TO NOWA USŁUGA DOSTĘPNA W SALONACH.

Olaplex

Rozjaśnij włosy jeszcze bardziej dzięki Olaplex. Pójdź o krok dalej, nie naruszając przy tym struktury włosa. Czy to na sesji zdjęciowej, czy w salonie specjaliści z zakresu koloryzacji nie muszą już obawiać się zniszczenia włosów.

CO TO JEST TEN… OLAPLEX?

Jest to ORYGINALNA substancja chemiczna, która tworzy i odnawia zniszczone wiązania. Tylko jedna!
Zaczęliśmy od zaangażowania do współpracy dwóch czołowych naukowców z tytułem doktora, specjalizujących się w materiałoznawstwie i chemii, którzy nigdy wcześniej nie pracowali nad produktami do włosów – dr. Erica Presslya oraz dr. Craiga Hawkera. Dzięki świeżemu spojrzeniu na sprawę zespół ten stworzył substancję zawierającą jeden składnik, wolną od sylikonu i olejków, która łączy zniszczone wiązania włosa w czasie zabiegu chemicznego i po jego zakończeniu, czyniąc włosy silniejszymi, niż były wcześniej. Choć może to brzmieć jak „abrakadabra”, warto zapoznać się z opiniami na temat Olaplex wyrażanymi przez czołowych specjalistów z zakresu koloryzacji i publikowanymi we wszystkich mediach społecznościowych. Jak to mówią, wszystko wychodzi w praniu.

DWA KROKI W SALONIE, JEDEN W DOMU.

Nasz prosty, trzyetapowy proces obejmuje opatentowany składnik aktywny, który działa na poziomie molekularnym w celu wykrycia złamań we włosach spowodowanych uszkodzeniami chemicznymi, termicznymi i mechanicznymi. Możesz użyć Olaplex w celu naprawienia uszkodzonych włosów lub dodać go do innej usługi, aby w pełni zabezpieczyć włosy przed uszkodzeniami.

Odtwórz wideo