pca skin klinika urody mada wroclaw 2

O firmie PCA Skin

Najwybitniejsze, światowe podręczniki medyczne zgodnie uznają PCA Skin za twórcę jednych z najbardziej innowacyjnych i  zaawansowanych  peelingów chemicznych. PCA Skin to cieszący się niesłabnącym zaufaniem pacjentów lider na amerykańskim rynku , w rozwoju metod  skutecznego i profesjonalnego leczenia problemów skórnych oraz codziennej pielęgnacji.
Produkty marki są wynikiem dwóch dekad współpracy firmy z lekarzami i naukowcami. Właśnie dlatego łączą w sobie osiągnięcia medycyny estetycznej oraz najnowszych technologii. Wszystko to, dla zdrowej i pięknej skóry. Wysoko postawiona poprzeczka, zaangażowanie i pasja w dążeniu do doskonałości sprawiły, że rezultaty terapii przerosły oczekiwania założycieli firmy. Oryginalne preparaty są dostępne wyłącznie w renomowanych klinikach i salonach kosmetologicznych na całym świecie.

Zabiegi PCA Skin są skuteczne w przypadku trądziku, trądziku różowatego, na przebarwienia, zmarszczki, wiotkość skóry, rewitalizują i poprawiają kondycję skóry.

Preparaty zawierają najnowsze, wyselekcjonowane składniki, pozbawione są barwników syntetycznych i substancji zapachowych, olei mineralnych.

Produkty PCA Skin wykazują dużą koncentrację składników aktywnych.

Rodzaj wykonywanego zabiegu ustalany podczas konsultacji z klientem.

Oferta zabiegów PCA Skin


 • PCA SKIN - SENSI PEEL

  Sensi Peel to delikatny peeling skomponowany dla skór wrażliwych, starzejących się, zniszczonych promieniowaniem UV oraz dla skór z przebarwieniami. Działa również przeciwzapalnie i przeciwtrądzikowo, ale stanowi także terapię dla skór z trądzikiem różowatym.

  Czas trwania: 75 min

  Cena zabiegu:  250-300 zł (cena warunkowana ilością zastosowanych preparatów).

 • PCA SKIN - SENSI PEEL WZMOCNIONY

  Zabieg może być stosowany łącznie z maskami terapeutycznymi Oxygenating Trio lub retinolem Advanced Treatment Booster.

  Czas trwania: 60 min

  Cena zabiegu: 230-350zł

 • PCA SKIN - PCA PEEL HYDROQUINONE FREE

  To zmodyfikowana wersja peelingu Jessnera. Stanowi idealne rozwiązanie dla skór delikatnych, wrażliwych. Zabieg umożliwia odblokowanie ujść gruczołów łojowych, oczyszcza skórę trądzikową i rozjaśnia koloryt oraz spowalnia procesy starzenia.

  Czas trwania: 30 min

  Cena zabiegu: twarz 180zł-210zł, twarz+szyja 200-250zł

 • PCA SKIN - PEEL HYDROQUINONE FREE WZMOCNIONY

  Zabieg można zastosować łącznie z maskami terapeutycznymi, zabiegiem Oxygenating Trio lub wzmocniony retinolem Advanced Treatment Booster.

  Czas trwania: 60 min

  Cena zabiegu: 230-350 zł

 • PCA SKIN - OXYGENATING TRIO

  PCA SkinOxygenating Trio trzystopniowy zabieg skierowany do szerokiej grupy klientów, jak np. skóra palacza (skóra szara, matowa), trądzik różowaty (z utrwalonym rumieniem), z tendencją do zmian trądzikowych, dla osób których skóra wymaga profilaktyki antystarzeniowej i regeneracji twarzy i okolicy oczu. Skóra po zabiegu jest odświeżona, odzyskuje blask, sprężystość i równomierny kolor. Główne składniki aktywne zawarte w preparatach, zapewniające odczuwalne efekty, to kwas fumarowy, olej z nasion dyni, i ekstrakt z kory dzikiej wiśni.

  Czas trwania: 40 min

  Cena zabiegu: twarz 180zł, twarz+szyja 210zł

 • PCA SKIN - OXYGENATING TRIO Z MIKRODERMABRAZJĄ

  Czas trwania: 50 min

  Cena zabiegu: twarz 220zł, twarz+szyja 240zł

 • PCA SKIN - OXYGENATING TRIO WZMOCNIONY

  Zabieg może być wzmocniony maskami terapeutycznymi, peelingiem lub retinolem.

  Czas trwania: 60 min

  Cena zabiegu: 240zł-350zł

 • PCA SKIN – DETOX GEL DEEP PORE TREATMENT OCZYSZCZANIE MANUALNE

  Idealny zabieg dla każdego rodzaju skóry wymagającej oczyszczenia oraz detoksykacji. Delikatnie złuszcza oraz oczyszcza pory. Preparat doskonale rozszerz ujścia gruczołów łojowych  i ułatwia manualne oczyszczanie skóry.

  Czas zabiegu:  50 min

  Cena zabiegu: 150 zł

 • PCA SKIN – DETOX GEL DEEP PORE TREATMENT OCZYSZCZANIE MANUALNE WZMOCNIONY

  Zabieg dla skóry wymagającej oczyszczenia wzbogacony o odpowiednio dobraną do potrzeb skóry pielęgnację.

  Czas zabiegu: 60 min

  Cena zabiegu: 190 zł – 290 zł

 • PCA SKIN - ULTRA PEEL I

  Peeling przeznaczony do skóry dojrzałej, odwodnionej. Jest skuteczny w niwelowaniu zaburzeń barwnikowych, zmarszczek oraz objawów fotostarzenia skóry. Po serii zabiegów Ultra Peel I obserwuje się poprawę gęstości i napięcia skóry oraz wzrost nawilżenia.

  Czas trwania: 30 min

  Cena zabiegu: twarz 180zł-210zł, twarz+szyja 200-250zł

 • PCA SKIN - ULTRA PEEL I WZMOCNIONY

  Zabieg może być stosowany łącznie z maskami terapeutycznymi Oxygenating Trio lub retinolem Advanced Treatment Booster.

  Czas trwania: 60 min

  Cena zabiegu: twarz+szyja 230-350zł

 • PCA SKIN - PERFECTING PEEL

  To unikalna kompozycja peeling skierowana do pielęgnacji skór wrażliwych, starzejących się oraz z przebarwieniami. Spłyca drobne zmarszczki, przywraca jednolity koloryt. Jest idealny dla skór o wyższym fototypie.

  Czas trwania: 30 min

  Cena zabiegu: twarz 180zł-210zł, twarz+szyja 200-250zł

 • PCA SKIN - PERFECTING PEEL WZMOCNIONY

  Czas trwania: 60 min

  Cena zabiegu: twarz+szyja 230-350zł

 • PCA SKIN - MASKI TERAPEUTYCZNE

  Maski terapeutyczne stanowią efektywną terapię alternatywną dla złuszczania. PCA Skin posiada pięć masek terapeutycznych. Stworzono je dla klientów ze złożonymi problemami skórnymi, ale także dla tych, którzy nie mogą poddać się kuracji z zastosowaniem peelingów chemicznych.

  Maska Hydrate – stworzona w celu uspokojenia i nawilżenia każdego rodzaju skóry z zaburzoną barierą hydrolipidową.

  Maska Revitalize – posiada właściwości antyoksydacyjne, dotlenia skórę, nawilża. Maske stosuje się w przypadku każdego rodzaju skóry potrzebującej rewitalizacji, rozświetlenia, nadaje skórze zdrowy wygląd.

  Maska Retuxturize –  charakteryzuje się silnym działaniem odżywczym, keratolitycznym, antybakteryjnym i antyoksydacyjnym. Nadaje sprężystość skórze zniszczonej działaniem promieni UVA i UVB.

  Maska Clarity – Formuła maski stworzona z myślą o skórach trądzikowych. Wykazuje działanie antybakteryjne i przeciwzapalne, szybko i efektywnie oczyszcza skórę, zapobiega powstawaniu rozszerzonych ujść gruczołów łojowych.

  Maska Detoxyfing – Zadaniem tej maski jest absorpcja nadmiaru sebum oraz zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Maska najlepszy efekt przynosi w przypadku cer przetłuszczających się, tłustych i zaskórnikowych. Zapobiega ponownemu zanieczyszczeniu się skóry.

  Czas zabiegu:  30 min

  Cena zabiegu: ( 1 maska ) –  100 zł

  Cena zabiegu: ( 2 maski )  – 170 zł

Advanced Treatment Booster

Formuła preparatu ma przede wszystkim za zadanie zwiększyć złuszczanie po podstawowych zabiegach eksfoliacji, przy jednoczesnym łagodzeniu skóry bezpośrednio po zabiegu. Przyczynia się do procesu keratynizacji naskórka, rozjaśnia przebarwienia, działa silnie przeciwstarzeniowo, reguluje pracę gruczołów łojowych. Preparat przyspiesza odbudowę bariery skóry oraz redukuje zaczerwienienia i optymalizuje efekty terapii.

Advanced Treatment Booster zawiera mieszaninę retinoidów, wyciąg z nasion soczewicy, ekstrakt z ruszczyka, warkotkę azjatycką, escynę, ekstrakt z nagietka lekarskiego, panthenol, niepokalanek, prawoślaz lekarski. Stanowi dodatek do dowolnego zabiegu.