Zabiegi kosmetyczne pHFormula

Informacje o marce

PHFORMULA – PONAD 100-LETNIE DOŚWIADCZENIE W MEDYCZNEJ TERAPII SKÓRY.

pHformula to hiszpańskie laboratorium rodzinne, prowadzone przez farmaceutów i lekarzy od przeszło 4 pokoleń, dokładnie od 1898 roku.

Od początku istnienia misją firmy jest dostarczanie pacjentom innowacyjnych i najbardziej skutecznych rozwiązań do walki z różnorodnymi niedoskonałościami i problemami skóry. pHformula to kompleksowa gama specjalistycznych preparatów przeznaczona do dermatologicznego resurfacingu skóry w każdym wieku, ukierunkowana na różne jej problemy, takie jak:

  • starzenie – A.G.E.
  • trądzik – A.C.N.E.
  • przebarwienia – M.E.L.A.
  • skóra naczynkowa i rumień – C.R. Complex
  • rewitalizacja na bazie witaminy C – V.I.T.A. C

Wszystkie preparaty pHformula zawierają unikalny kompleks dystrybucyjny o charakterze nośnika promotora przenikania substancji aktywnych, który gwarantuje optymalny (najkorzystniejszy i najbardziej efektywny) transport i uwalnianie substancji aktywnych w skórze.

KOMPLEKS PH-DVC™.

gwarantuje precyzyjne uwalnianie substancji aktywnych w odpowiednim miejscu w skórze i dzięki temu daje doskonałe efekty terapeutyczne chroni substancje aktywne przed utratą aktywności i działania chroni skórę przed podrażnieniem i skutkami ubocznymi stosowania kwasów.

Odtwórz wideo