Zabiegi kosmetyczne PCA Skin

Produkty marki PCA Skin do domowej pielęgnacji dostępne są u nas stacjonarnie lub online w naszej Perfumerii: www.perfumeriamada.pl

Informacje o marce

Najwybitniejsze, światowe podręczniki medyczne zgodnie uznają PCA Skin za twórcę jednych z najbardziej innowacyjnych i  zaawansowanych  peelingów chemicznych. PCA Skin to cieszący się niesłabnącym zaufaniem pacjentów lider na amerykańskim rynku, w rozwoju metod  skutecznego i profesjonalnego leczenia problemów skórnych oraz codziennej pielęgnacji.
Produkty marki są wynikiem dwóch dekad współpracy firmy z lekarzami i naukowcami. Właśnie dlatego łączą w sobie osiągnięcia medycyny estetycznej oraz najnowszych technologii. Wszystko to, dla zdrowej i pięknej skóry. Wysoko postawiona poprzeczka, zaangażowanie i pasja w dążeniu do doskonałości sprawiły, że rezultaty terapii przerosły oczekiwania założycieli firmy. Oryginalne preparaty są dostępne wyłącznie w renomowanych klinikach i salonach kosmetologicznych na całym świecie.
 

Zabiegi PCA Skin są skuteczne w przypadku trądziku, trądziku różowatego, na przebarwienia, zmarszczki, wiotkość skóry, rewitalizują i poprawiają kondycję skóry.

Preparaty zawierają najnowsze, wyselekcjonowane składniki, pozbawione są barwników syntetycznych i substancji zapachowych, olei mineralnych.

Produkty PCA Skin wykazują dużą koncentrację składników aktywnych.

Rodzaj wykonywanego zabiegu ustalany podczas konsultacji z klientem.

Odtwórz wideo