Klinika Urody Mada

Firmę MaDa stworzyliśmy w 1990 roku – była to pierwsza we Wrocławiu perfumeria, która oferowała klientkom produkty renomowanych marek zagranicznych. Naszym mottem przewodnim zawsze była jakość, dbałość o klienta i fachowe doradztwo.

Rozwijając firmę, sukcesywnie zapewnialiśmy swoim klientkom coraz szerszą opiekę, rozwijając ofertę o usługi kosmetyczne i fryzjerskie. W 2016 roku otworzyliśmy kompleksowo wyposażone miejsce, w którym spełniamy oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Witamy więc w Klinice Urody MaDa.

Dzisiaj możemy zapewnić Państwa, że jesteśmy miejscem, w którym szerokie portfolio z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, zaawansowanej kosmetyki pielęgnacyjnej oraz laseroterapii i fizjoterapii, gwarantuje efektywność, skuteczność i widoczne rezultaty w walce z oznakami upływającego czasu, korekcie wszelkich niedoskonałości twarzy i ciała oraz profilaktyce.

gala_mada-3-200x200

Najlepsze miejsce beauty wg. magazynu GALA

W latach 2018 i 2019 Klinika Urody MaDa brała udział w plebiscycie Magazynu Gala „Gala Beauty Stars„.
Dwukrotnie zostaliśmy zwycięzcami zdobywając tytuł Najlepszego Miejsca Beauty w Polsce!

Dołącz do naszego zespołu

Zobacz aktualne oferty pracy

Nasz zespół

Renia
Specjalista

Renata

Mimo tylu lat w zawodzie nadal pasjonuje mnie on tak, jak dawniej. Nieustająco rozwijam swoje kompetencje i poszerzam wiedzę z zakresu kosmetologii i najnowocześniejszych metod pielęgnacji skóry. Jestem zwolenniczką aktywnego trybu życia, a przede wszystkim spływów kajakowych i wycieczek rowerowych oraz nordic walking, zimą natomiast jazdy na nartach. Pasjonuje mnie również fotografia, muzyka filmowa i dobra książka. Jestem mamą dwójki dorosłych już dzieci.

Marika
Specjalista

Marika

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu gdzie uzyskałam tytuł magistra kosmetologii. W zawodzie pracuję od 8 lat. Stale poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w wydarzeniach kosmetologicznych takich jak kongres LNE, szkolenia i targi kosmetyczne. W pracy cechuje mnie duża dokładność co przekłada się na grono zadowolonych klientów. Prywatnie miłośniczka podróży i dobrego jedzenia.

Julia
Specjalista

Julia

Jestem licencjonowanym kosmetologiem ze specjalizacją leczniczą. Podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w szkoleniach, a także jestem w trakcie studiów magisterskich na kierunku kosmetologia bioestetyczna w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Uwielbiam pracę z ludźmi, swój zawód traktuje jako pasje. Prywatnie lubię aktywny wypoczynek, w szczególności jazdę na rowerze.

Alekandra Karpa
Specjalista

Aleksandra

W branży pracuję od 9 lat, a swoje doświadczenie mogę poprzeć licznymi certyfikatami z dziedziny kosmetologii. Pasjonuje się wizażem i zabiegami z zakresu kosmetologii estetycznej . Od lat pracuję na nowoczesnych technologiach medycznych, które gwarantują klientom skuteczność zabiegową i bezpieczeństwo. Moją dewizją jest holistyczne podejście do każdego klienta. Prywatnie studentka zarządzania zasobami ludzkimi, lubiąca sport między innymi pływanie i squash.

01
Stylistka paznokci

Wiktoria

Mam na imię Wiktoria, stylizacja paznokci to moja pasja. Od lat zawodowo wykonuję manicure żelowy oraz hybrydowy. Jeśli marzy Ci się dobrze zrobiony french czy drobne zdobienia, to idealnie trafiłaś. Stylizację paznokci traktuje nie tylko jako zawód, ale również jako pasję, którą nieustannie chcę rozwijać. Prywatnie miłośniczka zwierząt, natury i aktywnego trybu życia. 
079-2-300x300
Fryzjer

Krzysztof

Emanuję pozytywną energią i optymizmem. Lubię wyzwania. Specjalizuję się w strzyżeniu damskim i męskim oraz koloryzacji. Pasjonuję się najnowszymi technikami fryzjerstwa. Inspirację czerpię od najlepszych fryzjerów na świecie podczas szkoleń.

aluniewska-2-300x300
LEKARZ – SPECJALISTA CHIRURGII PLASTYCZNEJ I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Dr Aleksandra Łuniewska

Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Od 2006 r. jestem związana zawodowo z Oddziałem Chirurgii Plastyczne we Wrocławiu, gdzie zdobyłam wiedzę i ukończyłam specjalizację pod kierownictwem dr. Jacka Jarlińskiego i dr. Marka Węgrzyna.