selvert thermal klinika urody mada wroclaw 2

O SELVERT THERMAL

Selvert Thermal to pełne linie (zabiegi + pielęgnacja domowa) szwajcarskiej marki profesjonalnej, produkowanej przez hiszpański koncern farmaceutyczny Idesco. Nasze kosmoceutyki tworzą naukowcy, dermatolodzy, a także członkowie komisji UE zajmującej się legislacją składników i produktów kosmetycznych.

Marka kieruje do gabinetów kosmetycznych i SPA liczne propozycje rozwiązywania problemów i potrzeb wszystkich rodzajów skóry, bogate w nowoczesne technologie oraz składniki aktywne. Znajdziemy w ofercie tej marki zarówno zabiegi podstawowe do codziennej pracy gabinetów i Spa, jak i zaawansowane technologicznie oraz ekskluzywne procedury. Do dyspozycji jest także linia termalna VISAGE bazująca na samo-leczeniu skóry i wspieraniu jej układu immunologicznego oraz sposoby na pielęgnację skór problemowych. Doskonałe efekty pielęgnacyjne przynoszą linie CELLVITALE na bazie wyciągów z roślinnych komórek macierzystych, Hialuronowa, Peptide Lift, AquaWear, Regeneracja ABSOLUE i linia „anty-smogowa” URBAN RESPONSE. W zasobach marki obecna jest także linia do pielęgnacji ciała.

Selvert Thermal to prawdziwa różnorodność koncepcji pielęgnacyjnych, panopticum technologii, a także nieustannie aktualizowany zestaw najnowszych i najbardziej wartościowych składników aktywnych. To także świetna przenikalność, aksamitne konsystencje, eleganckie opakowania i wielka przyjemność stosowania.


 • ZABIEG PRZECIWSTARZENIOWO-REGENERUJĄCY - SKÓRA BARDZO DOJRZAŁA

  Selvert Thermal –wzbogacony zabieg przeciwstarzeniowo-regenerujący, dla skór bardzo dojrzałych z wyraźnym spadkiem jędrności. Bogactwo składników aktywnych, takich jak kwasy owocowe, komórki  macierzyste i witamina C zapewni rezultat ujędrnienia i re-modelingu skóry, poprawy owalu twarzy i odzyskaniu jej witalności.

  Czas trwania: 75 min,

  Cena zabiegu: 280 zł

 • ZABIEG PRZECIWSTARZENIOWO-REGENERUJĄCY - SKÓRA DOJRZAŁA

  Selvert Thermal- przeciwstarzeniowo-regenerujący – z  ampułką z białkiem ślimaka i ujędrniająco- przeciwstarzeniową maską z komórkami macierzystymi i witaminą C. Efektem zabiegu jest stymulacja produkcji kolagenu i restrukturyzacja jego sieci dzięki czemu skóra jest odmłodzona i ujędrniona.

  Czas trwania: 75 min,

  Cena zabiegu: 240 zł

 • ZABIEG NAWADNIAJĄCY DLA CERY BARDZO SUCHEJ - SKÓRA ODWODNIONA

  Selvert Thermal – zabieg nawadniający dla cery bardzo suchej oparty o wyciąg z aloesu i komórki macierzyste. Pozwala na wzmocnienie naturalnej ochrony skóry, odbudowę płaszcza hydrolipidowego naskórka, zlikwidowanie zmarszczek oraz zmiękczenie skóry.

  Czas trwania: 90 min,

  Cena zabiegu: 240 zł

 • ZABIEG NAWILŻAJĄCY DLA CERY SUCHEJ - SKÓRA ODWODNIONA

  Selvert Thermal – zabieg  nawilżający dla cery suchej, oparty o kwasy owocowe, białko ślimaka, aloes i komórki macierzyste. Efektem zabiegu jest: ujędrnienie i uelastycznienie skóry, nawilżenie, nawodnienie skóry, przywrócenie naturalnej równowagi hydro-lipidowej, odżywienie i dotlenienie tkanek, wygładzenie naskórka.

  Czas trwania: 90 min,

  Cena zabiegu: 280 zł

 • ZABIEG ODNAWIAJĄCY - SKÓRA WRAŻLIWA I NACZYNIOWA

  Selvert Thermal – zabieg odnawiający, którego efektem jest minimalizacja reakcji zapalnych, odczulenie i wyciszenie skóry oraz poprawa przepuszczalności naczyń.

  Czas trwania: 75 min,

  Cena zabiegu: 210 zł

 • ZABIEG ODCZULAJĄCO – NAWILŻAJĄCY - SKÓRA WRAŻLIWA I NACZYNIOWA

  Selvert Thermal – zabieg odczulająco – nawilżający dla skóry bardzo delikatnej, wymagającej ukojenia oparty o bio koncentrat, aloes i komórki macierzyste.

  Czas trwania: 90 min,

  Cena zabiegu: 230 zł