TWORZYMY TO WŁASNORĘCZNIE

Alfaparf

Tworzymy formuły, pozyskujemy surowce i opracowujemy produkty w naszych laboratoriach.
testujemy, ulepszamy, a następnie produkujemy.

NIE POMIJAMY ŻADNEGO ETAPU TEGO PROCESU, PONIEWAŻ UFAMY SOBIE W DĄŻENIU DO PERFEKCJI.

Zajmujemy się tym od dziesięcioleci, gromadząc techniki i zdobywając doświadczenie,
dzięki temu jesteśmy naprawdę dobrzy w tym, co robimy oraz bardzo dumni z efektów naszej pracy.

TO NIE PRZYPADEK, ŻE ALFAPARF MILANO JEST OBECNIE WŁOSKĄ MARKĄ NR #1 W BRANŻY FRYZJERSKIEJ NA CAŁYM ŚWIECIE.

Tworzymy to wszędzie. narodziliśmy się we Włoszech z powołaniem do przekucia naszej pasji w prawdziwy biznes oraz z przekonaniem, że możemy osiągnąć naprawdę wiele…

NASTĘPNIE STAŁO SIĘ COŚ NADZWYCZAJNEGO.

Nasze produkty zaczęły się rozprzestrzeniać, dotarły do Ameryki Południowej, Azji, Australii, a następnie na cały świat. 40 lat później wszystko nadal ma swój początek we Włoszech,
a my ciągle marzymy o wielkich rzeczach.

TWORZYMY DLA PROFESJONALISTÓW

Uwielbiamy dzielić się naszą pracą, wiedzą i pasją z ludźmi, z którymi łączą nas te same marzenia oraz ta sama podróż w świat fryzjerstwa, którą rozpoczęliśmy wiele lat temu. wszystko to, co tworzymy jest dedykowane fryzjerom.

Ludziom inteligentnym i pełnym pasji, którzy zasługują na to, aby otrzymać od nas to, co najlepsze. Oznacza to stały dialog oraz wsparcie poprzez edukację, które pozwalają fryzjerom na większą kreatywność i wprowadzenie metodologii na światowym poziomie w swoich salonach.

TWORZYMY W SWOIM STYLU

Jesteśmy innowacyjni, ponieważ chcemy tworzyć produkty i rozwiązania, które wcześniej nie istniały, aby to osiągnąć, podejmujemy ryzyko i przekształcamy nasze szalone pomysły w komercyjne przedsięwzięcia. Każdego dnia przekazujemy wam nie tylko nadzwyczajne produkty, ale również pakiet naszych doświadczeń, kreatywności i sporej dawki włoskiego smaku.

Odtwórz wideo