Zabiegi kosmetyczne Mediderma

Informacje o marce

MEDIDERMA- SŁUCHAJĄC TWOJEJ SKÓRY.

Mediderma to innowacyjne, niezwykle skuteczne dermokosmetyki, wykorzystujące odkrycia światowej dermatologii, a także genokosmetyki. Firma powstała w Hiszpanii w 1989 r. z inicjatywy dr. Gabriela Serrano, wybitnego specjalisty w dziedzinie dermatologii. Marka może poszczycić się już ponad 25-letnim doświadczeniem i obecnością w blisko 60 krajach na całym świecie.

NASZE OSIĄGNIĘCIA.

Mediderma na przestrzeni ostatnich lat nie tylko wytwarza niezwykle skuteczne produkty, ale także kreuje trendy i wyznacza kanony w nowoczesnej pielęgnacji skóry zdrowej i problemowej, zyskując uznanie zarówno wśród kobiet, jak i specjalistów. Świadczą o tym przyznawane nagrody:

Magazyn Kosmetyki uznał SESMEDICAL Programy do domowej pielęgnacji za Qltowy Kosmetyk 2018.
AZELAC RU krem-żel zdobył pierwsze miejsce w plebiscycie „TOP AVANTI 2017”.
„Twój Styl” docenił krem na szyję i owal twarzy oraz krem na kontur oczu z linii FACTOR G RENEW.
To właśnie Sesderma, jako jedna z pierwszych firm, wprowadziła na rynek dermokosmetyki z przełomową dla kosmetologii nanotechnologią, która pozwala składnikom aktywnym docierać do najgłębszych warstw skóry. Jest również liderem zastosowania czynników wzrostu, peptydów mimetycznych i komórek macierzystych.

Firma dysponuje własnymi laboratoriami, promuje rozwój, innowacje i badania nad nowymi produktami.Posiada, rzadko przyznawany w tej dziedzinie, certyfikat ISO 22716 GMP za dobre praktyki w produkcji produktów kosmetycznych. Do portfolio produktów Sesdermy należy również marka Mediderma, specjalizująca się w produktach użytku profesjonalnego: peelingach chemicznych, preparatach wypełniających, która wprowadziła na rynek nowoczesne urządzenia do mikronakłuwania Nanopore.

NASZA MISJA.

„Zaspokoić potrzeby naszych klientów oferując im produkty dostosowane do każdego typu skóry, dzięki zastosowaniu dermatologii całościowej, która łączy innowacje techniczne i wkład ze strony klientów. Mediderma słucha swoich pacjentów, wsłuchując się w ich skórę.”

OBECNOŚĆ NA ŚWIECIE.

Język skóry jest językiem uniwersalnym, dlatego od momentu powstania, obecność na rynkach całego świata była jednym z podstawowych dążeń Laboratorium Sesderma.

Obecnie marka jest dostępna w ponad 60 krajach i posiada filie na rynkach o znaczeniu strategicznym.

Odtwórz wideo