Regeneracja
Strzyżenie nie musi być jedynym ratunkiem dla twoich osłabionych włosów. Salon Fryzjerski w Klinice Urody Mada oferuje szereg zabiegów dla twoich włosów. Regeneracja włosów polega na wprowadzeniu ampułki z substancjami aktywnymi wraz z odpowiednio dobraną odżywką, czy maską.
 

Regeneracja + modelowanie  / Czas trwania: 60min / Cena od: 180zł

Regeneracja + strzyżenie + modelowanie / Czas trwania: 90min / Cena od: 240zł

Joico – rekonstrukcja włosów

Zabieg rekonstrukcji JOICO K-PAK Hair Repair System to przeznaczony dla każdego typu włosów profesjonalny 4-etapowy zabieg wykonywany wyłącznie w salonach fryzjerskich. Zabieg odbudowuje i wzmacnia zniszczone włosy, zwiększa ich blask, przywraca optymalne nawilżenie.
Wykonany przed koloryzacją sprawi, że włosy będą właściwie przygotowane do zabiegu i odpowiednio chronione oraz staną się podatne na stylizację, ich kolor będzie trwalszy i bardziej nasycony. Zabieg rekonstrukcji włosów JOICO polecany jest wszystkim, którzy marzą o jedwabistych, gładkich i zdrowych włosach.

Czas trwania: 90min / Cena: 160zł-200zł

Botox na włosy DIANA

Botox to niezwykle skuteczny zabieg do włosów o innowacyjnej formule. Zabieg przywraca odżywienie, połysk i miękkość, jednocześnie zapewniając włosom długotrwałe wygładzenie. Botox doskonale wypełnia ubytki we włosach oraz wyrównuje strukturę włosów.

Zabieg można bezpośrednio wykonać po koloryzacji.

Czas trwania: 150min / Cena od: 250zł

Infuzja tlenowa skóry głowy z ampułką

Zabieg polega na dotlenianiu skóry głowy, wraz ze wtłoczeniem odpowiednio dobranych preparatów, co ma powodować lepsze odżywienie skóry głowy oraz jej nawilżenie.
Jest skierowany do osób borykających się z: przetłuszczającą się skórą głowy, wypadającymi nadmiernie włosami, przesuszoną skóra głowy, osłabionymi włosami
Zaczyna się od mycia oczyszczającego, kolejno wykonywany jest peeling skóry głowy, dostosowany do problemów skórnych, następnie działamy hiperbarycznym tlenem wraz z ampułkami, po czym na końcu modelujemy włosy.

Czas trwania: 105min / Cena od: 250zł