: 360zł

Przeznaczony dla skóry dojrzałej. Pobudza zdolności skóry do odnowy, dodaje nowej energii. Powoduje młody i bardziej wypełniony wygląd skóry. Zabieg idealny dla osób, które cierpią na suchość skóry i utratę elastyczności.

 • Czas trwania: 75min
  Cena od: 390zł
 • Czas trwania: 75min
  Cena od: 280zł

Linia kosmoceutyczna wyróżniająca się bogatym składem i dużym stężeniem substancji aktywnych. Preparaty te pielęgnują, stymulują i regenerują skórę oraz opóźniają procesy starzenia się skóry. Zabieg przeciwstarzeniowy zwiększa metabolizm komórkowy. Pomaga zwalczać stres oksydacyjny, działa też głęboko nawilżająco.

 • Czas trwania: 60min
  Cena od: 280zł

Kobido jest jednym z najstarszych masaży na świecie, wywodzący się z japońskiego masażu twarzy. Znany jest też jako ,,niechirurgiczny lifting twarzy”, ponieważ poprzez swoją złożoność działa na głębszych warstwach naszej skóry i mięśni. Masaż ten łączy w sobie elementy  relaksu, drenażu limfatycznego oraz masażu liftingującego. Niweluje napięcie mięśniowe, które przyczynia się do pogłębiania zmarszczek mimicznych, stymuluje metabolizm komórkowy, oczyszcza skórę z toksyn i poprawia owal twarzy.

 • Czas trwania: 70min
  Cena od: 220zł

Kobido jest jednym z najstarszych masaży na świecie, wywodzący się z japońskiego masażu twarzy. Kobido znany jest tez jako ,,niechirurgiczny lifting twarzy, ponieważ poprzez swoją złożoność działa na głębszych warstwach naszej skóry i mięśni. Masaż ten łączy w sobie elementy  relaksu, drenażu limfatycznego oraz masażu liftingującego. Niweluje napięcie mięśniowe, które przyczynia się do pogłębiania zmarszczek mimicznych, stymuluje metabolizm komórkowy, oczyszcza skórę z toksyn i poprawia owal twarzy.

Zabieg jest dodatkowo wzmocniony o maskę kosmetyczną indywidualnie dobraną do potrzeb skóry.

 • Czas trwania: 90min
  Cena od: 250zł

Bardzo intensywny masaż na powięzi oraz tkance podskórnej. Dedykowany dla osób z utratą owalu, zmarszczkami, skórą niedotlenioną. Masaż w zależności od wskazań można połączyć z indywidualnie dobranym peelingiem, ampułką oraz maską.

 • Czas trwania: 30-60min
  Cena od: 180zł

Infuzja tlenowa z tlenem hiperbarycznym i aktywnym serum. Zabieg na okolice oczu i ust. Przeznaczony jest dla osób z problemem zmarszczek mimicznych. Ampułka, która zostaje wprowadzona podczas zabiegu za pomocą infuzji tlenowej bazuje na kompleksie redukującym nadmierną kurczliwość mięśni. Dzięki zabiegowi możemy zniwelować drobne zmarszczki w okolicy oka i ust. Najlepsze efekty możemy uzyskać wykonując serie 4-6 zabiegów.

 • Czas trwania: 60min
  Cena: 350zł

Polega na wywoływaniu bezpiecznych i kontrolowanych uszkodzeń termicznych tkanek na określonej głębokości, dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii skoncentrowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości. W wyniku podgrzania głębszych warstw skóry dochodzi do obkurczania się włókien kolagenowych, co w efekcie daje gładszą i bardziej napiętą skórę. Technologia ta sprawdza się idealnie do poprawy owalu twarzy.

 • Czas trwania: 45-90min
  Cena od: 290zł

Zabieg, który zapewnia zdecydowaną poprawę w zakresie jędrności i napięcia skóry oraz likwidacji zmarszczek. Polega na jednoczesnym nakłuwaniu skóry mikroigłami oraz ogrzewaniu za pomocą promieniowania elektromagnetycznego. Wypromieniowane ciepło powoduje obkurczenie włókien kolagenowych, a nakłuwanie mikroigłami, poprzez uszkodzenie mechaniczne, pobudza skórę do regeneracji.

 • Czas trwania: 60min
  Cena od: 1000zł

Jest doskonałą alternatywą dla chirurgii plastycznej. To medyczne urządzenie wykorzystuje zjawisko plazmy, które pozwala na bezinwazyjne usuwanie niedoskonałości skóry. W terapiach przeciwstarzeniowych wykorzystuje się jego właściwości do zniwelowania zmarszczek palacza oraz „kurzych łapek” wokół oczu.

 • Czas trwania: 75min
  Cena od: 440zł

Celem zabiegu jest zmniejszenie oznak starzenia przy pomocy kalibrowanego źródła światła pulsacyjnego (CPL). W jego wyniku dochodzi do selektywnego uszkodzenia termicznego struktur w skórze właściwej, co prowadzi do pobudzenia aktywności fibroblastów, a tym samym syntezy nowych włókien kolagenowych. Dodatkowo technologia CPL pozwala zamknąć rozszerzone naczynka oraz zniwelować plamy pigmentacyjne. Efektem zabiegu jest poprawa kolorytu skóry oraz zmniejszenie zmarszczek.

 • Czas trwania: 60min
  Cena od: 300zł

Icoone® Laser to innowacyjne połączenie masażu podciśnieniowego ze światłem LED i laserem.

Połączenie tych technologii pozwala na bardzo precyzyjną stymulację tkanki łącznej wliczając w to najdelikatniejsze obszary takie jak oczy, dekolt, biust  oraz wewnętrzna strona ud i ramion.

Jest to rewolucyjny zabieg do modelowania konturów i owalu twarzy oraz redukcji podwójnego podbródka.

 • Czas trwania: 75min
  Cena od: 212zł
?
Potrzebujesz pomocy
Chętnie pomożemyw doborze odpowiedniego zabiegu.
+48 537 577 920 lub kontakt@klinikamada.pl

Zabiegi na twarz:

Zobacz również: