pca skin klinika urody mada wroclaw 2

O firmie PCA Skin

Najwybitniejsze, światowe podręczniki medyczne zgodnie uznają PCA Skin za twórcę jednych z najbardziej innowacyjnych i  zaawansowanych  peelingów chemicznych. PCA Skin to cieszący się niesłabnącym zaufaniem pacjentów lider na amerykańskim rynku , w rozwoju metod  skutecznego i profesjonalnego leczenia problemów skórnych oraz codziennej pielęgnacji.
Produkty marki są wynikiem dwóch dekad współpracy firmy z lekarzami i naukowcami. Właśnie dlatego łączą w sobie osiągnięcia medycyny estetycznej oraz najnowszych technologii. Wszystko to, dla zdrowej i pięknej skóry. Wysoko postawiona poprzeczka, zaangażowanie i pasja w dążeniu do doskonałości sprawiły, że rezultaty terapii przerosły oczekiwania założycieli firmy. Oryginalne preparaty są dostępne wyłącznie w renomowanych klinikach i salonach kosmetologicznych na całym świecie.

Zabiegi PCA Skin są skuteczne w przypadku trądziku, trądziku różowatego, na przebarwienia, zmarszczki, wiotkość skóry, rewitalizują i poprawiają kondycję skóry.

Preparaty zawierają najnowsze, wyselekcjonowane składniki, pozbawione są barwników syntetycznych i substancji zapachowych, olei mineralnych.

Produkty PCA Skin wykazują dużą koncentrację składników aktywnych.

Rodzaj wykonywanego zabiegu ustalany podczas konsultacji z klientem.

Oferta zabiegów PCA Skin


 • PCA SKIN - SENSI PEEL

  Sensi Peel to delikatny peeling skomponowany dla skór wrażliwych, starzejących się, zniszczonych promieniowaniem UV oraz dla skór z przebarwieniami. Działa również przeciwzapalnie i przeciwtrądzikowo, ale stanowi także terapię dla skór z trądzikiem różowatym.

  Czas trwania: 75 min

  Cena zabiegu:  250-300 zł (cena warunkowana ilością zastosowanych preparatów).

 • PCA SKIN - SENSI PEEL WZMOCNIONY

  Zabieg może być stosowany łącznie z maskami terapeutycznymi Oxygenating Trio lub retinolem Advanced Treatment Booster.

  Czas trwania: 60 min

  Cena zabiegu: 230-350zł

 • PCA SKIN - PCA PEEL HYDROQUINONE FREE

  To zmodyfikowana wersja peelingu Jessnera. Stanowi idealne rozwiązanie dla skór delikatnych, wrażliwych. Zabieg umożliwia odblokowanie ujść gruczołów łojowych, oczyszcza skórę trądzikową i rozjaśnia koloryt oraz spowalnia procesy starzenia.

  Czas trwania: 30 min

  Cena zabiegu: twarz 180zł-210zł, twarz+szyja 200-250zł

 • PCA SKIN - PEEL HYDROQUINONE FREE WZMOCNIONY

  Zabieg można zastosować łącznie z maskami terapeutycznymi, zabiegiem Oxygenating Trio lub wzmocniony retinolem Advanced Treatment Booster.

  Czas trwania: 60 min

  Cena zabiegu: 230-350 zł

 • PCA SKIN - OXYGENATING TRIO

  PCA SkinOxygenating Trio trzystopniowy zabieg skierowany do szerokiej grupy klientów, jak np. skóra palacza (skóra szara, matowa), trądzik różowaty (z utrwalonym rumieniem), z tendencją do zmian trądzikowych, dla osób których skóra wymaga profilaktyki antystarzeniowej i regeneracji twarzy i okolicy oczu. Skóra po zabiegu jest odświeżona, odzyskuje blask, sprężystość i równomierny kolor. Główne składniki aktywne zawarte w preparatach, zapewniające odczuwalne efekty, to kwas fumarowy, olej z nasion dyni, i ekstrakt z kory dzikiej wiśni.

  Czas trwania: 40 min

  Cena zabiegu: twarz 180zł, twarz+szyja 210zł

 • PCA SKIN - OXYGENATING TRIO Z MIKRODERMABRAZJĄ

  Czas trwania: 50 min

  Cena zabiegu: twarz 220zł, twarz+szyja 240zł

 • PCA SKIN - OXYGENATING TRIO WZMOCNIONY

  Zabieg może być wzmocniony maskami terapeutycznymi, peelingiem lub retinolem.

  Czas trwania: 60 min

  Cena zabiegu: 240zł-350zł

 • PCA SKIN - MASKI TERAPEUTYCZNE

  Maski terapeutyczne stanowią efektywną terapię alternatywną dla złuszczania. PCA Skin posiada pięć masek terapeutycznych. Stworzono je dla klientów ze złożonymi problemami skórnymi, ale także dla tych, którzy nie mogą poddać się kuracji z zastosowaniem peelingów chemicznych.

  W zależności od rodzaju, maski wykazują efekt antyoksydacyjny, przeciwzapalny, silnie nawilżający i odżywczy.

  Czas trwania: 30 min

  Cena zabiegu: 100zł-170zł

 • PCA SKIN - DETOX GEL PRE TREATMENT

  Zabieg może być wzmocniony maskami terapeutycznymi, peelingiem lub retinolem.

  Czas trwania: 60 min

  Cena zabiegu: 240zł-350zł

 • PCA SKIN - DETOX GEL PORE TREATMENT WZMOCNIONY

  Zabieg jest wzmocniony maską, peelingiem lub retinolem.

  Czas trwania: 75 min

  Cena zabiegu: 240-290 zł

Advanced Treatment Booster

Formuła preparatu ma przede wszystkim za zadanie zwiększyć złuszczanie po podstawowych zabiegach eksfoliacji, przy jednoczesnym łagodzeniu skóry bezpośrednio po zabiegu. Przyczynia się do procesu keratynizacji naskórka, rozjaśnia przebarwienia, działa silnie przeciwstarzeniowo, reguluje pracę gruczołów łojowych. Preparat przyspiesza odbudowę bariery skóry oraz redukuje zaczerwienienia i optymalizuje efekty terapii.

Advanced Treatment Booster zawiera mieszaninę retinoidów, wyciąg z nasion soczewicy, ekstrakt z ruszczyka, warkotkę azjatycką, escynę, ekstrakt z nagietka lekarskiego, panthenol, niepokalanek, prawoślaz lekarski. Stanowi dodatek do dowolnego zabiegu.