Zabiegi kosmetyczne Diego Dalla Palma

Informacje o marce

DERMO-KOSMETYCZNA NAUKA ŁĄCZY SIĘ Z WŁOSKIM KULTEM PIĘKNA.
Włoska tradycja piękna z wiedzą naukową. Związek między diego dalla palma i RVB przyniósł nową koncepcję estetyki. Hiper-aktywną oraz bardzo skuteczną metodę opartą na niekonwencjonalnym pomyśle piękna. Doprowadził także do stworzenia nowych produktów profesjonalnych, zgodnych z tradycyjnie rewolucyjnym podejściem diego dalla palma. Diego dalla palma professional – lider włoskiej branży urodowej , znany opinii publicznej z wiedzy i elegancji – wkroczył do świata profesjonalnej estetyki.
OD DOBREGO SAMOPOCZUCIA DO PIĘKNA.
Diego dalla palma professional stworzono, by dać każdej kobiecie szczyt autentycznego piękna, zrodzonego z czystej energii i witalności. Kosmetolodzy i naukowcy stworzyli bio-rewitalizujący program, który przywraca harmonię komórkom skóry. Ukierunkowane zabiegi i opatentowane składniki aktywne mają na celu przywrócenie dobrego samopoczucia dla długotrwałego piękna.
WSZYSTKIE ISTOTY ŻYWE MAJĄ BIJĄCE SERCE. MY MAMY LABORATORIUM BADAWCZE.
Innowacyjne pomysły diego dalla palma professional są wynikiem intensywnych prac badawczych prowadzonych przez zespół naukowców we współpracy ze środowiskiem naukowym i uniwersytetami. Wnioski oceniane są w „centrum doskonałości”, którym jest centrum techniczne RVB SKINLAB. To tutaj analizuje się i rozwija najlepsze pomysły. To nie przypadek, że nasza marka jest jedną z niewielu, które posiadają wewnętrzny dział R & D(Rozwoju i Doskonalenia). Dzięki temu oraz ponad 50-letniemu doświadczeniu w tej dziedzinie, jesteśmy w stanie tworzyć produkty przyszłości. Niełatwo jest zabierać głos w dziedzinie uwodzenia, mody i urody. Bez wkładu rygorystycznej naukowej analizy, określenie „piękno” byłoby tylko pustym słowem. Kreatywność, elegancja i piękno. To one sprawiły, że włoskie produkty są rozpoznawane na całym świecie. To są również wartości naszej grupy. Nasza marka znana jest na 5 kontynentach z jakości produktów oraz innowacyjnego i łatwo zrozumiałego języka, jakim się posługuje.
Odtwórz wideo