Klinika Urody Mada

Firmę MaDa stworzyliśmy w 1990 roku – była to pierwsza we Wrocławiu perfumeria, która oferowała klientkom produkty renomowanych marek zagranicznych. Naszym mottem przewodnim zawsze była jakość, dbałość o klienta i fachowe doradztwo.

Rozwijając firmę, sukcesywnie zapewnialiśmy swoim klientkom coraz szerszą opiekę, rozwijając ofertę o usługi kosmetyczne i fryzjerskie. W 2016 roku otworzyliśmy kompleksowo wyposażone miejsce, w którym spełniamy oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Witamy więc w Klinice Urody MaDa.

Dzisiaj możemy zapewnić Państwa, że jesteśmy miejscem, w którym szerokie portfolio z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, zaawansowanej kosmetyki pielęgnacyjnej oraz laseroterapii i fizjoterapii, gwarantuje efektywność, skuteczność i widoczne rezultaty w walce z oznakami upływającego czasu, korekcie wszelkich niedoskonałości twarzy i ciała oraz profilaktyce.

gala_mada-3-200x200

Najlepsze miejsce beauty wg. magazynu GALA

W latach 2018 i 2019 Klinika Urody MaDa brała udział w plebiscycie Magazynu Gala „Gala Beauty Stars„.
Dwukrotnie zostaliśmy zwycięzcami zdobywając tytuł Najlepszego Miejsca Beauty w Polsce!

Dołącz do naszego zespołu

Zobacz aktualne oferty pracy

Nasz zespół

143-2-300x300
Specjalista

Renata

Mimo tylu lat w zawodzie nadal pasjonuje mnie on tak, jak dawniej. Nieustająco rozwijam swoje kompetencje i poszerzam wiedzę z zakresu kosmetologii i najnowocześniejszych metod pielęgnacji skóry. Jestem zwolenniczką aktywnego trybu życia, a przede wszystkim spływów kajakowych i wycieczek rowerowych oraz nordic walking, zimą natomiast jazdy na nartach. Pasjonuje mnie również fotografia, muzyka filmowa i dobra książka. Jestem mamą dwójki dorosłych już dzieci.

20191030_140620-1-scaled-480x480-1-300x300
Specjalista

Marika

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu gdzie uzyskałam tytuł magistra kosmetologii. W zawodzie pracuję od 8 lat. Stale poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w wydarzeniach kosmetologicznych takich jak kongres LNE, szkolenia i targi kosmetyczne. W pracy cechuje mnie duża dokładność co przekłada się na grono zadowolonych klientów. Prywatnie miłośniczka podróży i dobrego jedzenia.

Julia
Specjalista

Julia

Jestem licencjonowanym kosmetologiem ze specjalizacją leczniczą. Podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w szkoleniach, a także jestem w trakcie studiów magisterskich na kierunku kosmetologia bioestetyczna w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Uwielbiam pracę z ludźmi, swój zawód traktuje jako pasje. Prywatnie lubię aktywny wypoczynek, w szczególności jazdę na rowerze.

anastazja-300x300
Stylistka paznokci

Anastazja

Od 5 lat zagłębiam tajniki stylizacji paznokci na szkoleniach u różnych instruktorów. Wykonuję wszystkie rodzaje manicure w tym przedłużanie żelowe, uwielbiam efekty specjalne na paznokciach i zdobienia w każdej tematyce. Stylizacja paznokci jest nie tylko moją pracą, ale przede wszystkim pasją, dzięki niej odnalazłam siebie. Jest to dziedzina, która ciągle się rozwija i to mnie fascynuje. To wszystko sprawia, że z dnia na dzień coraz bardziej kocham to, co robię, a zadowoleni klienci dają mi jeszcze więcej radości i motywacji do dalszego pogłębiania wiedzy Ponadto jestem zafascynowana podologią i fotografią.
20190808_092748-2-scaled-480x480-1-300x300
Specjalista

Alicja

Poza Kosmetologią ukończyłam również Psychologię Zarządzania. Specjalizuję się w połączeniu nowoczesnej aparatury z zabiegami pielęgnacyjnymi. Lubię kino, podróże i dobrą książkę. Cieszy mnie również rozwijanie swoich umiejętności kulinarnych. Jestem mamą 13 letniej córki, którą wspieram w rozwoju pasji, takich jak gra w tenisa, nauka języka angielskiego oraz występy z grupą mażoretek.

AirBrush_20181114170511-2-300x300
Specjalista

Karolina

W zawodzie kosmetologa pracuję od 10 lat, ukończyłam kierunek Kosmetologia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie w 2013 roku. Kosmetologia jest nieodłącznym elementem mojego życia. W pracy najbardziej pasjonuje mnie obserwowanie efektywności zabiegów oraz zadowolenie klientów. Chętnie uczestniczę w szkoleniach i cieszy mnie podnoszenie swoich kwalifikacji. Interesuję się tematyką zakresu odnowy biologicznej, medycyną estetyczną, a także literaturą historyczną i podróżami.

received_416687825720622-1-1-scaled-480x480-1-300x300
Specjalista

Liliia

Jestem absolwentką dwóch kierunków: kosmetologii i fizjoterapii. Kierunki wybrałam świadomie, kierując się swoją pasją, która daje mi ogromną satysfakcję. Posiadam szereg przebytych kursów i szkoleń w branży kosmetologicznej potwierdzonych certyfikatami.

079-2-300x300
Fryzjer

Krzysztof

Emanuję pozytywną energią i optymizmem. Lubię wyzwania. Specjalizuję się w strzyżeniu damskim i męskim oraz koloryzacji. Pasjonuję się najnowszymi technikami fryzjerstwa. Inspirację czerpię od najlepszych fryzjerów na świecie podczas szkoleń.

aluniewska-2-300x300
LEKARZ – SPECJALISTA CHIRURGII PLASTYCZNEJ I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Dr Aleksandra Łuniewska

Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Od 2006 r. jestem związana zawodowo z Oddziałem Chirurgii Plastyczne we Wrocławiu, gdzie zdobyłam wiedzę i ukończyłam specjalizację pod kierownictwem dr. Jacka Jarlińskiego i dr. Marka Węgrzyna.