Banner image

Nasz zespół

Team member
Renata
Specjalista
Mimo tylu lat w zawodzie, nadal pasjonuje mnie on tak, jak dawniej. Nieustająco rozwijam swoje kompetencje i poszerzam wiedzę z zakresu kosmetologii i najnowocześniejszych metod pielęgnacji skóry.
Team member
Alicja
Specjalista
Poza Kosmetologią ukończyłam również Psychologię Zarządzania. Specjalizuję się w połączeniu nowoczesnej aparatury z zabiegami pielęgnacyjnymi. Lubię kino, podróże i dobrą książkę. Cieszy mnie również rozwijanie swoich umiejętności kulinarnych.
Team member
Karolina
Specjalista
W zawodzie kosmetologa pracuję od 5 lat, ukończyłam kierunek Kosmetologia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie w 2013 roku. Moje zainteresowania to podróże, historia i dobra literatura, ale także praca kosmetologa jest moją wielką pasją.
Team member
Marika
Specjalista
Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na kierunku kosmetologia. Stale poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w wydarzeniach kosmetologicznych takich jak kongres LNE, szkolenia i targi kosmetyczne.
Team member
Liliia
Specjalista
Jestem absolwentką dwóch kierunków: kosmetologii i fizjoterapii. Kierunki wybrałam świadomie, kierując się swoją pasją, która daje mi ogromną satysfakcję. Posiadam szereg przebytych kursów i szkoleń w branży kosmetologicznej potwierdzonych certyfikatami.
Team member
Krzysztof
Fryzjer
Emanuję pozytywną energią i optymizmem. Lubię wyzwania. Specjalizuję się w strzyżeniu damskim i męskim oraz koloryzacji. Pasjonuję się najnowszymi technikami fryzjerstwa. Inspirację czerpię od najlepszych fryzjerów na świecie podczas szkoleń.
Team member
Dr Aleksandra Łuniewska
LEKARZ – SPECJALISTA CHIRURGII PLASTYCZNEJ I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Od 2006 r. jestem związana zawodowo z Oddziałem Chirurgii Plastyczne we Wrocławiu, gdzie zdobyłam wiedzę i ukończyłam specjalizację pod kierownictwem dr Jacka Jarlińskiego i dr Marka Węgrzyna.