Korzenie marki Montibello sięgają 1967 roku.

Montibello

Rodzinna firma będąca jej właścicielem powstała w Barcelonie. Przez lata konsekwentnie wypracowywała ona wiodącą pozycję w branży kosmetyków profesjonalnych w Hiszpanii.
Wieloletnie doświadczenie, znakomita baza szkoleniowa, a także niepodważalna jakość produktów w połączeniu z ich profesjonalną dystrybucją stanowią kluczowe elementy sukcesu firmy.

O PRODUKTACH.

Produkty Montibello przygotowywane są w profesjonalnych laboratoriach, na podstawie najnowsze technologie oraz badania.
Marka oferuje różnorodne linie kosmetyków do pielęgnacji włosów. Po pierwsze – TREAT, która jest odpowiedzią na oczekiwania i problemy związane z każdym typem włosów. W ofercie znajdziesz także trzy serie do stylizacji – HDs, Finalstyle i Finalfine, które pomogą Ci stworzyć wymarzoną fryzurę.

KOLEKCJA HYPERREAL.

Kolekcja, która łączy maestrię koloru i precyzyjne cięcia z intrygującą wizją artystyczną. W ramach kolekcji powstały 3 elektryzujące linie fryzur – Boost, Trance i Haloo – inspirowane energią wielkiego miasta i impresyjnym charakterem kobiecego piękna..

KOLEKCJA IRIDESCENT.

Myślenie o kolekcji Wiosna/Lato jest jak podróż ku światłu, ku pierwszym promieniom słońca w idealnej harmonii z letnimi odcieniami

Odtwórz wideo