Klinika Urody Mada

Firmę MaDa stworzyliśmy w 1990 roku – była to pierwsza we Wrocławiu perfumeria, która oferowała klientkom produkty renomowanych marek zagranicznych. Naszym mottem przewodnim zawsze była jakość, dbałość o klienta i fachowe doradztwo.

Rozwijając firmę, sukcesywnie zapewnialiśmy swoim klientkom coraz szerszą opiekę, rozwijając ofertę o usługi kosmetyczne i fryzjerskie. W 2016 roku otworzyliśmy kompleksowo wyposażone miejsce, w którym spełniamy oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Witamy więc w Klinice Urody MaDa.

Dzisiaj możemy zapewnić Państwa, że jesteśmy miejscem, w którym szerokie portfolio z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, zaawansowanej kosmetyki pielęgnacyjnej oraz laseroterapii i fizjoterapii, gwarantuje efektywność, skuteczność i widoczne rezultaty w walce z oznakami upływającego czasu, korekcie wszelkich niedoskonałości twarzy i ciała oraz profilaktyce.

Najlepsze miejsce beauty wg. magazynu GALA

W latach 2018 i 2019 Klinika Urody MaDa brała udział w plebiscycie Magazynu Gala „Gala Beauty Stars„.
Dwukrotnie zostaliśmy zwycięzcami zdobywając tytuł Najlepszego Miejsca Beauty w Polsce!

Dołącz do naszego zespołu

Zobacz aktualne oferty pracy

Nasz zespół

Specjalista

Renata

Mimo tylu lat w zawodzie nadal pasjonuje mnie on tak, jak dawniej. Nieustająco rozwijam swoje kompetencje i poszerzam wiedzę z zakresu kosmetologii i najnowocześniejszych metod pielęgnacji skóry. Jestem zwolenniczką aktywnego trybu życia, a przede wszystkim spływów kajakowych i wycieczek rowerowych oraz nordic walking, zimą natomiast jazdy na nartach. Pasjonuje mnie również fotografia, muzyka filmowa i dobra książka. Jestem mamą dwójki dorosłych już dzieci.

Specjalista

Marika

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu gdzie uzyskałam tytuł magistra kosmetologii. W zawodzie pracuję od 8 lat. Stale poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w wydarzeniach kosmetologicznych takich jak kongres LNE, szkolenia i targi kosmetyczne. W pracy cechuje mnie duża dokładność co przekłada się na grono zadowolonych klientów. Prywatnie miłośniczka podróży i dobrego jedzenia.

Specjalista

Aleksandra

W branży pracuję od 9 lat, a swoje doświadczenie mogę poprzeć licznymi certyfikatami z dziedziny kosmetologii. Pasjonuje się wizażem i zabiegami z zakresu kosmetologii estetycznej . Od lat pracuję na nowoczesnych technologiach medycznych, które gwarantują klientom skuteczność zabiegową i bezpieczeństwo. Moją dewizją jest holistyczne podejście do każdego klienta. Prywatnie studentka zarządzania zasobami ludzkimi, lubiąca sport między innymi pływanie i squash.

Stylistka paznokci

Julia

Pasjonuję się stylizacją paznokci oraz podologią. Zajmuję się chorobami i dolegliwościami w obrębie stóp i paznokci. Pracuję w tej branży od kilku lat i bardzo kocham to, co robię. Moi klienci są bardzo zadowoleni z mojej pracy i zawsze wracają na kolejne zabiegi. Prywatnie jestem miłośniczką zwierząt.

Specjalista

Lilia

Jestem absolwentką dwóch kierunków: kosmetologii i fizjoterapii. Kierunki wybrałam świadomie, kierując się swoją pasją, która daje mi ogromną satysfakcję. Posiadam szereg przebytych kursów i szkoleń w branży kosmetologicznej potwierdzonych certyfikatami.

Fryzjer

Krzysztof

Emanuję pozytywną energią i optymizmem. Lubię wyzwania. Specjalizuję się w strzyżeniu damskim i męskim oraz koloryzacji. Pasjonuję się najnowszymi technikami fryzjerstwa. Inspirację czerpię od najlepszych fryzjerów na świecie podczas szkoleń.

LEKARZ – SPECJALISTA CHIRURGII PLASTYCZNEJ I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Dr Aleksandra Łuniewska

Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Od 2006 r. jestem związana zawodowo z Oddziałem Chirurgii Plastyczne we Wrocławiu, gdzie zdobyłam wiedzę i ukończyłam specjalizację pod kierownictwem dr. Jacka Jarlińskiego i dr. Marka Węgrzyna.