Aparatura

Icoone Wrocław
Zabiegi Icoone Wrocław

ICOONE To jedyna technologia, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem. Najnowsza opatentowana technologia ICOONE pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej.
Urządzenie Icoone likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenie ścięgien, a także wszelkie objawy starzenia się skóry.

Ulverin Wrocław
Zabiegi Ulverin Wrocław

Zabiegi Ulverin dzięki skoncentrowanej wiązce ultradźwięków o wysokiej intensywności w sposób skuteczny, bezpieczny powodują lokalne uszkodzenia cieplne ,dzięki którym dochodzi do procesów naprawczych w tkankach.

Ulverin R Wrocław
Zabiegi Ulverin R Wrocław

Zabieg z zastosowaniem urządzenia Ulverin R polega na bardzo precyzyjnym i intensywnym nagrzewaniu zarówno naskórka jak i skóry właściwej dzięki precyzyjnej kontroli głębokości na poziomie 0,5-3,0mm.

X-lase Wrocław
Zabiegi X-lase plus Wrocław

W naszej Klinice dysponujemy aparaturą laserową X-Lase Plus, obecnie najnowocześniejszą i najbardziej uniwersalną aparaturą laserową na świecie, której producentem jest włoska marka Biotec. Niezastąpioną m.in. w przypadku usuwania przebarwień czy epilacji laserowej.

Plasmage Wrocław
Zabiegi Plasmage Wrocław

Plasmage wykorzystuje zjawisko plazmy ( zjawisko łuku elektrycznego ) w trybie frakcyjnym do całkowicie bezinwazyjnych zabiegów. Jego skutkiem jest „odparowanie” zmian z powierzchni skóry. Dzięki temu, że plazma działa punktów nie wpływa ona szkodliwie na zdrowe tkanki otaczające zmienione chorobowo miejsce.

Intraceuticals Wrocław
Zabiegi Intraceuticals Wrocław

Zabiegi Intraceuticals oparte są na wykorzystaniu tlenu hiperbarycznego. W zaawansowanym technicznie urządzaniu wyselekcjonowany z powietrza za pomocą sita molekularnego tlen jest sprężany do pożądanej wartości, a następnie staje się nośnikiem substancji aktywnych do właściwych warstw skóry. Warto podkreślić, iż ta metoda aplikacji jest całkowicie nieinwazyjna, nie niesie ze sobą żadnych skutków ubocznych.

Karboksyterapia Wrocław
Zabiegi Karboksyterapi Wrocław

Karboksyterapia to terapia medyczna o szerokim spektrum zastosowania. Wykorzystuje dwutlenek węgla do walki nie tylko z nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitem, rozstępami, bliznami czy łysieniem, ale również do kompleksowego odmłodzenia skóry i poprawy jej wiotkości.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  kontakt@klinikamada.pl

  Cart