Klinika Urody Mada

Firmę MaDa stworzyliśmy w 1990 roku – była to pierwsza we Wrocławiu perfumeria, która oferowała klientkom produkty renomowanych marek zagranicznych. Naszym mottem przewodnim zawsze była jakość, dbałość o klienta i fachowe doradztwo.

Rozwijając firmę, sukcesywnie zapewnialiśmy swoim klientkom coraz szerszą opiekę, rozwijając ofertę o usługi kosmetyczne i fryzjerskie. W 2016 roku otworzyliśmy kompleksowo wyposażone miejsce, w którym spełniamy oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Witamy więc w Klinice Urody MaDa.

Dzisiaj możemy zapewnić Państwa, że jesteśmy miejscem, w którym szerokie portfolio z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, zaawansowanej kosmetyki pielęgnacyjnej oraz laseroterapii i fizjoterapii, gwarantuje efektywność, skuteczność i widoczne rezultaty w walce z oznakami upływającego czasu, korekcie wszelkich niedoskonałości twarzy i ciała oraz profilaktyce.

gala_mada-3-200x200

Najlepsze miejsce beauty wg. magazynu GALA

W latach 2018 i 2019 Klinika Urody MaDa brała udział w plebiscycie Magazynu Gala „Gala Beauty Stars„.
Dwukrotnie zostaliśmy zwycięzcami zdobywając tytuł Najlepszego Miejsca Beauty w Polsce!

Dołącz do naszego zespołu

Zobacz aktualne oferty pracy

Nasz zespół

143-2-300x300
Specjalista

Renata

Mimo tylu lat w zawodzie, nadal pasjonuje mnie on tak, jak dawniej. Nieustająco rozwijam swoje kompetencje i poszerzam wiedzę z zakresu kosmetologii i najnowocześniejszych metod pielęgnacji skóry.

20190808_092748-2-scaled-480x480-1-300x300
Specjalista

Alicja

Poza Kosmetologią ukończyłam również Psychologię Zarządzania. Specjalizuję się w połączeniu nowoczesnej aparatury z zabiegami pielęgnacyjnymi. Lubię kino, podróże i dobrą książkę. Cieszy mnie również rozwijanie swoich umiejętności kulinarnych.

AirBrush_20181114170511-2-300x300
Specjalista

Karolina

W zawodzie kosmetologa pracuję od 5 lat, ukończyłam kierunek Kosmetologia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie w 2013 roku. Moje zainteresowania to podróże, historia i dobra literatura, ale także praca kosmetologa jest moją wielką pasją.

20191030_140620-1-scaled-480x480-1-300x300
Specjalista

Marika

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na kierunku kosmetologia. Stale poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w wydarzeniach kosmetologicznych takich jak kongres LNE, szkolenia i targi kosmetyczne.

received_416687825720622-1-1-scaled-480x480-1-300x300
Specjalista

Liliia

Jestem absolwentką dwóch kierunków: kosmetologii i fizjoterapii. Kierunki wybrałam świadomie, kierując się swoją pasją, która daje mi ogromną satysfakcję. Posiadam szereg przebytych kursów i szkoleń w branży kosmetologicznej potwierdzonych certyfikatami.

anastazja-300x300
Specjalista

Anastazja

Od 5 lat zagłębiam tajniki stylizacji paznokci na szkoleniach u różnych instruktorów. Wykonuję wszystkie rodzaje manicure w tym przedłużanie żelowe, uwielbiam efekty specjalne na paznokciach i zdobienia w każdej tematyce. Stylizacja paznokci jest nie tylko moją pracą, ale przede wszystkim pasją, dzięki niej odnalazłam siebie. Jest to dziedzina, która ciągle się rozwija i to mnie fascynuje. To wszystko sprawia, że z dnia na dzień coraz bardziej kocham to co robię, a zadowoleni klienci dają mi jeszcze więcej radości i motywacji do dalszego pogłębiania wiedzy Ponad to jestem zafascynowana podologią i fotografią.
urszula-1-300x300
Specjalista

Urszula

Absolwentka Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Pierwszy stopień studiów na kierunku kosmetologia ukończyłam w 2013 roku. Tytuł magistra kosmetologii uzyskałam dwa lata później. Moją największą pasją jest kosmetologia oraz dermatologia. Z zaangażowaniem łączę wiedzę z najnowszymi technologiami, dzięki czemu osiągam dobre efekty w pracy zarówno z pacjentami z trądzikiem czy łuszczycą, a także podczas zabiegów anti-aging. Uwielbiam dzielić się zdobytą wiedzą z innymi, a swoją pracę wykonuję z najwyższą starannością i sercem. Systematycznie podnoszę kwalifikacje zawodowe poprzez udział w licznych szkoleniach.

aluniewska-2-300x300
LEKARZ – SPECJALISTA CHIRURGII PLASTYCZNEJ I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Dr Aleksandra Łuniewska

Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Od 2006 r. jestem związana zawodowo z Oddziałem Chirurgii Plastyczne we Wrocławiu, gdzie zdobyłam wiedzę i ukończyłam specjalizację pod kierownictwem dr Jacka Jarlińskiego i dr Marka Węgrzyna.

079-2-300x300
Fryzjer

Krzysztof

Emanuję pozytywną energią i optymizmem. Lubię wyzwania. Specjalizuję się w strzyżeniu damskim i męskim oraz koloryzacji. Pasjonuję się najnowszymi technikami fryzjerstwa. Inspirację czerpię od najlepszych fryzjerów na świecie podczas szkoleń.