• Storz Medical Wrocław
  • Fala akustyczna Wrocław

Storz Medical - fala akustyczna

Terapia falą akustyczną wykorzystywana w nowoczesnym urządzeniu D-ACTOR®, to nieinwazyjna metoda leczenia cellulitu oraz zwiotczałej tkanki łącznej. Fala akustyczna jest wykorzystywana w zabiegach medycyny estetycznej oraz fizjoterapii – stymuluje mikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej i komórek tłuszczowych oraz przyspiesza powstawanie nowych naczyń krwionośnych. Jest doskonałym sposobem na redukcję cellulitu, ale również na modelowanie sylwetki i leczenie bóli mięśniowych.

Wskazania

cellulit, potrzeba zmniejszenia obwodu ciała, modelowanie sylwetki, wygładzenie i odmłodzenie skory, zmniejszenie widoczności blizn, obrzęki

Przeciwskazania

ciąża, karmienie piersią, hemofilia, zakrzepica, rozrusznik serca, choroby nowotworowe, nieuregulowana cukrzyca, osteoporoza, niewydolność nerek i wątroby, stany zapalne skóry, przyjmowanie kortykosteroidów bądź antykoagulantów(aspiryna)

Czym jest zabieg Storz Medical?

STORZ Medical - to terapia wykorzystywana w walce nawet z zaawansowanym cellulitem, utratą jędrności i pierwszymi oznakami starzenia. Zabieg jest zalecany osobom, które chcą zredukować miejscowo nagromadzoną tkankę tłuszczową.

Zabieg falą akustyczną polega na wprowadzaniu tkanek w drgania poprzez energię wysokiej częstotliwości. Tkanka łączna rozluźnia się i zwiększa jędrność naskórka.

Fala pobudza mikrokrążenie w tkance łącznej i zmniejsza objętość komórek tłuszczowych. Błony komórkowe staja się tymczasowo przepuszczalne dzięki czemu wymiana substancji międzykomórkowej ulega poprawie. Następuje poprawa metabolizmu i likwidacja cellulitu.

Zabieg rozpoczynamy głowicą wibracyjną. Wykonujemy nią drenaż limfatyczny, pobudzając metabolizm komórkowy, poprawiamy przepływ krwi i limfy, rozluźniamy mięśnie oraz usuwamy zbędne produkty przemiany materii. Następnie przechodzimy do zabiegu z użyciem fali akustycznej wysokiej częstotliwości.

V-ACTOR – głowica wibracyjna:

- terapia drenująca i relaksacyjna

- relaksacyjny masaż wibracyjny

- drenaż limfatyczny

- powierzchowne wygładzanie skóry

D-ACTOR – rozproszona fala akustyczna:

- terapia antycellulitowa (etap I – III)

- redukcja obwodu

- uelastycznienie skóry i tkanek podskórnych

- wygładzanie rozstępów po ciąży

Dla wzmocnienia efektów zabiegowych możemy połączyć zabieg  z innymi urządzeniami dostępnymi w Naszej Klinice. Umów się na konsultację a dobierzemy odpowiednie serie zabiegowe dla Ciebie!

Efekty

Cennik

STORZ Medical

1 zabieg

pakiet 5 zabiegów

pakiet 10 zabiegów

1 partia ciała*

380 zł

1 520 zł

3 000 zł

2 partie ciała*

600 zł

2 400 zł

4 600 zł

Ramiona

290 zł

1 160 zł

2 320 zł

Twarz

350 zł

1 400 zł

2 800 zł

*uda przód, uda tył, wewnętrzna strona ud, zewnętrzna strona ud, brzuch, boczki lub pośladki