Banner image

Zabiegi przeciwzmarszkowe

PRO XN to innowacyjny zabieg antyoksydacyjny, regenerujący i niwelujący oznaki przedwczesnego starzenia się skóry. W linii produktów profesjonalnych po raz pierwszy został zastosowany ksantohumol – to wysoce aktywny flawonoid, który posiada dużo większy potencjał antyoksydacyjny od witaminy C czy resweratrolu. Pierwsze kliniczne oznaki starzenia się skóry takie jak utrata jędrności i gęstości, zmarszczki mimiczne, przebarwienia i suchość są efektem przewlekłych stanów zapalnych wywołanych przez stres oksydacyjny. Odpowiedzią na ten stan jest właśnie zabieg PRO XN.

Zabieg skierowany jest zarówno dla skór młodych, wymagających regeneracji, jak i dojrzałych jako zabieg rewitalizujący i antystarzeniowy.

Zabieg składa się od dwóch do pięciu etapów w zależności od stanu skóry i jej potrzeb:

 

PRO XN – Xanthohumol Recovery Treatment

 • Czas trwania: 60min
  Cena od: 350zł

PRO XN – PHA Solution + Xanthohumol Recovery Treatment

 • Czas trwania: 60min
  Cena od: 370zł

PRO XN – PHA Solution + Novel Peel + Xanthohumol Recovery Treatment

 • Czas trwania: 60min
  Cena od: 420zł

PRO XN – PHA Solution + Novel Peel + Mezoterapia mikroigłowa + Xanthohumol Recovery Treatment

 • Czas trwania: 75min
  Cena od: 500zł

To innowacyjny zabieg przeciwstarzeniowy inspirowany medycyną estetyczną i wschodnią o potrójnym działaniu: remodelującym, wypełniającym i wygładzającym. Bazujący na elementach masażu KOBIDO oraz KO-KOBIDO, mającego na celu poprawę konturów twarzy. Dla bardziej witalnej, zregenerowanej, natychmiastowo ujędrnionej i wymodelowanej twarzy.

 • Czas trwania: 75min
  Cena od: 420zł

Pobudza aktywność komórek i stymuluje do tworzenia się nowego kolagenu i elastyny. Przeznaczony do skór dojrzałych. Zabieg dostarcza skoncentrowaną dawkę energii dla wzmocnienia skóry. Przywraca jej witalność. Pozostawia skórę jędrną i wygładzoną.

 • Czas trwania: 75min
  Cena od: 360zł

Przeznaczony dla skóry dojrzałej. Pobudza zdolności skóry do odnowy, dodaje nowej energii. Powoduje młody i bardziej wypełniony wygląd skóry. Zabieg idealny dla osób, które cierpią na suchość skóry i utratę elastyczności.

 • Czas trwania: 75min
  Cena od: 390zł

Linia kosmoceutyczna wyróżniająca się bogatym składem i dużym stężeniem substancji aktywnych. Preparaty te pielęgnują, stymulują i regenerują skórę oraz opóźniają procesy starzenia się skóry. Zabieg przeciwstarzeniowy zwiększa metabolizm komórkowy. Pomaga zwalczać stres oksydacyjny, działa też głęboko nawilżająco.

 • Czas trwania: 60min
  Cena od: 240zł

Kobido jest jednym z najstarszych masaży na świecie, wywodzący się z japońskiego masażu twarzy. Znany jest też jako ,,niechirurgiczny lifting twarzy”, ponieważ poprzez swoją złożoność działa na głębszych warstwach naszej skóry i mięśni. Masaż ten łączy w sobie elementy  relaksu, drenażu limfatycznego oraz masażu liftingującego. Niweluje napięcie mięśniowe, które przyczynia się do pogłębiania zmarszczek mimicznych, stymuluje metabolizm komórkowy, oczyszcza skórę z toksyn i poprawia owal twarzy.

 • Czas trwania: 70min
  Cena od: 200zł

Kobido jest jednym z najstarszych masaży na świecie, wywodzący się z japońskiego masażu twarzy. Kobido znany jest tez jako ,,niechirurgiczny lifting twarzy, ponieważ poprzez swoją złożoność działa na głębszych warstwach naszej skóry i mięśni. Masaż ten łączy w sobie elementy  relaksu, drenażu limfatycznego oraz masażu liftingującego. Niweluje napięcie mięśniowe, które przyczynia się do pogłębiania zmarszczek mimicznych, stymuluje metabolizm komórkowy, oczyszcza skórę z toksyn i poprawia owal twarzy.

Zabieg jest dodatkowo wzmocniony o maskę kosmetyczną indywidualnie dobraną do potrzeb skóry.

 • Czas trwania: 90min
  Cena od: 230zł

Bardzo intensywny masaż na powięzi oraz tkance podskórnej. Dedykowany dla osób z utratą owalu, zmarszczkami, skórą niedotlenioną. Masaż w zależności od wskazań można połączyć z indywidualnie dobranym peelingiem, ampułką oraz maską.

 • Czas trwania: 30-60min
  Cena od: 150zł

Infuzja tlenowa z tlenem hiperbarycznym i aktywnym serum. Zabieg na okolice oczu i ust. Przeznaczony jest dla osób z problemem zmarszczek mimicznych. Ampułka, która zostaje wprowadzona podczas zabiegu za pomocą infuzji tlenowej bazuje na kompleksie redukującym nadmierną kurczliwość mięśni. Dzięki zabiegowi możemy zniwelować drobne zmarszczki w okolicy oka i ust. Najlepsze efekty możemy uzyskać wykonując serie 4-6 zabiegów.

 • Czas trwania: 60min
  Cena: 350zł

Polega na wywoływaniu bezpiecznych i kontrolowanych uszkodzeń termicznych tkanek na określonej głębokości, dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii skoncentrowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości. W wyniku podgrzania głębszych warstw skóry dochodzi do obkurczania się włókien kolagenowych, co w efekcie daje gładszą i bardziej napiętą skórę. Technologia ta sprawdza się idealnie do poprawy owalu twarzy.

 • Czas trwania: 45-90min
  Cena od: 290zł

Zabieg, który zapewnia zdecydowaną poprawę w zakresie jędrności i napięcia skóry oraz likwidacji zmarszczek. Polega na jednoczesnym nakłuwaniu skóry mikroigłami oraz ogrzewaniu za pomocą promieniowania elektromagnetycznego. Wypromieniowane ciepło powoduje obkurczenie włókien kolagenowych, a nakłuwanie mikroigłami, poprzez uszkodzenie mechaniczne, pobudza skórę do regeneracji.

 • Czas trwania: 60min
  Cena od: 1500zł

Jest doskonałą alternatywą dla chirurgii plastycznej. To medyczne urządzenie wykorzystuje zjawisko plazmy, które pozwala na bezinwazyjne usuwanie niedoskonałości skóry. W terapiach przeciwstarzeniowych wykorzystuje się jego właściwości do zniwelowania zmarszczek palacza oraz „kurzych łapek” wokół oczu.

 • Czas trwania: 75min
  Cena od: 440zł

Celem zabiegu jest zmniejszenie oznak starzenia przy pomocy kalibrowanego źródła światła pulsacyjnego (CPL). W jego wyniku dochodzi do selektywnego uszkodzenia termicznego struktur w skórze właściwej, co prowadzi do pobudzenia aktywności fibroblastów, a tym samym syntezy nowych włókien kolagenowych. Dodatkowo technologia CPL pozwala zamknąć rozszerzone naczynka oraz zniwelować plamy pigmentacyjne. Efektem zabiegu jest poprawa kolorytu skóry oraz zmniejszenie zmarszczek.

 • Czas trwania: 60min
  Cena od: 300zł

Icoone® Laser to innowacyjne połączenie masażu podciśnieniowego ze światłem LED i laserem.

Połączenie tych technologii pozwala na bardzo precyzyjną stymulację tkanki łącznej wliczając w to najdelikatniejsze obszary takie jak oczy, dekolt, biust  oraz wewnętrzna strona ud i ramion.

Jest to rewolucyjny zabieg do modelowania konturów i owalu twarzy oraz redukcji podwójnego podbródka.

 • Czas trwania: 75min
  Cena od: 212zł
?
Potrzebujesz pomocy
Chętnie pomożemyw doborze odpowiedniego zabiegu.
+48 537 577 920 lub kontakt@klinikamada.pl

Zabiegi na twarz:

Zobacz również: