Karboksyterapia Julie – terapia dwutlenkiem węgla

Karboksyterapia Julie to jeden z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów na nadmierne wypadanie włosów. Polega na podskórnym i śródskórnym podaniu dwutlenku węgla. W efekcie dochodzi do rozszerzenia naczynek oraz powstawania nowych. Pobudzone komórki skóry głowy są lepiej odżywione i łatwiej się regenerują, dzięki czemu włosy nie tylko przestają wypadać, ale pojawiają się też nowe.

  • Czas trwania: 30min
  • Cena: od 120zł
Mezoterapia igłowa skóry głowy

Podstawowe funkcje włosów to ochrona przed szkodliwymi skutkami działania UV oraz uszkodzeniami mechanicznymi, a także termoregulacja. Zadbane i gęste włosy są ogromnym walorem wizerunkowym oraz okazem zdrowia. Włosy wypadają na skutek ubogiej diety, słabego krążenia, zmian hormonalnych, ciąży, laktacji oraz stresu. Utrata włosów dotyka zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Zabieg mezoterapii igłowej polega na powierzchownym ostrzykiwaniu skóry głowy przy użyciu substancji pobudzających wzrost i zapobiegających wypadaniu włosów takich jak: dekspantenol, minoksydyl, oligoelementy, krzemionka organiczna, kwas hialuronowy, witaminy lub leki przeciwzapalne. Składniki te są dobierane indywidualnie przez naszych specjalistów. Zabieg poleca się osobom z problemem wypadania włosów i łysieniem, a także jako profilaktyka tych dolegliwości. Bardzo dobre rezultaty obserwuje się również w leczeniu łysienia androgenowego (typu męskiego) oraz łysienia plackowatego. Efektem jest zahamowanie wypadania włosów, oraz pojawienie się nowych „baby hair”.

  • Czas trwania: 45 min
  • Cena od: 350zł
Intraceuticals - infuzja tlenowa skóry głowy

Zabieg idealny dla osób borykających się z przetłuszczającą skórą głowy, nadmiernym wypadaniem włosów oraz ich osłabieniem. Dzięki użyciu technologii infuzji tlenowej skóra głowy jest lepiej odżywiona i dotleniona, włosy stają się zdrowsze i bardziej lśniące oraz przy użyciu odpowiednio dobranych ampułek możemy hamować proces wypadania włosów.

  • Czas trwania: 90min
  • Cena: od 150zł