Zabiegi kosmetyczne RVB LAB

Informacje o marce

Dermokosmetyki RVB LAB to specjalistyczne kosmetyki stworzone z myślą o kobietach ceniących sobie jakość i profesjonalizm.
To produkty kosmetyczne, które przed wprowadzeniem na rynek muszą być poddane dużej ilości testów i badań, dlatego są to bezpieczne kosmetyki.

Stosowane są w przypadku problemów skórnych jak nadmierne przesuszenie czy trądzik. Nie zawierają substancji zapachowych i sztucznych barwników, dlatego z powodzeniem mogą być używane przez posiadaczki cery wrażliwej oraz skłonnej do alergii.

Marka RVB LAB wyróżnia się szeroką gamą kosmetyków hipoalergicznych, przeznaczonych dla alergików oraz posiada kosmetyki onkologiczne. Skóra po chemioterapii wymaga specjalnego traktowania, często jest ona skłonna do podrażnień i nadmiernie się przesusza. Warto więc postawić na profesjonalne kosmetyki, które dostosowane są do potrzeb skóry.

W ofercie dostępne są specjalistyczne kosmetyki przeznaczone do każdego typu skóry, zarówno suchej, wrażliwej, naczynkowej, jak i trądzikowej i z niedoskonałościami, więc każdy bez problemu dopasuje produkty dopasowane do swoich potrzeb.

Odtwórz wideo