Aparatura Hi-Tech

Jednym z największych atutów Kliniki jest na pewno zaawansowana aparatura Hi-Tech, z pomocą której wykonujemy zabiegi. Poza tym są nimi także doskonale wykwalifikowany zespół specjalistów oraz świetna lokalizacja. Nie bez znaczenia jest również wystrój, który wielu klientów ocenia jako „wyjątkowy”

Ujędrnianie ciała, modelowanie owalu twarzy, redukcja cellulitu, zaawansowane oczyszczanie i odżywianie skóry twarzy, epilacja. Te i bardzo wiele innych zabiegów to zabiegi z użyciem aparatury takiej jak: Ulverin, Ulverin R, X-Lase Plus, Intraceuticals czy Icoone Laser. Co więcej, niektóre z tych urządzeń posiadamy jako jedyny salon w woj. dolnośląskim. Czyni nas to absolutnie topową placówką w branży Beauty. O jakości naszych usług świadczyć może także nagroda magazynu gala dla Najlepszego Miejsca Beauty 2018.

Nasza firma powstała już w 1990 roku, kiedy to otworzyliśmy pierwszą we Wrocławiu perfumerię. Oferuje ona kosmetyki najbardziej prestiżowych i znanych na Świecie marek. Słuchając potrzeb naszych klientek i klientów, w 2016 roku postanowiliśmy otworzyć miejsce, w którym nasi klienci będą mogli nie tylko nabyć najlepsze kosmetyki pielęgnacyjne, ale także skorzystać z zabiegów kosmetycznych oraz zabiegów medycyny estetycznej, dzięki którym trwale pozbędą się niedoskonałości oraz zadbają o właściwą profilaktykę.

Tak właśnie powstała Klinika Urody MaDa, w której nasz zespół  składający się z wykształconych specjalistów – kosmetologów, fizjoterapeutów, fryzjerów, a także współpracującego z nami na stałe lekarza specjalisty chirurgii plastycznej, sprawi że Twoja twarz oraz ciało odzyskają świetny wygląd, a Ty pozbędziesz się problemu, z którym inne salony kosmetyczne nie były w stanie sobie poradzić.