mediderma klinika urody wroclaw 2

MEDIDERMA- SŁUCHAJĄC TWOJEJ SKÓRY

Mediderma to innowacyjne, niezwykle skuteczne dermokosmetyki, wykorzystujące odkrycia światowej dermatologii, a także genokosmetyki. Firma powstała w Hiszpanii w 1989 r. z inicjatywy dr. Gabriela Serrano, wybitnego specjalisty w dziedzinie dermatologii. Marka może poszczycić się już ponad 25-letnim doświadczeniem i obecnością w blisko 60 krajach na całym świecie.

Mediderma na przestrzeni ostatnich lat nie tylko wytwarza niezwykle skuteczne produkty, ale także kreuje trendy i wyznacza kanony w nowoczesnej pielęgnacji skóry zdrowej i problemowej, zyskując uznanie zarówno wśród kobiet, jak i specjalistów. Świadczą o tym przyznawane nagrody:

 • Magazyn Kosmetyki uznał SESMEDICAL Programy do domowej pielęgnacji za Qltowy Kosmetyk 2018.
 • AZELAC RU krem-żel zdobył pierwsze miejsce w plebiscycie „TOP AVANTI 2017”.
 • „Twój Styl” docenił krem na szyję i owal twarzy oraz krem na kontur oczu z linii FACTOR G RENEW.

To właśnie Sesderma, jako jedna z pierwszych firm, wprowadziła na rynek dermokosmetyki z przełomową dla kosmetologii nanotechnologią, która pozwala składnikom aktywnym docierać do najgłębszych warstw skóry. Jest również liderem zastosowania czynników wzrostu, peptydów mimetycznych i komórek macierzystych.

Firma dysponuje własnymi laboratoriami, promuje rozwój, innowacje i badania nad nowymi produktami.Posiada, rzadko przyznawany w tej dziedzinie, certyfikat ISO 22716 GMP za dobre praktyki w produkcji produktów kosmetycznych. Do portfolio produktów Sesdermy należy również marka Mediderma, specjalizująca się w produktach użytku profesjonalnego: peelingach chemicznych, preparatach wypełniających, która wprowadziła na rynek nowoczesne urządzenia do mikronakłuwania Nanopore.

NASZA MISJA

„Zaspokoić potrzeby naszych klientów oferując im produkty dostosowane do każdego typu skóry, dzięki zastosowaniu dermatologii całościowej, która łączy innowacje techniczne i wkład ze strony klientów. Mediderma słucha swoich pacjentów, wsłuchując się w ich skórę.”

Język skóry jest językiem uniwersalnym, dlatego od momentu powstania, obecność na rynkach całego świata była jednym z podstawowych dążeń Laboratorium Sesderma.

Obecnie marka jest dostępna w ponad 60 krajach i posiada filie na rynkach o znaczeniu strategicznym.


 • RETISES CT YELLOW PEEL - ZABIEGI SPECJALISTYCZNE

  Mediderma – Retises CT Yellow Peel – zabieg polecany dla skór ze zmarszczkami, widocznymi oznakami starzenia się, przebarwieniami, cienkimi. Zawarte w preparatach 3 formy retinolu i potrójna wit. C, wspomagają rozjaśnianie przebarwień, zmniejszają widoczność rozszerzonych porów, napinają skórę oraz zmniejszają widoczność zmarszczek i linii mimicznych.

  Czas trwania: 45 min.

  Cena zabiegu: 250 zł

 • DNA RECOVERY PEEL - ZABIEGI SPECJALISTYCZNE

  Mediderma – DNA Recovery Peel – zabieg skierowany do osób, których skóra jest uszkodzona promieniowaniem UV, z głębokimi zmarszczkami, wiotką, z grubą warstwą rogową. Zawarty w preparatach kwas ferulowy, wit. E i C, retinol, czynniki wzrostu, rozjaśnią plamy i przebarwienia, zredukują zmarszczki, przywrócą gładkość skórze.

  Czas trwania: 30-60 min

  Cena zabiegu: 200 zł (przy rozszerzonej wersji zabiegu o mikronakłuwanie jego cena wynosi 400 zł)

 • PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

  PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

  • otwarte rany
  • pacjenci w trakcie leczenia przeciwzakrzepowego
  • zaburzenia hemostatyczne
  • metalowe stenty/implanty
  • zaburzenia krwotoczne
 • ORANGE PEEL - ZABIEGI SPECJALISTYCZNE

  Mediderma – Orange Peel – zabieg polecany osobom z oznakami starzenia się, których skóra wykazuje hiperpigmentację, posiada blizny potrądzikowe. Zawarty w liposomach retinaldehyd oraz cynk i kwas hialuronowy, doprowadzą do pogrubienia naskórka, dzięki czemu skóra będzie wyglądała młodziej, rozjaśnią przebarwienia, spłycą i wygładzą zmarszczki.

  Czas trwania: 30 min

  Cena zabiegu: 200 zł

  Czas trwania 45-120min

 • FERULAC PEEL SYSTEM - ZABIEGI SPECJALISTYCZNE

  Mediderma – Ferulac Peel System – system zabiegowy skierowany do osób, których skóra uległa procesowi fotostarzenia, posiada przebarwienia posłoneczne, jest łojotokowa, ale również przesuszona. Zawarte w systemie; kwas felurowy, floretyna i retinol wpłyną na znaczną redukcję powyższych problemów.

  Czas trwania: 45 min

  Cena zabiegu: 230 zł

 • FERULAC CLASSIC Z WIT.C - ZABIEGI SPECJALISTYCZNE

  Mediderma – Ferulac Classic z wit.C – zabieg bankietowy dla skór ze zmarszczkami, przebarwieniami, szarych i zmęczonych. Kwas ferulowy, wit. C E A, kwas hialuronowy, wyraźnie rozświetlą skórę, wyrównają jej koloryt, poprawią jędrność i kontur twarzy.

  Czas trwania: 45 min

  Cena zabiegu: 220 zł

 • SALIPEEL LIC - ZABIEGI SPECJALISTYCZNE

  Mediderma – Salipeel Lic – zabieg skierowany do skór trądzikowych z nawracającymi zmianami zapalnymi i grudkowymi. Zawarte w preparatach kwas salicylowy, linolowy, cytrynian etylu, zdecydowanie złagodzą widoczne zmiany skórne, przebarwienia, zwężą pory. Zabieg może być stosowany przez osoby z łuszczycą i zapaleniem mieszków włosowych.

  Czas trwania: 30 min

  Cena zabiegu: 140 zł

 • AZELAC 20% - ZABIEGI SPECJALISTYCZNE

  Mediderma – Azelac 20% – zabieg eksfoliacji dla skór z trądzikiem różowatym, łojotokiem, łuszczycą, przebarwieniami. Kwas azelinowy oraz ostropest, oczyszczą skórę i wygładzą ją, a jednocześnie będą miały działanie kojące.

  Czas trwania: 30 min

  Cena zabiegu: 230 zł

 • MANDELAC 40% - ZABIEGI SPECJALISTYCZNE

  Mediderma – Mandelac 40% – zabieg eksfoliacji dla skóry starzejącej się, z nierówną pigmentacją i przebarwieniami (starczymi, pociążowymi, po antykoncepcji doustnej). Kwas migdałowy i ekstrakty roślinne, zregenerują skórę, zredukują zmarszczki i przebarwienia.

  Czas trwania: 45 min

  Cena zabiegu: 150 zł

 • LACTIPEEL - ZABIEGI SPECJALISTYCZNE

  Mediderma –  Lactipeel – zabieg dla skór odwodnionych, starzejących się, z melasmą. Zabieg oparty jest o kwas mlekowy. Efektem będzie redukcja zmarszczek i rozjaśnienie skóry.

  Czas trwania: 45 min

  Cena zabiegu: 150 zł

 • AZELAC PEEL SYSTEM M+RU+PEEL+1% - ZABIEGI SPECJALISTYCZNE

  Mediderma – Azelac Peel System M+RU+Peel+1% – mocniejsza wersja zabiegu Azelac. Składniki  aktywne, wpływające na skuteczność zabiegu dobierane są indywidualnie w zależności od potrzeb skóry. Stąd zabieg dedykowany jest szerokiej grupie klientek: skóra naczyniowa, wrażliwa z trądzikiem różowatym; skóra z trądzikiem grudkowo-krostkowym i cystami; skóra z przebarwieniami i rozszerzonymi porami. Substancje aktywne dobierane są indywidualnie w zależności od dysfunkcji skóry, a są to między innymi: kwas azelinowy, salicylowy, migdałowy, fitowy, ferulowy oraz retinol.

  Czas trwania: 45 min

  Cena zabiegu: od 170 do 260 zł (w zależności od zastosowanych dodatków)